لولوی خطیبی برای ترساندن مجید جلالی در تراکتورسازی؟
ورزش > لیگ برتر - اعضای هیات مدیره باشگاه تراکتورسازی بار دیگر به مجید جلالی اولتیماتوم دادند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ مجید جلالی شرایط سختی را در تراکتورسازی سپری می کند. 3 بازی بدون برد این تیم در لیگ کافی بوده تا 4 عضو غیر فوتبالی هیات مدیره تیم تبریزی با نگاهی امنیتی به فکر ایجاد تغییر در کادرفنی تیم شان باشند. آنها از مجید جلالی خواستند تا اگر بازی بعدی اش در لیگ را باخت ، خودش برود استعفایش را تفدیم هیات مدیره کند و دست آنها را برای ایجاد تغییر باز بگذارد. او که تیمش 5 امتیاز با صدر جدول فاصله گرفته است ، حالا مشکلی بزرگ دارد. اینکه هیات مدیره قصدش تغییرات است.

دلفکار یکی از اعضای هیات مدیره این خبر را رسانه ای کرده که جلالی یا باید از علی کریمی در امور فنی مشورت بگیرد و دیگر نبازد یا جایش را به مربی بعدی می دهد. مجید جلالی البته از دست هیات مدیره ناراحت است اما به کارش ادامه می دهد. او می گوید:« من کار خودم را می کنم و به تیمم اطمینان دارم. ما بزودی به جمع صدرنشینان بر می گردیم. »

این درحالی است که تعدادی از اعضای هیات رئیسه تیم تبریزی با توجه به بی تیم ماندن رسول خطیبی ، روی او به عنوان آلترناتیو جلالی حساب می کنند. البته در همین زمان ، جلالی امید دارد با رسیدن جاسم کرار به تبریز و حضور او در خط میانی تیمش ، مشکلات خط میانی تراکتوری ها حل شود و این تیم بتواند دوباره به جمع بالانشینان برگردد.