در دور سوم جام حذفي انگليس، آرسنال ميزبان تاتنهام است و منچسترسيتي در خانه بلکبرن رووز به ميدان ميرود.

دور سوم جام حذفي فوتبال انگليس که قديميترين جام در دنياي فوتبال است از فردا (شنبه) آغاز خواهد شد.

به نقل از فارس، در اين روز 25 بازي انجام خواهد شد که در مهمترين آنها آرسنال ميزبان تاتنهام هاتسپر است و منچسترسيتي هم در خانه بلکبرن به ميدان خواهد رفت.

سيتي که اکنون در رده دوم ليگ برتر قرار دارد، با آرسنال صدرنشين تنها يک امتياز فاصله دارد و اميدوار است بتواند با پيروزي در ايوود پارک راهي مرحله بعد شود.

آرسنال هم که صدر جدول را با 45 امتياز از آن خود کرده در پي آن است که با پيروزي مقابل رقيب سنتي و همشهري خود بتواند راهي مرحله بعد شود. آرسن ونگر، سرمربي توپچيها که در جام حذفي همواره از بازيکنان جوان و آينده دار خود استفاده ميکند، اين بار نيز با ترکيبي جوان به ميدان رفته و اميدوار به شکست تاتنهام است. اسپرز هم که به تازگي آندره وياس بواس، سرمربي پرتغالي خود را اخراج کرده و به جاي وي تيم شروود، دستيار وياس بواس را به عنوان سرمربي معرفي کرده است، ميخواهد روند خوب کنوني خود را حفظ کرده و شمار پيروزيهاي پياپي خود را به عدد سه برساند. شروود در دو ديداري که هدايت تاتنهام را به دست داشته مقابل ساوتهمپتون و منچستريونايتد به پيروزي رسيده است.

در ديگر ديدار نيز اشکان دژاگه به همراه فولام به زمين نورويچ سيتي خواهد رفت. فولام که به دليل پيروزي مقابل وستهام به رده شانزدهم صعود کرده است ميخواهد با پيروزي در خانه قناريها راهي مرحله بعدي شود. به نظر ميرسد دژاگه به خاطر نيمکت نشيني در ديدار پيشين، در اين ديدار در ترکيب ثابت به ميدان برود.

برنامه ديدارهاي مهم به شرح زير هستند:

بلکبرن - منچسترسيتي

آرسنال - تاتنهام

ميدلزبرو - هال سيتي

وست برومويچ - کريستال پالاس

استوک سيتي - لسترسيتي

ساوتهمپتون - برنلي

نيوکاسل - کارديف سيتي

راچديل - ليدزيونايتد

نورويچ سيتي - فولام

اورتون - کويينز پارک رنجرز