سرمربی تیم ملی پرتغال در مصاحبه با سایت فیفا از عملکرد کی روش در رساندن ایران به جام جهانی تعریف کرده است

با جستجوی نام کارلوس کی روش در بخش اخبار سایت گوگل به خبرهای جالبی در مورد سرمربی تیم ملی می خورید. اولین موضوعی که امروز نام کارلوس کی روش را سر زبان ها انداخته، مصاحبه سرمربی تیم ملی پرتغال با سایت فیفا است.
پائولو بنتو که جایگزین کی روش در تیم ملی پرتغال شد، در این مصاحبه از سرمربی تیم ملی ایران تعریف کرده. بنتو درباره حضور سه مربی پرتغالی در جام جهانی گفته:" این موضوع نشان دهنده کیفیت بالای مربیان پرتغالی است. ما یکی از کشورهایی هستیم که بیشترین مربی را در جام جهانی داریم ضمن آنکه تعدادی از هموطنان من در تیم های بزرگ اروپایی مشغول به کار هستند. مربیان پرتغالی توانایی های زیادی دارند"
خبر دیگر درباره سرمربی تیم ملی ایران به گزارش سایت کیک آف درباره کشور موزامبیک برمی گردد. این سایت در گزارشی درباره تیم ملی موزامبیک به عنوان یکی از حریفان افریقای جنوبی در جام ملتهای افریقا، به این نکته اشاره کرده که موزامبیک کشور بسیاری از چهره های بزرگ فوتبال افریقا بوده.
یکی از این افراد، کارلوس کی روش است . کی روش هیچ وقت بازیکن حرفه ای نبوده اما او توانست تیم ملی جوانان پرتغال را قهرمان جهان کند و دو بار سرمربی تیم ملی پرتغال بود. در کارنامه کی روش سرمربیگری تیم ملی افریقای جنوبی هم دیده می شود. کی روش متولد نامپولا در شمال موزامبیک است و هر از گاهی به این منطقه سری می زند