مهاجم لهستاني بوسيا دورتموند تست پزشکياش را در شهر مونيخ داد تا شايعه سرخپوش شدن وي قوت بگيرد.

نشريه «کيکر» آلمان گزارش داد انتقال روبرت لواندوفسکي، مهاجم بورسيا دورتموند به بايرن مونيخ يکي از داغترين بحثهاي بازار نقلوانتقالات به حساب ميآيد به خصوص از زمانيکه اين مهاجم لهستاني تابستان گذشته اعلام کرد آرزويش پيوستن به سرخپوشان مونيخ است. شايعات در حالي قوت گرفت که اين مهاجم 25 ساله اخيراً به مرکز پزشکي مونيخ مراجعه کرد و حدود يک ساعت زير نظر مولر ولفارت، پزشک باوارياييها تست پزشکي داد.

به گزارش تسنيم، در حاليکه در پايان فصل جاري قرارداد لواندوفسکي با دورتموند به پايان ميرسد و با توجه به شرايط موجود اين مهاجم لهستاني در پايان فصل به احتمال فراوان به عنوان بازيکن آزاد به بايرن مونيخ ملحق خواهد شد، درست همان راهي که ماريو گوتسه طي کرد و از سيگنال ايدونا پارک به آليانتس آرهنا نقل مکان کرد تا زير نظر پپ گوارديولا دوران حرفهاي خود را ادامه دهد.

هانس يواخيم واتسکه، نايب رئيس باشگاه دورتموند در اين خصوص گفت: با توجه به اطلاعاتي که دارم لواندوفسکي ميخواهد به بايرن مونيخ ملحق شود. باوارياييها در تابستان پيشنهاد خيلي خوبي براي به خدمت گرفتن روبرت دادند ولي ما نميخواستيم در آن مقطع بازيکني که به اين خوبي براي ما گلزني ميکرد را از دست بدهيم.

در نقل و انتقالات تابستاني بايرن مونيخ علاقه بسياري به جذب لواندوفسکي داشت ولي باشگاه دورتموند با جدايي اين مهاجم که يک سال از مدت قراردادش باقي مانده بود، مخالفت کرد.

مهاجم تيم ملي لهستان که در سال 2010 به دورتموند پيوست تاکنون در 115 بازي بوندسليگايي 65 گل به ثمر رسانده که 11 گل از اين تعداد متعلق به فصل جاري است.

نشريه آلماني «بيلد» هم مدعي شد اگر اين مهاجم تستهاي پزشکياش را با موفقيت پشتسر بگذارد بايرن مونيخ در تابستان پيشرو قراردادي 5 ساله با وي به امضا خواهد رساند.