سرمربي منچسترسيتي پس از پيروزي تيمش مقابل کريستال پالاس تاکيد کرد تيمش سرحال نبوده اما از اينکه صدرنشين شده خوشحال است.

منچسترسيتي در ديدار هفته نوزدهم خود و در ديداري خانگي موفق شد با نتيجه يک بر صفر کريستال پالاس را شکست داد.

به گزارش فارس، ادين ژکو در دقيقه 66 و روي پاس خسوس ناواس موفق شد تنها گل ديدار را وارد دروازه حريف کند تا تيمش را 41 امتيازي کرده و به صدر جدول ليگ برتر برساند. در صورتي که آرسنال نتواند در ديدار امروز خود در خانه نيوکاسل به پيروزي برسد، صدر جدول را به منچسترسيتي واگذار کرده است. از سوي ديگر کريستال پالاس هم با 16 امتياز در رده هفدهم قرار گرفته است.

اين پيروزي موجب شد تا رکورد پيروزيهاي منچسترسيتي در اين فصل از 10 مسابقهاي که انجام داده به 10 برسد. آنها در هفتههاي اخير تيمهايي چون آرسنال و تاتنهام را نيز در اين ورزشگاه شکست دادهاند.

مانوئل پيگريني در اين مورد گفت: ميدانستم که اين ديدار بسيار سختي خواهد بود. خيلي سخت بود که در اين ديدار فقط يک تيم ميخواست فوتبال بازي کند اما ميدانم که چرا تيم حريف اين کارها را انجام داد. غير ممکن است که درست 44 ساعت بعد از پيروزي دو بر يک مقابل ليورپول، يک بار ديگر به ميدان برويم. ميدانستم که تيمم سرحال نيست. به همين دليل اين پيروزي يک بر صفر برايمان اهميت بالايي دارد.

پيگريني در ادامه گفت: در اين ديدار تيم من دوست داشت فوتبال بازي کند اما حريف روي اينکه فقط در زمين خود باقي بماند کار کرده بود. تيمم به اندازهاي که بخواهد در تمام دقيقههاي بازي روي دروازه حريف حمله کند سرحال نبود اما در هر حال موفق عمل کرد. چيزي که اهميت دارد اين است که در حال حاضر صدر جدول را در اختيار داريم. هنوز در تمام جامها حضور داريم و در ليگ هم صدرنشين هستيم. شايد هشت هفته پيش کسي باور نميکرد سيتي بتواند صدر جدول را از آن خود کند.