ياوري: اين بازي مثل چاي داغ است/ پرسپوليس روي بال فرشتهها در حال پرواز است/ هيچ چيز دليل هيچ چيز نيست!

در اين هواي سرد بازي پرسپوليس و فجرسپاسي مثل يك چاي داغ است و اميدوارم تماشاگراني كه به استاديوم ميآيند با ديدن اين بازي سرما را فراموش كنند

محمود ياوري با اينكه مسنترين مربي ليگ برتر است اما همچنان انگيزههاي زيادي براي مربيگري دارد. وقتي با او حرف ميزنيم صلابت و بلندي صدايش حتي از حرف زدن يك جوان پرانرژي هم بيشتر است. البته اين يكي از عادتهاي ياوري است كه اگر در ابتداي مصاحبه سوالي از او پرسيده شود كه اين مربي را عصباني كند، بلافاصله گارد ميگيرد.
در ابتداي مصاحبه از او ميپرسيم كه در مورد رويارويي خودتان و مصطفي دنيزلي كه مسنترين مربيان ليگ برتر هستيد چه نظري داريد. ياوري در حالي كه از اين سوال عصباني ميشود به خبرنگار سايت گل ميگويد:«من نميدانم چه مرضي داريد كه اين سوال را از من ميپرسيد. اين بازي بين پرسپوليس و فجرسپاسي انجام ميشود و چه ربطي به اين دارد كه ما پير هستيم يا جوان. اگر سوال فني داريد بپرسيد و من هم جواب ميدهم.»

از ياوري در مورد بازي حساس با پرسپوليس سوال ميكنيم كه او خيلي زود حالت عصبانياش را از دست داده و با آرامش خاصي صحبت ميكند:«ما مقابل راه آهن بد بازي كرديم و باختيم. ما تاوان بد بازي كردن را داديم ولي حالا بازيكنان ريكاوري كردهاند و شرايط مطلوبي دارند. همه چيز خوب است و ما فقط خالد شفيعي و محمد آفند را به دليل محروميت در اختيار نداريم.»
خيليها معتقدند پرسپوليس به دليل شرايط خوبي كه دارد فجرسپاسي را شكست خواهد داد. ياوري در اين مورد ميگويد:« اين دليل نميشود كه چون پرسپوليس دربي را برده و ما هم بازي قبلي را باختيم، در اين ديدار بازنده باشيم. در فوتبال هيچ چيز دليل هيچ چيز نيست و هر بازي شرايط خاص خودش را دارد. ما ميخواهيم جبران كنيم و ميتوانيم در ورزشگاه آزادي امتياز بگيريم.»
ياوري در مورد حريف تيمش هم اينگونه حرف ميزند:« پرسپوليس بعد از پيروزي در دربي حالا روي بال فرشتهها در حال پرواز است ولي ما ميخواهيم از پايين به بالا بيايم و به فكر جبران باخت قبلي هستيم. ما در شيراز استقلال را شكست داديم و حالا مقابل پرسپوليس به فكر كسب يك نتيجه خوب هستيم. در اين هواي سرد بازي پرسپوليس و فجرسپاسي مثل يك چاي داغ است و اميدوارم تماشاگراني كه به استاديوم ميآيند با ديدن اين بازي سرما را فراموش كنند.»
از ياوري كه در دقايق پاياني مصاحبه كاملا آرام شده بود در مورد دنيزلي سوال كرديم كه او اينگونه جواب داد:« او يك مربي قابل احترام است كه در فوتبال تركيه با 3تيم مطرح اين كشور قهرمان شد. او با شرايط فوتبال ايران آشناست و تماشاگران پرسپوليس هم او را دوست دارند.»