محسن یگانه غیر مستقیم از هوادارنش خواست از او درخواست آلبوم کنند !!!
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: محسن یگانه غیر مستقیم از هوادارنش خواست از او درخواست آلبوم کنند !!!

نام واقعی
    مسعود
    استاتوس
    دوستی ساده ما غیر معمولی شد
    بازیکن محبوب
    daie
    تیم های محبوب خارجی
    Inter-Milan | Italy
    تشکر شده 7 بار در 1 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

محسن یگانه غیر مستقیم از هوادارنش خواست از او درخواست آلبوم کنند !!!

چندی پیش مدیر سایت محسن یگانه در یک پستی در ف ی س ب و ک از هوادارن محسن یگانه درخواست کرد که برای اینکه محسن یگانه آلبوم بدهد هوادارن باید او بخواهند !! این درحالی میباشد که محسن یگانه اعلام کرده بود حباب آخرین آلبوم وی میباشد ! مثل همیشه محسن یگانه دنبال حاشیه سازی میباشد شما را دعوت میکنیم متنی که توسط مدیر وبسایت محسن یگانه انتشار پیدا کرده است را بخوانید تا متوجه موضوع شوید :

سلام
    داستان تک تراک و آلبوم دستِ خودتونه...
    این رو بعد از چند ماه صحبت های مختلف با محسن دارم میگم بهتون..
    شاید چون ادمی نیستم که گزارش روزانه از ملاقاتها یا اتفاقاتمون بدم یا تلاشم این باشه که بذارمتون توی خماری،سکوت کردم تا نتیجه ی صحبتهامون به جایی برسه که بشه حرف رو شفاف زد و همه رو توی قضیه شریک کرد..
    حقیقت اینه که تا چند وقت پیش به خاطر مساله ای که برای محسن داشت پیش میومد و اتفاقاتی که به خواست محسن گفتنی نیستن امکان ارائه آلبوم نبود و تصمیم قطعی گرفت که دیگه آلبوم نده و رسما هم به خودتون و جامعه ی موسیقی اعلام کرد...
    اما الان سه چهار ماهی هست که شرایطش با گذشته فرق کرده، اتفاقی که فکر نمی کردیم بیفته..
    ولی باز هم اونجوری که باید مصمم باشه برای آلبوم دادن نیست چون علاوه بر مشکلاتی که توی مصاحبه گفته شد (مشکلاتی که خاص محسن هم نیست و عادی شده توی بحث کارای اداری و ...) رسما اینور و اونور اعلام کرد که "من دیگه آلبوم نمیدم"... و الان اگر بخواد آلبوم بده این حرکت طبق تجربه ی ما از طرف افرادی مثه بابازاده و مخالفاش "بازار گرمی" دونسته میشه و افکار عمومی اینجور برداشت میکنن که همه چیز از قبل برنامه ریزی شده بوده!! و هنوز استارت البوم زده نشده محسن باز هم میره توی حاشیه ای که میتونه عمقش خیلی زیادتر از حدس ما باشه...
    متوجهید چی میگم؟.... بخشی از نگرانی محسن رو میگیرید؟
    اتفاقی که میتونه محسن رو مجاب کنه کمر همت ببنده برای البوم و همه چیز رو جدی شروع کنه و بدون شک و تردید بیاد جلو اینه که شما چنان جَوی توی ف ی س ب و ک ایجاد کنید که همه بدونن چه جمعیتی از محسن یگانه انتظار آلبوم دارن جوری که خودشم تحت تاثیر قرار بگیره و بدونه خیلی بیش از حد تصورش جو اماده ی اینه که دوباره به اون روزای کار روی آلبوم هاش بر گرده..
    _حتی اگه شده انتقادای بی رحمانه از تک تراکا کنید بکنید ! و دعوتش کنید آلبوم بده..
    _حتی اگه شده مقایسه تک آهنگها با اهنگای آلبوم هایی که ازش پخش شده رو بکنید و بگید تک آهنگها راضیتون نکرده این کار رو علنی انجام بدید...

_پوستر بسازید...
    _طرح بزنید..
    _کاور پیج هاتون رو مشترک کنید روش جمله هایی بنویسید که توجه همه رو جلب کنه و انقدر اتحادتون توی اینجور مسائل بالا باشه که این ماجرا بین همه هوادارای محسن که توی این جمع نیستن هم همه گیر بشه تا به امید خدا محسن حس کنه که قدرت و شور و شوق این طرف (که هواداراشن) به اندازه کافی میچربه به چرندیات اون طرف..
    و اون طرفی ها هم بدونن که واقعا تقاضای بیش از حد شما داره عملی میشه نه اینکه محسن یگانه قصدش بازار گرمی بوده برای آلبوم چهارم!!! چون واقعا طرح همچین مساله ای بیش از حد برای ما زور داره وقتی همچین مسئله ی مسخره ای هیچ وقت در میون نبوده و محسن همین الان با تک تراکاش راحته و بازم کار برای پخش زیاد داره..
    صادقانه دارم میگم که محسن "تصمیم" به انتشار آلبوم نداشته و نداره... منتهی فرق الان با گذشته اینه که الان "شرایطش" رو داره و اون موقع نداشت! و من مطمئنم که میتونه...
    مصمم بود که دیگه آلبوم نده اما این اخریا دیگه شُل شدنش رو آخره بحث هامون حس کردم و میدونم که اگر یه حرکته جون دار و متحد بزنید به خواستتون میرسید...
    شک هم نکنید این بار اگه عمری باقی باشه و مشکلی برام پیش نیاد خودم سر قطعات هستم و سلیقتونو جا میدم و نمیذارم اتفاقاتی که واسه "نمیشه" و غیره افتاد این بار بیفته...
    تمام جو منفی و کسل کننده رو از این جمع دور کنید..
    استارت یه حرکت عجیب و به یاد موندنی رو بزنید باقیش هم توکل به خدا درست میشه من مطمئنم...

فقط 3 تا نکته:
    1.مطمئن باشید همه حرفای دلتون در مورد تک تراکا و آلبوم ندادنش رو توی این چند ماه به محسن گفتم و در جریانِ همه اعتراضات و نگرانیهاتون هست و شل شدنش هم به همین خاطره...
    2.این بحث و جزییاتش فقط خاصِ همینجاست... متن هم همینجا بمونه و جایی نره.. اون نگرانی محسن هم جایی مطرح نشه... گفتم که خودتون بدونید و تلاشتون رو چند برابر کنید.. هیچ جرفی در مورد بازارگرمی و غیره نزنید.. فقط وقت بذارید برای اون مواردی که خط فاصله کنارشون گذاشتم و همه رو تشویق به این کار کنید همه کسایی که میدونید محسن رو دوست دارن و توی این جمع نیستن...
    3.تو رو به خدا این حس ریاست و سوگولی شدن و غیره رو فراموش کنید... مخصوصا توی این ماجرا.. از طرح های هم استقبال کنید با هم دوست باشید سر این مساله... 15 سال بعد میفهمید چیکار کردید برای خوانندتون!

اگه توجه کنید جدیدا تو ف ی س ب و ک پیجی ساخته شده که طرفداران از محسن یگانه درخواست آلبوم چهارم خود را دارند در حالی است که تمام جمله ها و تمام این کار ها از سوی خود محسن یگانه بوده !!! واقعا عجیبه کارای محسن یگانه

2. 7 کاربر مقابل از CHavoshiha عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

*ZeynaB* (3rd January 2014), 888 (3rd January 2014), M@HS@_Antikise6 (8th January 2014), only khajeamiri (8th January 2014), oscar (8th January 2014), Raso8L (3rd January 2014), reza_emis (3rd January 2014)

نام واقعی
    sahar
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    Alireza Haghighi
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | NetherLand
    تشکر شده 3,512 بار در 1,448 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 11 تاپیک
    چه احمقانه.

نام واقعی
    رسول
    استاتوس
    YAR
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 1,649 بار در 876 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 50 تاپیک
    بنده خدا

از شکار دگران چشم و دلی دارم سیر

شیرم وجوی شغالان نبود ابخورم

نام واقعی
    سمانه
    استاتوس
    به تو فکر کردن عجی حالی داره...
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Brazil
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    اقا مشعود شما مطمئنید؟! از کجا میدونید این درسته؟!
    چه پست...
    اخه یه خواننده مگه چقدر کمبود میتونه داشته باشه که این کارو بکنه؟!

نام واقعی
    mahsa
    استاتوس
    من پرسپولیس پرستم مرگ براستقلال وجوادنکونام
    شغل و حرفه
    رنگی کردن کیسه کشا
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 5,477 بار در 2,026 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    دوسش دارم
    میدونم یه روز میری تو اسمونا تاکه ثابت کنی به همه ی اونا که سری ازتمام دنیا...

میگن دیوونه است
    اره دیوونه ام
    دیوونه ی پرسپولیس
    عاشقم عاشقی جرمه؟
    من متعصب ترین دختری ام که دیدین
    قرمزخونمه پرسپولیس جونمه
    مهدی تنها اسطوره ی من نیست شاهرگمه
    بازیکنام تنهابازیکنان سرخ پوش نیستن مثل خون تو رگمن
    افتخارمیکنم به داشتن بی انتهاترین عشق دنیاپرسپولیس