مهاجم ايراني نايمخن هلند گفت: به پيشرفتم در اروپا فکر ميکنم اما در حال حاضر هدفم رسيدن به ثبات در تيم باشگاهيام در هلند است.

عليرضا جهانبخش در خصوص اينکه در نظرسنجي يک برنامه ورزشي به عنوان دومين بازيکن تأثيرگذار ايراني شاغل در خارج کشور انتخاب شده است، گفت: خدا را شکر که مردم چنين نظري داشتند و براي من اين نظر مردم باعث خوشحالي و افتخار است، البته تمام لژيونرهاي ايراني که در خارج از مرزهاي ايران فوتبال بازي ميکنند، فوتباليستهاي خوب و قابلي هستند چراکه در غير اينصورت هيچگاه فرصت بازي در اروپا نصيبشان نميشد.

به گزارش فارس، وي ادامه داد: اشکان دژاگه که به عنوان اولين نفر انتخاب شد در انگليس در سطح اول فوتبال جهان بازي ميکند، ضمن اينکه شرايط خوبش در تيم ملي نيز باعث شد تا نظر مردم روي تأثيرگذاري اين بازيکن بيشتر از ساير لژيونرها باشد. با اين شرايط در بين ساير بازيکنان ايراني شاغل در خارج به عنوان دومين نفر انتخاب شدم که جا دارد به خاطر اين انتخاب از مردم کشورم تشکر کنم که لطفشان هميشه شامل من بوده است و در نهايت اميدوارم بتوانم همچنان به اين عملکرد مثبتم ادامه دهم تا هميشه باعث سربلندي تمام ايرانيها باشم.

جهانبخش در مورد تعريف و تمجيد رسانههاي هلندي از وي و اينکه از او به عنوان يکي از 5 نقل و انتقال فوتبال هلند نام ميبرده ميشود، يادآور شد: چون وضعيت تيميمان خوب نيست هميشه خودم تلاش ميکنم تا عملکرد خوبي داشته باشم و بتوانم بازيکن تأثيرگذاري در ترکيب تيمي نايمخن باشم. با اينکه در انتهاي جدول هستيم اما با همه همتيميهايم متحد شدهايم تا در نيمفصل دوم شرايط خود را در جدول بهبود ببخشيم.

وي افزود: علاوه بر اين سعي ميکنيم در جام حذفي هم به شرايط خوب خود ادامه دهيم. در حال حاضر در جمع 8 تيم برتر جام حذفي هستيم و براي رسيدن به مرحله بعدي بايد پس از تعطيلات به ميدان برويم. اين شرايط به اضافه گلزنيهايم باعث شده است تا رسانههاي هلندي اينطور تحليل کنند و از اينکه به عنوان يک ايراني از من تعريف و تمجيد ميشود بسيار خوشحالم و در نهايت اميدوارم به شرايط خوبم در ليگ برتر هلند ادامه دهم.

مهاجم ايراني نايمخن هلند در مورد اينکه آيا ديگر بايد سقوط نايمخن به زيرگروه ليگ هلند را با شرايطي که وجود دارد، پذيرفت يا خير، گفت: خير، چون هنوز اختلاف زيادي با تيمهاي بالاتر از خود نداريم، ضمن اينکه در هلند تنها يک تيم مستقيم سقوط کرده و 3 تيم ديگر به پليآف ميروند. اگر بتوانيم در نيمفصل دوم استارت خوبي بزنيم به طور حتم براي ماندن همچنان اميدواري خواهيم داشت.

وي افزود: قراردادم با نايمخن 3 ساله است اما قطعا به پيشرفتم در اروپا فکر ميکنم. باشگاه هلندي سرمايهگذاري خوبي روي من کرده است و در اين خصوص همه چيز به شرايطم در آينده بستگي دارد، هرچند که در حال حاضر به ثبات و روند رو به رشدم در اين تيم فکر ميکنم.

مهاجم سابق داماش در خصوص شرايط اين تيم گفت: از مشکلات داماشيها خبر دارم و البته اينطور که شنيدهام قرار است از يکي دو روز ديگر دوباره تمرينات اين تيم آغاز شود.