سرمربي تيم فوتبال نفت گفت: از عملکرد بازيکنانم مقابل ذوب آهن راضي هستم و ما فقط نتوانستيم به گل برسيم.

يحيي گلمحمدي پس از شکست يک بر صفر نفت مقابل ذوب آهن اظهار داشت: بازي خوب و جانداري بود. قبل از هر چيز بايد به تيم ذوب آهن تبريک بگويم اما معتقدم ميتوانستيم در اين بازي به برتري برسيم اما متأسفانه از فرصتهاي خود به خوبي استفاده نکرديم.

به گزارش فارس،وي ادامه داد: ذوب آهن دو سه بار بيشتر به دروازه ما حمله نکرد که به يک گل رسيد. اين تيم بازيکنان باهوش و حرفهاي دارد و آنها از اين هوش خود استفاده کردند و مقابل ما به برتري رسيدند. نيمه دوم بازي کامل در اختيار ما بود اما توپهايمان به گل تبديل نشد، براي بردن بايد گل بزنيم.

سرمربي نفت يادآور شد: ما در سه بازي اخير در امر گلزني موفق نبوديم البته دستمان هم خالي است، دو مهاجم مصدوم يعني رضا نوروزي و هادي نوروزي را در اختيار نداريم. متأسفانه در امر گلزني هم ضعيف عمل کرديم. تيم جواني داريم و اميدوار به آينده هستيم. بازيهاي زيادي باقي مانده و به دنبال جبران نتايج هستيم.

گلمحمدي تصريح کرد: در مجموع از عملکرد بازيکنانم راضي هستم آنها تمام تلاش خود را انجام دادند اما فقط در گلزني ناموفق بودند.

وي در پايان در مورد قضاوت داور عنوان کرد: داوري خوب بود، براي آقاسعيد (مظفريزاده) احترام قائلم او يکي از بهترين قضاوتهاي خود را امروز انجام داد و به تيم داوري خسته نباشيد ميگويم.