به گزارش خبرگزاری فارس، جواد نکونام در چند روز گذشته به شدت با کادر فنی تیم استقلال اختلاف پیدا کرده و حتی در برنامه 90 اعلام کرد که آماده جدایی از استقلال است.


هافبک شماره 6 استقلال که به یکباره با قلعهنویی و نزدیکان وی به مشکل خورده پیشنهاداتی را از قطر، چین و حتی ترکیه دارد اما جالب است که رسانه ها امروز خبر دادند نام نکونام در فهرست تیم ترکیه ای شهیر اسپور قرار گرفته است.


با مراجعه به این سایت نامی از جواد نکونام در ویکی پدیا و در فهرست تیم شهیر اسپور دیده نمی شود اما عکس زیر روز گذشته به نقل از سایت ویکی پدیا در فضای مجازی منتشر شده است که آخرین بازیکن این تیم بدون شماره رسمی جواد نکونام قید شده است.

البته با مراجعه به صفحه انگلیسی و ترکی سایت ویکی پدیا و مشاهده فهرست این تیم نامی از جواد نکونام به چشم نمی خورد و به نظر می رسد صفحه ای که نام نکونام در آن منتشر شده یا ساختگی است و یا اینکه این سایت نام نکونام را از فهرست اسامی این تیم خارج کرده است.


این عکس مربوط به صفحه سایت ویکی پدیا با نام شهیر اسپور ترکیه است که اسم جواد نکونام در آن مشاهده نمی شود.هافبک شماره 6 استقلال که در تمرین روز گذشته این تیم شرکت نکرده به احتما فراوان سودای جدایی از آبی پوشان دارد و طی یکی دو روز آینده تیم جدید خود را معرفی می کند.


این بازیکن اعلام کرده بود با پرداخت 100 هزار دلار می تواند به صورت یک طرفه قراردادش با باشگاه استقلال را فسخ کند.