ستاره پرتغالی رئال اعلام کرده که اگر می توانسته برای توپ طلا به کریس رونالدو رای می داده؛ چون پارسال او عملکرد فوق العاده ای داشته است


په په ستاره پرتغالی رئال مادرید که در جریان بازی دیشب تیمش مقابل اسپانیول تک گل پیروزی بخش کهکشانی ها را به ثمر رساند در پایان بازی در گفتگوی کوتاهی با خبرنگاران شرکت کرده و در مورد مسائل مختلفی به صحبت پرداخت.

او درمورد برد ارزشمند تیمش گفت:« من با گلی که زدم به تیمم کمک کردم ولی مهمترین نکته این است که در یک بازی سخت و پیچیده مقابل حریفی جنگنده کار کردیم و ما هم شانه به شانه آنها جنگیدیم. تیم ما در شرایط خوبی است.»
او با اشاره به تساوی اتلتیکومادرید و بارسلونا در روز شنبه و نزدیکترشدن رئال به صدر جدول گفت:« می دانستیم که این برد، برد مهمی است. چون دو تیم اول و دوم جدول دیروز با هم مساوی کردند و با این برد ما توانستیم فاصله مان تا صدر جدول را کم کنیم.»
په په در مورد بازی خوبی که لوکا مودریچ به نمایش گذاشت نیز گفت:« لوکا شرایط خوبی دارد و به ما کمک زیادی می کند.»
بخش پایانی صحبت های په په در مورد توپ طلا بود؛ جایزه ای که امروز در زوریخ به برنده اش می رسد. او دراین باره گفت:« اگر می توانستم، به کریس رونالدو رای می دادم؛ چون پارسال، سال مهمی برای او بود و او شایستگی کسب توپ طلا را دارد.»