حق پخش را ندهند،نميتوانم به کارم ادامه دهم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: حق پخش را ندهند،نميتوانم به کارم ادامه دهم

 1. #1


  محل سکونت
  تهران،شهریار
  نام واقعی
  amirhossein
  استاتوس
  آنچه ما کردیم با خود هیچ نابینا نکرد در میان خانه گم کردیم، صاحب خانه را ...
  شغل و حرفه
  شهرداری شهریار مشغولم
  بازیکن محبوب
  ali daei
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Germany
  نوشته ها
  7,487
  تشکر
  5,818
  تشکر شده 21,306 بار در 6,697 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 50 تاپیک

  حق پخش را ندهند،نميتوانم به کارم ادامه دهم  رئيس فدراسيون فوتبال تاکيد کرد در صورتي که حق پخش تلويزيوني داده نشود، سلب مسئوليت کرده و ديگر به کارش ادامه نميدهد.
  حق پخش را ندهند،نميتوانم به کارم ادامه دهم
  علي کفاشيان گفت: براي حق پخش برنامههاي خاصي را مدنظر قرار دادهايم و در صورتي که حق و حقوق فوتبال در فصل آينده پرداخت نشود من به شخصه ديگر نميتوانم کار کنم و مسئوليت را از خودم سلب ميکنم.

  به نقل از تسنيم،وي افزود: به دليل پرداخت نشدن پولها بسياري از بازيکنان را از دست ميدهيم. يک بازيکن ما با پولهاي بسيار زياد در کشوري آسيايي و ليگي دسته چندم بازي ميکند و دو برابر پولي که در ايران ميگيرد را در آنجا دريافت ميکند. اگر قرار است فوتبال حرفهاي شود بايد پرداختها نيز حرفهاي شود.

  رئيس فدراسيون فوتبال در پاسخ به اين سوال که آيا طراحي نماد يوزپلنگ روي پيراهن تيم ملي با مشکل مواجه شده خاطرنشان کرد: طراحي يوزپلنگ بر روي لباس ما انجام شده و 22 بهمن ماه قرار است از آن رونمايي شود. ما لباس را با طرح يوزپلنگ براي فيفا فرستادهايم و ايران با همين پيراهن به جام جهاني خواهد رفت و مشکلي در اين باره وجود ندارد. آنچه که انجام نشد تفاهمنامهاي بود که قرار بود بين خانم ابتکار و مسئولان فيفا انجام شود.

  کفاشيان در خصوص توهينهاي سرخابيهاي پايتخت به يکديگر در آستانه دربي عنوان کرد: اين يک کار و عملکرد بسيار بد است که دو باشگاه شروع کردهاند و اينکه کدام داور چه کرده و چه نکرده مشکلي را حل نميکند و تنها جو را آلوده ميکند و در آستانه دربي حساسيت و استرس را افزايش ميدهد. ما دوست داريم مديران عامل دو تيم استرس ايجاد نکنند اما در صورتي که چنين اتفاقي رخ دهد کميته انضباطي برخورد خواهد کرد.

  وي درباره راي محسن قهرماني گفت: در فدراسيون فوتبال و در پروندههاي اينچنيني افرادي که قاضي هستند بر اساس دستورالعملهاي موجود در فدراسيون فوتبال به ماجرا ورود ميکند. کميته انضباطي نسبت به هيچکسي رحم ندارد.

  رئيس فدراسيون فوتبال در خصوص بازيهاي تدارکاتي تيم ملي تصريح کرد: چند بازي تدارکاتي را در دستور کار داريم و براي آن برنامهريزي انجام دادهايم و منتظر تصميم کادر فني هستيم.

  کفاشيان اظهار داشت: حدود يک ميليون دلار از پولمان در فيفا بلوکه شده و يک و نيم ميليارد دلار نيز در ارتباط با پروژه گل در فيفا مانده و قرار است جلسهاي با بانک مرکزي برگزار شود تا به اين موارد رسيدگي شود.

  وي در پاسخ به اين سوال که آيا به گفته عليپور بازيکنان قلياني محروم هستند، گفت: بازيکنان قلياني محروم نيستند و بايد به پرونده آنها رسيدگي شود و هنوز کسي از سوي فدراسيون فوتبال محروم نشده است.

  رئيس فدراسيون فوتبال در پاسخ به اين سوال که سرنوشت اسپانسر تيم ملي بستگي به مذاکرات 1+5 دارد، تصريح کرد: خدا 1+5 را هدايت کند اما تکليف اسپانسرهاي ما تا انتهاي ديماه مشخص ميشود.

  کفاشيان افزود: حدود 270 فرانک سوييس که متعلق به 35 داور کشورمان است هنوز پرداخت نشده و ما براي دريافت اين پول وکيل گرفتهايم اما هنوز خبري از پرداخت آن نيست.

  وي در ادامه در خصوص بازيهاي تدارکاتي تيم ملي گفت: کيروش در حال حاضر در آفريقاي جنوبي است و ما اردويي در اين کشور برگزار خواهيم کرد که 2 يا 3 بازي تدارکاتي را در آن پيشبيني کردهايم. اردويي را در ايران خواهيم داشت که براي آن هم دو سه بازي تدارکاتي در نظر خواهيم گرفت که کشورهاي خوبي براي اين بازيها اعلام آمادگي کردهاند که به ايران خواهند آمد.

  رئيس فدراسيون فوتبال افزود: اردوهاي مرحله بعدي ما در اروپا و آمريکاي جنوبي خواهد بود و به برزيل خواهيم رفت. در مجموع 7 تا 9 بازي تدارکاتي خوب براي تيم ايران در نظر گرفته خواهد شد.

  کفاشيان با بيان اينکه ديدارهاي ايران مقابل گينه و کويت قطعي شده است خاطرنشان کرد: تلاش ميکنيم ديدارهاي ديگري را براي تيم ملي در نظر بگيريم.

  وي در مورد تنشها ميان دو باشگاه استقلال و پرسپوليس تاکيد کرد: نبايد به اين تنشها دامن زده شود چرا که باعث ميشود بازي جذاب از آب در نيايد و در صورتي که اين دو باشگاه به اين روند ادامه دهند ما حتما به آنها تذکر خواهيم داد.

  رئيس فدراسيون فوتبال بر استفاده از داور ايراني در دربي تاکيد کرد و گفت: داوران ما توانايي قضاوت اين بازي را دارند.

  کفاشيان درباره درخواست باشگاه پرسپوليس براي تکرار بازي مقابل سپاهان تصريح کرد: اين نظر باشگاه پرسپوليس است اما از نظر من رايي که رئيس کميته انضباطي داده بايد اجرا شود که البته ميتوانند درخواست استيناف هم بدهند.

  وي در مورد اينکه وقتي از پرداخت نشدن يک سوم تعهدات باشگاهها به بازيکنان صحبت کرده منظورش جواد نکونام بوده گفت: هم جواد نکونام، هم پژمان منتظري و مجتبي جباري به اين دليل از فوتبال باشگاهي ما رفتند. ما بايد به اين موضوع توجه کنيم که دليل اين اتفاقات يا سوء مديريت بوده و يا مشکلات مالي که تحقيقات ما نشان ميدهد مشکلات مالي در کار بوده است.

  رئيس فدراسيون فوتبال در خصوص محروميتهاي تيم زير 22 سال بار ديگر تاکيد کرد: تاکنون هيچ فردي در اين زمينه محروم نشده و پرونده در حال بررسي است. در مورد کادر سرپرستي تيم هم بحث محروميت نبود و اين تصميم مديريتي ما بود که آنها به اين سفر نروند. در مورد بازيکنان هم هيچ اسمي نبايد مطرح شود البته اتفاقي که افتاده کار پسنديدهاي نبوده اما هنوز هيچ نامي مشخص نشده و پرونده در حال بررسي است. بعد از آن هم بايد آييننامه انضباطي هم بررسي شود که آيا بحث محروميت وجود دارد يا نه.

  وي ادامه داد: من به عنوان رئيس فدراسيون فوتبال از اختياراتم است که بازيکني را از تيم ملي محروم کنم اما در مورد قانون بايد ديد آييننامه انضباطي به چه شکل است.

  کفاشيان در واکنش به اينکه برخي مسئولان در باشگاهها عنوان کردند بايد بازيکناني که قليان کشيدهاند با شلنگ آن ميزدند گفت: شايد هم قليان چوبي بوده است! من سررشته خاصي از قليان ندارم، تنها مادر بزرگم قليان ميکشيد که حتي بوي آن حال من را بد ميکرد. من خودم سيگار هم نکشيدهام و تنها ورزش کردهام.

  کفاشيان در مورد اينکه آيا واقعا اگر با حق و حقوق فوتبال از جمله رقم حق پخش تلويزيوني موافقت نشود در فوتبال ادامه کار نخواهد داد تاکيد کرد: به هر صورت اگر اين شرايط باشد من نميتوانم به وظايفم در فوتبال عمل کنم.


 2. 2 کاربر مقابل از *sir amirhossein* عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  Amir_Ali (13th January 2014), KhanoOmi (13th January 2014)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا