زانتي:آرژانتين ازشانسهاياصلي قهرماني است


کاپيتان سابق تيم ملي فوتبال آرژانتين معتقد است که اين تيم يکي از شانسهاي اصلي قهرماني در جام جهاني 2014 برزيل است.

تيم ملي فوتبال آرژانتين يکي از بهترين تيم هاي حال حاضر فوتبال جهان است و يکي از شانس هاي اصلي قهرماني در جام جهاني 2014 برزيل به شمار ميآيد. آلبي سلسته در جام جهاني 2014 با تيمهاي ايران،نيجريه و بوسني همگروه است؛ گروهي که به راحتي ميتواند از آن صعود کند و به مرحله بعد راه يابد.

به گزارش ايسنا،خاوير زانتي بازيکن تمام نشدني آرژانتيني اينتر معتقد است که تيم ملي فوتبال کشورش از شانسهاي اصلي قهرماني در برزيل است.

کاپيتان چهل ساله نرآتزوري که بارها با پيراهن تيم ملي آرژانتين به ميدان رفت گفت: بايد بگويم که آرژانتين از شانسهاي اصلي قهرماني است. تيم ملي آرژانتين همواره بخشي از زندگيم بوده است چرا که مدتها با پيراهن اين تيم به ميدان رفتهام. من هم الان همچون هر آرژانتيني قلبم براي تيم ملي کشورم ميتپد وبي صبرانه در انتظار موفقيت آن در برزيل هستم.

او افزود: آرژانتين کادر فني قوي و بازيکنان توانا و خوبي دارد. اميدوارم که آنها در برزيل خوشحالي و لذت را به ما هديه کنند.

زانتي قرار است ديداري خيريه را در ورزشگاه مارچلو بيلسا برگزار کند. قرار است در اين ديدار که عوايد آن براي کودکان نيازمند است ستارههاي زيادي در فوتبال آرژانتين از جمله ماکسي رودريگس، والتر ساموئل، ديگو ميليتو، ماسکرانو، اورتگا و ليونل مسي حضور يابند هم چنان که هدايت يکي از تيمها را هم خراردو مارتينو ، سرمربي کنوني بارسلونا بر عهده خواهد داشت.