رويانيان: اعتصاب بازيکنان فيلم بود!
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: رويانيان: اعتصاب بازيکنان فيلم بود!

 1. #1


  محل سکونت
  همونجایی که باید باشم
  نام واقعی
  امیرحسین
  استاتوس
  پـــــــــــرســـــــــپولــــــــیــــس
  شغل و حرفه
  فوتبالیست(هافبک)
  بازیکن محبوب
  Payam Sadeghian
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Argentina
  نوشته ها
  172
  تشکر
  175
  تشکر شده 542 بار در 135 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 46 تاپیک

  رويانيان: اعتصاب بازيکنان فيلم بود!
  مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: آقاي عباسي در 2،3 ماه آخر حضورش در وزارت ورزش نميتوانست تصميم خاصي بگيرد و تنها تصميمش برداشتن من بود!
  محمد رويانيان که روز گذشته مدعي شده بود بازيکنان پرسپوليس قصد اعتصاب نداشتند امروز در اظهارنظري متفاوت گفت: من روز گذشته به بازيکنان گفتم مهم نيست تمرين کنيد يا نه، خودتان تصميم بگيريد. آنها هم که خسته بودند تصميم گرفتند که تمرين نکنند! اينکه تمرين نکردند به خاطر اين بود که خسته بوده و از آقاي دايي اجازه گرفته بودند که تمرين نکنند!
  وي که ميهمان برنامه روز ششم شبکه اول سيما بود، با يادآوري اينکه پول مورد نظر براي پرداخت به بازيکنان 2،3 ساعت بعد از آنکه آنها از تمرين کردن خودداري کرده بودند تامين شد، افزود: من روز گذشته در محل تمرين بودم. جلسه ما با آقاي دايي و بازيکنان کمي به درازا کشيد. به همين خاطر بازيکنان از سرمربي تيم خواستند تمرين نکنند. من فکر نميکنم بحث اعتصاب بوده باشد. تصميم بازيکنان يک خورده شبيه به فيلم بود!
  مديرعامل باشگاه پرسپوليس از مشکلات عديده باشگاهش ياد کرد و گفت: تيمهاي صنعتي تقريباً مشکلي ندارند، چرا که از صنايع وابسته بودجه آنها تامين ميشود اما استقلال و پرسپوليس با مشکلات عديده مالي دست به گريبان هستند.
  رويانيان افزود: راههاي برونرفت از اين مشکلات قطعاً وجود دارد اما متاسفانه 40،50 سال است که فقط از اين راهکارها ياد شده و به کار گرفته نشده است. ما براي حل مشکلات يکسري کارها انجام دادهايم اما همکاري لازم با باشگاه پرسپوليس صورت نگرفته است.
  وي در اين خصوص يادآور شد: آقاي عباسي که در 2،3 ماه آخر حضورش در وزارت ورزش نميتوانست تصميم خاصي بگيرد و تنها تصميمش برداشتن من بود! البته شايد با برداشتن من کارها درست ميشد!
  مديرعامل باشگاه پرسپوليس همچنين خاطر نشان کرد: بعد از روي کار آمدن دولت جديد کشور درگير مشکلاتي بود که پرداختن به آن به مراتب مهمتر از فوتبال بود. فوتبال يک بازي است و طبيعي است که مسئولان کشور ابتدا درصدد رفع مشکلات ديگر برآيند و بعد به سراغ ورزش و فوتبال بيايند. کشور مسائل عمدهاي همچون مذاکرات هستهاي 1+5 يا همان 6 تاييها، مذاکرات ژنو، حل مشکلات اقتصادي و ... داشت که به مراتب مهمتر از پرداختن به شرايط فوتبال کشور هستند.
  رويانيان يکي از مشکلات امروز باشگاههاي پرسپوليس و استقلال را بلاتکليفي وزارت ورزش و جوانان در ابتداي دولت حسن روحاني عنوان کرد و افزود: متاسفانه 3 وزير ورزش معرفي شدند که هيچکدام از آنها راي نياوردند و من و آقاي فتحاللهزاده 6 ماه نميدانستيم رئيسمان چه کسي است.
  وي ادامه داد: بعد از معرفي 3 وزير که راي نياوردند آقاي گودرزي آمد که اميدوارم موفق باشد اما متاسفانه ما نه تنها با ايشان رابطه نداريم بلکه هيچ ارتباطي بين ما برقرار نشده است.
  مديرعامل باشگاه پرسپوليس يکي ديگر از مشکلات موجود در ورزش کشور به ويژه 2 باشگاه مردمي پرسپوليس و استقلال را نگاه سياسي به آنها عنوان کرد و گفت: هر دولتي که ميآيد متناسب با نوع ديدگاه آن دولت مديران ورزشي عوض ميشوند. خود من هم که آمدم عنوان ميشد يک مدير سياسي هستم در صورتي که من نميدانستم منظورشان از طرح اين موضوع چيست. اين يک چالش پيش روي باشگاههاي استقلال و پرسپوليس است که بايد برطرف شود.
  رويانيان همچنين تاکيد کرد: بر اساس مصوبه مجلس شوراي اسلامي بايد در سال گذشته حدود 9 ميليارد و نيم به باشگاه استقلال و 10 ميليارد به باشگاه پرسپوليس کمک دولتي ميشد که ما تنها يک ميليارد از اين رقم را دريافت کردهايم يعني چيزي حدود 10 درصد از بودجهاي که بايد به باشگاه پرسپوليس تعلق ميگرفت. اين رقم تنها 3 تا 4 درصد هزينههاي ما را پاسخگو بوده است، آن هم در شرايطي که قرار بوده دولت 40 درصد از هزينههاي باشگاه را تامين کند.
  وي مجدداً به تامين بودجه باشگاههاي صنعتي اشاره کرد و گفت: ما در همين ليگ برتر باشگاههايي داريم که به صورت روتين هزينههاي آنها تامين شده و پرداخت ميشود اما متاسفانه ديگر باشگاههاي به ويژه باشگاههاي خصوصي چون ملوان و راهآهن درگير مشکلاتي بوده و بلاتکليف هستند.
  رويانيان تاکيد کرد: من اعتقاد دارم خصوصيسازي بهترين راه براي حل مشکلات باشگاههايي چون استقلال و پرسپوليس است اما با اتخاذ راهکارهايي مناسب.
  مديرعامل باشگاه پرسپوليس با ابراز اطمينان از اينکه هواداران 2 تيم استقلال و پرسپوليس فردا جمعه براي همراهي تيمهايشان در دربي 78 پايتخت به ورزشگاه خواهند آمد، گفت: من اطمينان دارم که مردم ميآيند و من هم به عنوان يک کارگر از هواداران استقلال و پرسپوليس به ويژه پرسپوليسيها ميخواهم به ورزشگاه بيايند. پرسپوليسيها به اين توجه نکنند که 50 درصد سکوهاي ورزشگاه بايد در اختيارشان قرار بگيرد. آنها بيايند ورزشگاه را پر کنند، بيخيال 50 درصدي که از سکوهاي ورزشگاه در اختيار ما خواهد بود!
  رويانيان همچنين تاکيد کرد: اگر فردا ورزشگاه آزادي با صدهزار تماشاگر پرشود همه جا جامعه کشور، صداوسيما، تيم ملي و ... شور و نشاطي خاص پيدا خواهد کرد.
  وي با اعلام اينکه در آخرين تمرين تيم استقلال پيش از دربي حضور خواهد يافت، گفت: من قصد دارم به محل تمرين استقلال بروم و آقاي فتحاللهزاده نيز در تمرين ما حضور خواهد يافت. اين پيشنهاد من بود که مديران عامل 2 باشگاه در تمرينات تيم مقابل حضور يابند. اين حداقل کاري است که ما ميتوانيم انجام دهيم.
  مديرعامل باشگاه پرسپوليس در واکنش به بيانيهنويسيهاي اخير 2 باشگاه استقلال و پرسپوليس گفت: بيانيه را اول استقلاليها صادر کردند و بعد از آن ما پاسخشان را داديم اما خدا وکيلي کار خيلي بدي بود که از سوي هر 2 باشگاه صورت گرفت. اول استقلاليها بيانيه دادند و ما پاسخشان را داديم و آنها در بيانيه ديگر جواب داده و توهين کردند. فداي سرشان ايرادي ندارد ما فردا 90 دقيقه بازي داريم که بايد اجازه دهيم اين بازي زيبا و تماشاگرپسند شود.
  رويانيان که در ماههاي اخير مجادله کلامي زيادي با همتاي خود در باشگاه استقلال داشته است در اظهارنظري تازه گفت: آقاي فتحاللهزاده گفته بود من يک ميليارد تومان پيش از دربي به بازيکنان استقلال پرداخت ميکنم من هم به خاطر اينکه کم نياورم 2 ميليارد تومان تامين کردم و در اختيار بازيکنان و مربيان قرار دادم!
  وي افزود: من و آقاي فتحاللهزاده با هم کري ميخوانيم اما با هم دوست هستيم و رفاقت داريم. من در اوج بيانيه نويسيهاي به آقاي فتحاللهزاده زنگ زدم و با او خوش و بش کرده و گفتيم و خنديديم. ما با هم دوست و رفيق هستيم و به اين مسائل کاري نداريم.
  مدير عامل باشگاه پرسپوليس در خصوص اينکه چرا 2 باشگاه پرطرفدار پايتخت در آستانه دربي اقدام به بيانيه نويسي عليه هم کردند گفت: من يک چيزهايي ميدانم که نميخواهم بگويم و عنوان کنم حق با چه کسي است. ديگر گذشته و همه بايد تلاش کنيم دربي به بهترين نحو برگزار شود.
  رويانيان با اعلام اينکه از باشگاهش کلاهبرداري شده است، گفت: ببينيد او چه کسي بوده که از من ژاندارم و آجان کلاهبرداري کرده است!
  وي افزود: در يک معامله تجاري از ما 5.5 ميليارد تومان گرفتند که 7 ميليارد تومان برگردانند. اين يک خريد و فروش بود که ميتوانست سودي يک و نيم ميلياردي و يا بيشتر عايد پرسپوليس کند متاسفانه طرفي که ما با آنها وارد معامله شديم يکي، دو ماه سرکارمان گذاشت و در نهايت به تعهدات خود عمل نکرد به همين خاطر ما حکم قضايي و کيفري گرفتيم تا حق و حقوق باشگاه پرسپوليس را زنده کنيم.
  مدير عامل باشگاه پرسپوليس همچنين خاطر نشان کرد: اين فقط يک پرونده نيست و از باشگاه پرسپوليس 5.5 و 3.5 ميليارد تومان کلاهبرداري شده است. ما خيلي از نظر اقتصادي قوي هستيم آن وقت 9 ميليارد هم از ما کلاهبرداري شده است!
  رويانيان همچنين يادآور شد: به طور نمونه عنوان مي کنم از برج 7 سال گذشته تا الان که ميشود حدود 15 ماه با بخشي از سازمان صدا و سيما وارد همکاري شده و يک پروژه اقتصادي را آغاز کرديم که تا به امروز هيچ نتيجهاي در بر نداشته است. متاسفانه دوستان اينقدر ما را اذيت کردند و وعده اين هفته و هفته آينده دادند که من از طرحم صرفنظر کردم.
  وي در ادامه افزود: ما برنامههاي ويژهاي براي تقويت بنيه اقتصادي باشگاه پرسپوليس داريم اما انجام اين کار نياز به نقدينگي و تامين بودجه از سوي دولت دارد. تمام شرکتهايي که ما ايجاد کرديم نقدينگي ميخواهد متاسفانه هيچ کاري صورت ندادهاند و کاري کردهاند که من بگويم مهرم حلال و جانم آزاد!
  مدير عامل باشگاه پرسپوليس ضمن تاکيد بر اينکه فعاليتهاي اقتصادي زيادي در اين باشگاه انجام داده و شرکتها و موسساتي را زير نظر اين باشگاه تاسيس کرده است گفت: سازمان بازرسي کل کشور و نهادهاي نظارتي بيايند و ببينند من چه کردهام.
  رويانيان به اقدامات باشگاه پرسپوليس از جمله تاسيس شرکت پيشکسوتان، عقد قرارداد با بيمه، تاسيس شرکتها و هولدينگهاي اقتصادي، راهاندازي آکادمي و دانشگاه پرسپوليس و ... اشاره کرد و گفت: ما براي رونقبخشيدن به اين فعاليتها نياز به تسهيلات دولتي از جمله تسهيلات تخفيفي داريم.
  وي همچنين خاطر نشان کرد: ما در حال حاضر 9 ميليارد از وزارت ورزش و 4 ميليارد از فدراسيون فوتبال طلبکاريم که اگر اين بدهيها پرداخت شود مشکلاتمان برطرف خواهد شد.
  رويانيان در واکنش به اينکه علي شفيعزاده عنوان کرده در صورت پيروزي استقلال در دربي به بازيکنان اين تيم پاداش مي دهد، گفت: براي پاداش دادن روي دست او بلند ميشويم!
  مدير عامل باشگاه پرسپوليس در خاتمه تصريح کرد: از هواداران پرسپوليس و استقلال خواهش ميکنم فردا در ورزشگاه حضور يابند و در هفته وحدت همبستگي و نشاط را به نمايش بگذارند.
  سرت را بالا بگیر قهرمان
  تو در قلب میلیون ها پرسپولیسی خانه داری
  ما باهات خدا حافظی نمیکنیم شیر مرد پرسپولیس امیدواریم هرچه زود تر به نیمکت پرسپولیس بر گردی
  این نیمکت فقط به تکیه های تو عادت دارد
  این هواداران دلشان با تو خوش است
  درفشی فر بی تو و فریاد های تو سوت و کور است

  استادیوم آزادی دلش را به فریاد های تو خوش کرده بود


  ما منتظرتــــــــ برگشتنت میمانیم
  پرسپولیس منتظر برگشتنت میماند

  تا زمانی که برگردی شعار "عــــــلــــــی دایــی"در ورزشگاه سرمیدهیم  حمایتت میکنیم قهرمان

 2. 3 کاربر مقابل از امیرمهدی عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  Raso8L (16th January 2014), WiSe (16th January 2014), داتیس (16th January 2014)

 3. #2


  محل سکونت
  گو گو رویو
  نام واقعی
  جومونگ
  استاتوس
  جومونگ ایران زمین ......بلند بگو افرین
  شغل و حرفه
  امپراط.ور گوگوریو
  بازیکن محبوب
  emon zayed
  تیم های محبوب خارجی
  Bayern-Munich | Spain
  نوشته ها
  87
  تشکر
  1
  تشکر شده 36 بار در 24 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک
  انشاالله

 4. #3


  محل سکونت
  استادیوم
  نام واقعی
  امیر
  استاتوس
  حق داری میگی شده سگ اخلاقم....استقلال جن*ست من هوس بازم
  شغل و حرفه
  هوادار
  بازیکن محبوب
  mohsen khalili
  تیم های محبوب خارجی
  Juventus | Italy
  نوشته ها
  102
  تشکر
  122
  تشکر شده 123 بار در 50 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک
  ایشالا با اختلاف ببریم.....

 5. #4


  محل سکونت
  مشهد
  نام واقعی
  رسول
  استاتوس
  YAR
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Spain
  نوشته ها
  1,721
  تشکر
  3,879
  تشکر شده 1,649 بار در 876 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 50 تاپیک
  فیلم
  این چه فیلمیه اخه


  از شکار دگران چشم و دلی دارم سیر

  شیرم وجوی شغالان نبود ابخورمکلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا