سرمربي سايپا گفت: در بازي مقابل مس نتيجه تساوي حاصل شد که نه به درد ما ميخورد و نه به درد حريف.

انگين فيرات پس از تساوي 2 بر 2 تيمش مقابل مس کرمان گفت: ميدانستيم بازي سختي داريم و پيشبيني ما هم همين بود. مس آمده بود محکم بازي کند اما ما هم طبق ميلمان بازي را آغاز کرده و حتي به گل هم رسيديم. در ادامه بازي را کنترل کرديم تا از گلهايمان محافظت کنيم اما اشتباه کرديم و در دقايق پاياني نيمه اول گلي را دريافت کرديم که کارمان را سخت کرد.

به نقل از فارس، وي ادامه داد: اگر 2 بر صفر به رختکن رفته بوديم قطعا برنده ميدان ميشديم اما نيمه دوم با يک گل اختلاف آغاز شد و مسلم بود که مس براي جبران انگيزه زيادي دارد که باز هم دفاع ما اشتباه کرد و موقعيت گل به حريف داد.

فيرات يادآور شد: پس از تساوي مس رو به توپهاي بلند آورد که البته مشکلي براي ما ايجاد نکرد چراکه موقعيتهاي ما باز هم به مراتب خطرناکتر و بهتر بود و اگر بازيکنان ما به خصوص کاوه رضايي در زدن ضربات آخر دقت ميکردند حتما 3 امتياز اين مسابقه براي سايپا بود. در نهايت نتيجه تساوي حاصل شد که نه به درد ما ميخورد و نه مس.

وي افزود: بايد به فکر بازيهاي سخت هفتههاي بعد باشيم با اين حال براي مس هم که طرفداران خوبي دارد آرزوي موفقيت ميکنم و اميدوارم از اين پس نتايج خوبي کسب کنند.