آنها قصد داشتند در ژانویه برای خرید لوئیس سوارس دست به کار شوند اما تمدید قرارداد این بازیکن با لیورپول، نقشه آنها را ناکام گذاشت.
سایت گل- لیورپولی یکی دو هفته قبل با تمدید قرارداد لوئیس سوارس برای 5 سال دیگر، همه مشتریان این ستاره اروگوئه ای را ناامید کردند؛ اما به نظر می رسد در این بین یک باشگاه هنوز به خرید این مهاجم گلزن امیدوار است؛ رئال مادرید.
رئالی ها که در تابستان گذشته گونسالو ایگواین را به ناپولی فروختند، نتوانستند جایگزینی برای او پیدا کردند و به همین دلیل در نیم فصل اول، بار اصلی خط حمله تنها روی شانه های کریم بنزما بود.
آنها قصد داشتند در ژانویه برای خرید لوئیس سوارس دست به کار شوند اما تمدید قرارداد این بازیکن با لیورپول، نقشه آنها را ناکام گذاشت.
اما این باعث نشد تا این باشگاه از خیر خرید سوارس بگذرد. در قرارداد جدید سوارس آمده که او می تواند در صورت داشتن پیشنهادی 75 میلیون یورویی، به باشگاهی در خارج از لیگ برتر برود.
با توجه به اینکه یکی از دلایل اصلی پا فشاری سوارس برای جدایی از لیورپول در تابستان گذشته، حضور در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا بود، رئالی ها آماده اند تا در صورت قرار نگرفتن لیورپول در بین 4 تیم اول این فصل لیگ برتر، در تابستان برای خرید سوارس اقدام کنند.
لیورپول در حال حاضر با 3 امتیاز اختلاف با آرسنال صدرنشین، در رتبه سوم جدول لیگ برتر قرار دارد اما باتوجه به نزدیکی امتیاز 6 تیم اول جدول و هفته های زیادی که تا پایان فصل باقی مانده، هر اتفاقی ممکن است رخ بدهد.