گزارش روز:بندر در آستانه زلزله/ شایدقاسمپور منصرف شود!
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: گزارش روز:بندر در آستانه زلزله/ شایدقاسمپور منصرف شود!

نام واقعی
    عليرضا
    استاتوس
    تير آرش در کمانم...نام ايران بر زبانم... قله ها در زير پاي
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Arsenal | England
    تشکر شده 4,736 بار در 1,653 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

گزارش روز:بندر در آستانه زلزله/ شایدقاسمپور منصرف شود!

قاسمپوربرای ده بازی باقیمانده قراردادی 200میلیون بسته که 120 میلیون آن را نقد یا نهایتادر قالب چک 15روزه می خواهد که این در شرایط فعلی برای باشگاه سخت است.

ابراهیم قاسمپور می گوید:« من با مسئولان باشگاه شاهین در خصوص هدایت این تیم به توافق رسیدهام اما هنوز در خصوص نحوه پرداخت مالی قراردادم با آنها به توافق نرسیده و قراردادم را با این باشگاه امضا نکردهام. یکشنبه شب با مسئولان باشگاه شاهین در همین خصوص جلسه داشتم اما توافقی حاصل نشد و تا امشب تکلیف امضای قراردادم مشخص خواهد شد. اگر غیر از این باشد در نهایت این تیم شاهین است که ضربه میخورد.البته یک مشکل دیگر هم وجود دارد. من اصرار زیادی روی پول خودم ندارم ولی بازیکنان مطالبات زیادی دارند که اگر بدانم فعلا پرداخت نمی شود نمی مانم.آقای افراشته مدارکی به من نشان دادند که می خواهند وام بگیرند.می گویند این وام تا ثبت رسمی زمین باشگاه برای وثیقه گذاشتن آن طول می کشد واین کار ما را سخت می کند. اینکه چه زمانی پول بازیکن را بدهند خیلی مهم است. اگر بنا بود در تیم بی پول بمانم که داماش ششم جدول بود ومشکلی نداشتم»

این یعنی آنکه می شود انتظار هر اتفاقی را داشت. قاسمپور برای هدایت مس سرچشمه هم همه نوع توافقی داشت اما به یکباره منصرف شد چون اوضاع فنی آنها را مناسب ندید.
    یکی از مسئولان باشگاه که در جلسه مدیران شاهین درشب قبل از جدایی فیروز حضور داشته می گوید« خودمان هم مانده ایم چه کنیم. آن شب همه به این توافق رسیده بودند که فیروز کریمی دو بازی دیگر بماند. تیم در چند بازی اخیرش بد بازی نکرده بود وداشت خوب جلو می رفت. یک گل دقیقه 95 نباید باعث تصمیم گیری عجولانه می شد. آنجا فقط آقای گزی مخالف ماندن وی بود ومی گفت اگرفیروز دوبازی بماند ونتیجه نگیرد فشارهواداران از کادر فنی به مدیریت منتقل می شود. گشویی رییس کمیته فنی هم اصرار به بقای موقت فیروز مشروط به گرفتن به 6 امتیاز در دوبازی داشت ولی عاقبت حرف گزی به کرسی نشست! قرارداد کریمی هم 250 میلیون بود نه 180 تا.بخشی از آن را توافقی بخشید و فردای جلسه آن شب ما ،در جلسه با کمیته فنی جدایی اش را اعلام کرد. به نظر من این کار اشتباه بود وباید فعلا می ماند.شاید حاجی(گزی) به خاطر اختلافاتش با فیروز می خواست قدرتش را ثابت کند اما به نظر من و برخی دوستان باید به خاطرشاهین کوتاه می آمد.فیروز الان رفته و همه چیز متوجه مدیران است. اگر تیم افتاد که کریمی می گوید اگر می ماندم آن را نگه می داشتم. اگر هم ماند می گوید من هم نگه می داشتم. ضمن اینکه کرکری خواندن با وی که استاد حاشیه است،آن هم بعد از اینکه از تیم رفته اشتباه بزرگتری است که آقای گزی دارد انجام می دهد. الان مدیرعامل ناراحت است که مصاحبه ها وحرفها از کانال های مختلف در باشگاه مطرح می شود. این به ضرر همه است. »
    او در مورد شرایط قاسمپور هم گفت« این مربی اخلاق خاصی دارد و بی گدار هم به آب نمی زند. تیم را دیروز تمرین داد ولی تا از وضعیت مالی بازیکنان مطمئن نشود قرارداد نمی بندد. بچه ها برای 15بهمن چک داشتند اما وصول نشده.ضمن اینکه برای ده بازی باقیمانده قراردادی 200میلیون بسته که 120 میلیون آن را نقد یا در قالب نهایتا چک 15روزه می خواهد که این در شرایط فعلی برای باشگاه سخت است. اگر وی نماند ناچاریم این دوبازی را با مربیان خودمان ادامه دهیم تا ببینیم چه خواهد شد»

پسر جرمت چیست؟

جرمت چیست که یک ملت نام تو را فریاد میزند؟

جرمت چیست که مادری با فرزند ۷ ماهه مریضش که مشکل مالی دارد به سراغ تو میآید؟

جرمت چیست که هواداران دو آتشه تیم رقیبت تو را عاشقانه دوست دارند؟

جرمت چیست که وقتی یک استادیوم نام تو را میخواند صدای ورزشگاه را از تلویزیون ضعیف میکنند؟

جرمت چیست که همین فضای مجازی روزهاست از 8 مقدس پر شده؟

ما فکر نمیکنیم فقط یک "مچ بند سبز" جرم تو باشد

جرم تو اسطوره بودن است
    اینها از اسطوره میترسند

این عادت این جماعت است
    آنها از تختی ترسیدند ... از حجازی ترسیدند

از تو میترسند .... از تو میترسند

2. کاربر مقابل از Aliparsa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Liverpoolpersian (6th February 2012)