تيمهاي صدرجدولي سري A ايتاليا ديدارهاي هفته نوزدهم خود را با پيروزيهاي قاطعانه پشتسر گذاشتند.

ديدارهاي هفته نوزدهم سري A ايتاليا عصر امروز (يکشنبه) با انجام 4 ديدار پيگيري شد که طي آن تيمهاي يوونتوس، رم، ناپولي و آتالانتا مقابل حريفان خود به برتري رسيدند.

به گزارش تسنيم،در يکي از اين ديدارها تيم فوتبال رم در ورزشگاه المپيکو شهر رم پذيراي جنوا بود که در نهايت با نتيجه قاطعانه 4 بر صفر بر ميهمان خود غلبه کرد. براي جالوروسي در اين بازي آلساندرو فلورنزي (25)، فرانچسکو توتي (30)، مايکون (43) و مهدي بنايا (52) موفق به گلزني شدند.

رم با اين پيروزي 44 امتيازي شد و جايگاه دومي خود را استحکام بخشيد. جنوا هم که از دقيقه 58 با اخراج فرانچليو ماتوزالم 10 نفره به بازي ادامه ميداد 23 امتيازي شد و در رده دهم جدول جاي گرفت.

يوونتوس صدرنشين هم در حاليکه در خارج از خانه ميهمان کالياري بود 4 بر يک بر ميزبان خود غلبه کرد و با 52 امتياز صدرنشينياش را تداوم بخشيد. براي يوونتوس در اين بازي فرناندو يورنته (31 و 76)، کلوديو مارکيزيو (73) و استفان ليختناشتاينر (80) گلزني کردند.

تنها گل کالياري را هم مائوريسيو ريکاردو پينيلا (21) به ثمر رساند و البته همين بازيکن در دقيقه 87 از زمين بازي اخراج شد.

در ساير ديدارهاي برگزارشده هم نتايج به شرح زير رقم خورد:

* آتالانتا 2- کاتانيا يک

* ورونا صفر- ناپولي 3

ساعت 23:15 امشب هم ساسولو در خانه خود پذيراي ميلان است.

پرونده هفته نوزدهم سري A ايتاليا فردا شب (دوشنبه) با انجام 2 ديدار بسته ميشود که در نخستين بازي سامپدوريا پذيراي اودينزه است و در آخرين بازي هفته اينتر در خانه خود به مصاف کيهوو ميرود.

در حال حاضر يوونتوس، رم و ناپولي به ترتيب با 52، 44 و 42 امتياز در ردههاي اول تا سوم جدول ردهبندي سري A هستند.