جلالي: راحت نميگذارند قهرمان شويم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: جلالي: راحت نميگذارند قهرمان شويم

نام واقعی
    amirhossein
    استاتوس
    آنچه ما کردیم با خود هیچ نابینا نکرد در میان خانه گم کردیم، صاحب خانه را ...
    شغل و حرفه
    شهرداری شهریار مشغولم
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    تشکر شده 21,306 بار در 6,697 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 50 تاپیک

سرمربي تيم تراکتورسازي ميگويد ميخواهد اين تيم را برگرداند و به اميد خدا هم اين تيم را برميگرداند.
    مجيد جلالي در نشست خبري پيش از بازي با صبا اظهار کرد: بعد از باخت مقابل سپاهان اولين باري است که با اصحاب رسانه تبريز صحبت ميکنم. من در زمانهايي که نتايج را واگذار ميکنيم تنها هستم ولي وقتي نتيجه ميگيريم همه در کنارم هستند. تيمهايي که نتايج بدي گرفتهاند آيا آنها هم با اين تشنجها روبهرو شدهاند؟

به نقل از ايسنا، وي ادامه داد: فردا در بازي هر اتفاقي ميتواند رخ دهد ولي تلاش کردهايم به بازيکنان انرژي مثبتي دهيم و اگر انرژي مثبت ما اثر بگذارد، فردا موفق ميشويم. بازيکنان بيش از اندازه زير فشار هستند. بايد به اين تيم آراشم بدهيم.

مجيد جلالي گفت: تمام وقت تلاش ميکنيم تا به اين تيم آرامش بدهيم. تيم خوبي داريم و به اين تيم اميدوار هستم. با مردمي که در کوچه و خيابان برخورد ميکنيم فرهنگ بسيار خوب آنها را ميبينم و حساب مردم بافرهنگ آذربايجان را با عدهاي متفاوت ميبينم.

سرمربي تيم تراکتورسازي تبريز درباره مصدومان تيمش در بازي فردا گفت: براي اين بازي بازيکنان آسيب ديده زيادي داريم. ابراهيمي، فرشيد طالبي، مهدي کياني و حبيب گرداني مصدوم هستند و علي کريمي نيز به من اعلام کرده است که نميتواند از شروع اين ديدار بازي کند. ما با مشکلاتي مواجه هستيم.

وي در پاسخ به سوال يکي از خبرنگاران مبني بر اينکه فرهاد پورغلامي عملکرد مطلوبي داشت ولي در کنار شما عملکردي همانند گذشته را ندارد، گفت: پورغلامي و باقرآبادي از بهترين مربيان هستند. بايد بررسي کنيد در اين مدت با چه چالشهايي مواجه شديم. فشارهاي روحي و رواني زيادي بر تيم بود. بعد از رفتن به صدر جدول فشارهايي براي اين تيم ايجاد شد.

جلالي در پايان گفت: اگر هر کسي که ساختار شکني کند همه او را مسخره ميکنند و وقتي به جلو برويم با آن مقابله ميکنند و براي من نيز اين اتفاق افتاده است و اگر بازيکن درباره من به آن شکل صحبت ميکند و من از آن ميگذرم، من براي خودم فلسفهاي دارم و در امتداد آن حرکت ميکنم. من ميتوانم به آدمي تبديل شوم که انواع و اقسام حرفها را بگويم ولي اين کار بر اساس نگاه دقيق من نيست و شايد بتوانم براي آينده بازيکنانم تاثيرگذار باشم. من کارم را انجام ميدهم. هر کس حرف جديدي را به اين زودي باور نميکند. وقتي صدر جدول آمديم همه به من خنديدند و بعضيها نميگذارند تا به راحتي قهرمان شويم.

2. کاربر مقابل از *sir amirhossein* عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Love2013 (15th January 2014)

نام واقعی
    Nader
    استاتوس
    من ازت معجزه میخوام..................
    شغل و حرفه
    میگن کارمند
    بازیکن محبوب
    daie
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | England