آنچلوتی: حاضریم بجنگیم تا کاسیاس فوتبالش را در رئال به پایان ببرد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: آنچلوتی: حاضریم بجنگیم تا کاسیاس فوتبالش را در رئال به پایان ببرد

نام واقعی
    محمد رضا
    استاتوس
    آنتی کیسه
    شغل و حرفه
    student
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 6,455 بار در 2,507 ارسال
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 61 تاپیک

آنچلوتی: حاضریم بجنگیم تا کاسیاس فوتبالش را در رئال به پایان ببرد

ایتالیا کمی عقب تر از اسپانیا، برزیل، آلمان و آرژانتین است. ایتالیا تیمی است که برای جوانگرایی تلاش می کند و شرایطش خیلی به خط میانی اش وابسته است

کارلو آنچلوتی سرمربی ایتالیایی رئال مادرید در گفتگویی اختصاصی با رادیو ناسیونال اعلام کرده که رئالی ها برای نگه داشتن کاسیاس مبارزه خواهند کرد و درمورد تمدید قرارداد ژابی آلونسو ومسائل مختلف صحبت کرده. متن این گفتگوی جذاب را به صورت خلاصه و در دو قسمت برای شما آماده کرده ایم.

این بخش دوم و پایانی این گفتگوی 2قسمتی است:
    *با داستان دیگو لوپس و کاسیاس چطور کنار آمدید؟
    نمی دانم که آیا تصمیمی ریسکی بوده یا نه. ولی تصمیم گیری دراین باره ساده نبود. من دو دروازه بان باکیفیت دارم ومی توان گفت که رئال بهترین زوج دروازه بانی دنیا ا دارد. دیگو لالیگا را شروع کرد ولی بعد از آن نمی توانستم تصور کنم که دروازه بانی مثل کاسیاس بازی نکند.ایکر باتجبه وباکیفیت است و می توانددر هر تیمی بازی کند. شاید این تصمیم،بهترین تصمیم ممکن نبود؛ چون اعمال سیستم چرخشی درمورد دروازه بانان ساده نیست ولی هردو دروازه بان به خوبی از این تصمیم استقبال کردند
    *اگر کاسیاس بگوید که می خواهد برود چه می شود؟ برای نگاه داشتنش، مثل ژابی آلونسو، مبارزه خواهید کرد؟
    بله.دقیقا همین طوری رفتار می کنم.این تیم بازیکنان مهمی دارد که نماینده باشگاه هستند. به همین خاطر حاضریم وارد جنگ شویم تا کاسیاس فوتبالش را در رئال به پایان ببرد
    *وقتی مربی میلان بودید هم برایتان سوت می زدند؟
    بله.گاهی وقتها. میلان هم هواداران متوقعی دارد. آنها از فوتبالی خوب و تماشایی خوششان می آید که این فلسفه رئیس باشگاه میلان است
    *فقط مانده تا در آلمان هم مربیگری کنید
    نه؛ آلمان نه؛ آلمان جو فوق العاده ای دارد و بوندس لیگا خیلی پیشرفت کرده ولی من نمی توانم خودم را در حال یادگیری زبان دیگری تصور کنم (می خندد)
    *دوست دارید دررئال بازنشسته شوید؟
    دوست دارم..ولی بازنشستگی؟ نمی دانم. دوست دارم برای دوره ای طولانی اینجا باشم ولی نه مثل فرگوسن که 24 سال با یونایتد بود
    *ممکن است روزی سرمربی تیم ملی ایتالیا شوید؟
    ممکن است. این کار، آخرین کار یک سرمربی است. درحال حاضر کار روزمره را ترجیح می دهم و فعلا به کار کردن با تیمی ملی فکر نمی کنم
    *جام جهانی ؟ شرایط ایتالیا چطور است؟
    ایتالیا کمی عقب تر از اسپانیا، برزیل، آلمان و آرژانتین است. ایتالیا تیمی است که برای جوانگرایی تلاش می کند و شرایطش خیلی به خط میانی اش وابسته است. پیرلو، ده روسی و موتا. آنها جوان نیستند و باتجربه اند. در خط حمله بازیکنان تاپی ندارد. ما چشم امیدمان به بالوتلی است ولی او ثبات ندارد. بالوتلی مهارت های زیادی دارد ولی ثبات چندانی ندارد

2. 3 کاربر مقابل از محمد سرخ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

CRIS 7 (11th January 2014), oscar (11th January 2014), shabnam12-8 (11th January 2014)

نام واقعی
    MOSTAFA
    استاتوس
    PERSPOLIS is always VICTOR
    شغل و حرفه
    مهندس صنایع اینده
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 3,999 بار در 1,757 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 9 تاپیک
    مربیه خوبو بی حاشیه ای..............

امیدوارم بازم کاسیاس رو دروازه بان فیکس تو همه رقابتها بکنه................

KEEP CALM
    AND LOVE
    CRISTIANO RONALDO