محمد دايي در مورد موضع کادر فني پرسپوليس در خصوص حضور پيام صادقيان و محسن مسلمان در تيم زير 22سال ايران عنوان کرد: موضع کادر فني در اين خصوص همان موضع باشگاه است. مسلمان و صادقيان بازيکنان تاثيرگذار پرسپوليس هستند و نبودشان ميتواند ضربه بزرگي به تيم بزند.

به گزارش تسنيم،وي ادامه داد: مطمئناً نه باشگاه و نه سرمربي راضي نميشوند اين بازيکنان در دربي حاضر نشوند و فکر نميکنم علي دايي اين موضوع را قبول کند.

مربي پرسپوليس با بيان اينکه 3 بازي آينده اين تيم برابر نفت، فولاد و استقلال در ليگ از حساسيت خاصي برخوردار است؛ تصريح کرد: قهرماني ما در ليگ به امتيازات اين 3 بازي بستگي دارد و اگر در اين شرايط بازيکنانمان را در اختيار نداشته باشيم متضرر ميشويم و به تيم لطمه ميخورد.

دايي درباره عملکرد خط دفاعي پرسپوليس گفت: سيستم دفاعي تيم در وضعيت خوبي قرار دارد و از سيدصالحي تا نيلسون همه وظايف خود را در فاز دفاعي به خوبي انجام دادند که اين رکورد در خط دفاعي ثبت شده است.

وي در پاسخ به اين سوال که چرا خط حمله پرسپوليس مانند خط دفاعي اين تيم آنچنان پر فروغ ظاهر نشده، اظهار داشت: معتقدم در هفتههاي اخير بازيکنان هجومي ما شرايط خوبي را پشت سر گذاشتند و با گلزني آنها توانستيم امتيازات کامل 4 بازي گذشته را کسب کنيم.

مربي پرسپوليس در مورد اينکه برخي معتقدند علي دايي روحيه پيروزي طلبياش را به تيم تزريق کرده گفت: درست است و اين اخلاق علي به تيم تزريق شده و کل بازيکنان دوست دارند برنده باشند. الان شرايط طوري شده که همه جنگنده هستند و براي گرفتن 3 امتياز هر بازي تمام تلاششان را انجام ميدهند.