تمرین تیم فوتبال استقلال در غیاب 7 بازیکن این تیم برگزار شد.به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، تمرین تیم فوتبال استقلال یک روز پس از برتری این تیم مقابل ملوان از ساعت 11 و 30 دقیقه در سالن وزنه آکادمی ملی المپیک پیگیری شد. تمرین امروز با حاشیههایی تؤام بود که آنها را در زیر میخوانیم.

* قبل از شروع تمرین بازیکنان تیم استقلال به دلیل ناهماهنگیهای به وجود آمده پشت در مجموعه ورزشی ماندند. جالب اینجاست که نگهبان مجموعه حنیف عمرانزاده و سیاوش اکبرپور را نمیشناخت و سرپرست تیم استقلال مجبور شد برای حضور آنها در سالن وزنه به نگهبانی این مجموعه برود.

* باقری معتمد ملیپوش تکواندو امروز در سالن وزنه آکادمی ملی المپیک حضور داشت. وی به محض دیدن سرمربی استقلال نزد او رفت برخورد گرمی کرد.

* خسرو حیدری، پژمان منتظری، امیرحسین صادقی، احمد جمشیدیان، هاشم بیکزاده،کبه غایبان تمرین امروز آبیپوشان بودند و البته مهدی نظری نیز جزء دیگر غایبان بود. سرپرست تیم فوتبال استقلال در این باره گفت که اکثر بازیکنان زیر نظر کادر پزشکی حضور دارند ولی از غیبت مهدی نظری بیاطلاع هستند.

* بازیکنان تیم استقلال که در ترکیب اصلی این تیم مقابل ملوان به میدان رفته بودند در ابتدا به کار هوازی در محوطه زمین چمن پرداختند و سپس وارد سالن وزنه شدند.

* سیدمهدی رحمتی بعد از گذشت 30 دقیقه از تمرین آبیپوشان به سالن وزنه رسید.

* بازیکنان و کادر فنی تیم استقلال در خصوص دو گل حنیف عمرانزاده در بازی شب گذشته با این بازیکن صحبت میکرد. وی در خصوص زدن این دو گل توضیحاتی به بازیکنان میداد.

* امیر قلعهنویی در حاشیه تمرین امروز از مسئولان کمپ این باشگاه خواست تا زمین تمرین آبیپوشان را در اختیار تیم استقلال اهواز قرار دهد. قرار است آبیپوشان اهواز که در لیگ دسته دوم حضور دارند امروز در کمپ مرحوم حجازی تمرین کنند.

* با اعلام کادر فنی تیم استقلال تمرین فردای استقلال تعطیل و بازیکنان به استراحت خواهند پرداخت. قرار است روز چهارشنبه از ساعت 15 برنامههای آماده سازی این تیم برای دیدار با راهآهن مجددا پیگیری شود.

تیم فوتبال استقلال روز شنبه در ورزشگاه تختی تهران به مصاف راهآهن خواهد رفت. این تیم محمد قاضی و حنیف عمرانزاده را به دلیل محرومیت در اختیار نداشت.