رويانيان:بازيکنان مثل شير تمرين ميکنندمديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت:يک تيم سه بازي پشت سر هم در جام حذفي ميزبان است ولي ما بايد اين شرايط را تحمل کنيم.

محمد رويانيان درباره حضورش در تمرين پرسپوليس اظهار داشت:به دو دليل به درفشي فر آمدم.اول اينکه آمدم وضعيت تمرين تيم را ببينم که خوشبختانه بچه ها مثل شير تمرين مي کنند و از انگيزه بالايي برخوردارند.دوم اينکه وضعيت سردار آزمون را ببينم که او هم با جديت در کنار ساير بازيکنان حضور دارد.

به گزارش اوج، وي درباره مشکلات مالي پرسپوليس و حل آن تا زمان دربي گفت:ما بايد مشکلات را حل کنيم و اين کار را انجام مي دهيم ولي من نگفتم تا دربي پول مي دهم.با اين وجود هر جوري هست بايد اين پول را پرداخت کنيم.

مديرعامل پرسپوليس درباره اينکه سرخپوشان بايد براي بازي برگشت با فولاد در ليگ و همچينن مسابقه جام حذفي با اين تيم به اهواز بروند اظهار داشت:ما متوجه نشديم اين چه قرعه کشي است.يک تيم سه بازي پشت سر هم در جام حذفي ميزبان است ولي ما بايد اين شرايط را تحمل کنيم.به هر حال ايرادي ندارد و مي سازيم.

وي درباره اينکه گفته مي شود آناليزور استقلال روز دوشنبه در تمرين پرسپوليس حضور داشته است گفت:اين اتفاقات مرسوم است و به آن توجهي نمي کنيم.همه توجهمان به تيم خودمان است.

رويانيان درباره ارتباطش با فتح الله زاده گفت:ما با فتح الله زاده دوست هستيم ولي او به يکباره کري مي خواند و من هم ناچار مي شوم پاسخ بدهم.