سرمربي منچسترسيتي پس از پيروزي پرگل تيمش برابر کارديف به تمجيد از عملکرد مهاجم آرژانتيني تيمش پرداخت.

منچسترسيتي موفق شد در هفته بيستودوم ليگ برتر با نتيجه 4 بر 2 کارديف را شکست دهد تا فاصله يک امتيازي خود را با آرسنال صدرنشين حفظ کند.

مانوئل پيگريني سرمربي شيليايي منچسترسيتي پس از پيروزي پرگل تيمش برابر کارديف گفت: پيروزي در اين ديدار براي تيم بسيار مهم بود. خيلي خوشحالم که توانستيم 3 امتياز اين ديدار را کسب کنيم. آسان نيست که 63 گل تا پايان نيم فصل به ثمر رسانده باشيد. اين نشان دهنده قدرت هجومي تيممان است. خوشحالم که آگرو از مصدوميت رها شد و توانست براي تيم گلزني کند. در نيمه نخست عملکرد خوبي از خود نشان داديم و به نظرم بهترين نيمه نخست ما در اين فصل ليگ برتر بود. در نيمه دوم بيشتر خواستيم بازي را کنترل کنيم و توانستيم از روي ضدحمله باز هم به گل برسيم تا در نهايت اختلافمان را با کارديف زياد کنيم.

پيگريني در ادامه گفت: بازيکنان تيم شرايط خوبي دارند و همگي از پيشرفت تيم راضي هستند. در هر بازي فرصتهاي زيادي براي گلزني داريم و مي توانيم گلهاي زيادي به ثمر برسانيم. نسبت به اوايل فصل بازيهاي بهتري از خود نشان ميدهيم. اميدوارم که عملکردمان را تا پايان فصل ادامه دهيم.

سرمربي شيليايي منچسترسيتي در ادامه گفت: در حال حاضر بهترين موضوع براي ما حفظ تمرکز و اعتماد به نفسمان است. نبايد اجازه دهيم که دروازهمان به راحتي باز شود. البته اين موضوع نگراني اصلي من در منچسترسيتي محسوب نمي شود. بازيهاي زيادي تا پايان فصل داريم و بايد بازي به بازي جلو برويم.