مدافع تيم فوتبال ذوبآهن مدعي شد تمام مردم ايران دوست دارند اين تيم اصفهاني در ليگ برتر بماند.

سپهر حيدري در خصوص وضعيت تيم فوتبال ذوبآهن اظهار داشت: رتبه ما در جدول نشان ميدهد که شرايط ذوبآهن جالب نيست و به لحاظ نتيجهگيري شرايط خوبي نداريم اما از نظر فني و فوتبالي همه بازي تيم ما را تحسين ميکنند.

به گزارش تسنيم، وي افزود: خوب فوتبال بازي ميکنيم اما در نتيجهگيري فوق بدشانس هستيم. در هر بازي چند موقعيت صددرصد گل داريم که آنها را خيلي راحت از دست ميدهيم و اين موضوع به اين دليل است که بازيکنان ما استرس دارند. اين استرس از 2 سال پيش همراه ذوبآهن بوده و بعد از استرسي که فصل قبل به دليل حضور در پليآف داشتيم و بلافاصله هم وارد ليگ شديم، نتوانستيم خودمان را پيدا کنيم.

مدافع تيم فوتبال ذوبآهن با بيان اينکه «به 2 برد پياپي نياز داريم تا روحيه بگيريم»، گفت: اکنون شرايط تيممان خوب است و با آمدن آقاي تقوي تمرينات شادابي را دنبال ميکنيم. ايشان از زماني که به ذوبآهن آمده نوع تمرينات ما را تغيير داده و اکنون تيم شادابتر از گذشته تمرين ميکند. اميدوارم در بازيهاي آينده بتوانيم هم خوب بازي کنيم و هم نتيجه بگيريم تا شرمنده هواداران ذوبآهن نشويم.

حيدري با اشاره به جايگاه چهاردهمي ذوبآهن در جدول ردهبندي، عنوان کرد: واقعاً حيف است ذوبآهن در اينجاي جدول باشد. فکر ميکنم تمام مردم ايران دوست دارند ذوبآهن در ليگ بماند و اين تيم دوباره قدرت گذشتهاش را به دست بياورد. خوشبختانه تيم در نيم فصل دوم به خوبي تقويت شده و اميدواريم بتوانيم نتايج خوبي بگيريم.

وي در خصوص ديدار روز جمعه ذوبآهن و ملوان، خاطرنشان کرد: ملوان تيمي جوان و متحول شده است. در اين تيم 2، 3 بازيکن باتجربه مانند زارع و رافخايي حضور دارند و باقي بازيکنان جوان و باانگيزه و در خدمت تيم هستند که اين کار ما را دشوار خواهد کرد. البته ما هم بازيکنان جوان و باانگيزهاي داريم که تا به اينجا کمک زيادي به تيم ذوبآهن کردهاند.

مدافع تيم فوتبال ذوبآهن افزود: بايد برابر ملوان 3 امتياز را بگيريم و چاره ديگري نداريم. ما نبايد از اين به بعد در بازيهاي خانگي امتياز از دست بدهيم و جمع کردن امتيازات خيلي مهم است تا رتبهمان را در جدول ارتقا دهيم. به علت اينکه شرايطمان خيلي سخت است، ديگر حق از دست دادن امتياز نداريم.