عقيلي: حتي نميتوانم از خودم دفاع کنم


مدافع تيم فوتبال سپاهان گفت: سوال من اين است که چرا راي من همزمان با راي صادقيان اعلام نشد.

هادي عقيلي در گفت و گو با فارس در مورد محروميت ناگهاني او از سوي کميته انضباطي اظهار داشت: من در اصل حکم اعتراضي ندارم و حتما مسئولان کميته انضباطي دلايلي براي اين قضيه دارند اما مسئله من اين است که چرا حکم دير اعلام شد. همان شبي که در برنامه 90 در خصوص پيام صادقيان مباحثي بابت خطايي که انجام داده بود مطرح شد صحنه خطاي من هم پخش شد. سوال من اينجاست که چرا محروميت صادقيان فرداي آن روز اعلام شد اما در مورد من دو هفته بعد اعلام شد؟

به گزارش فارس، وي افزود: من در دو بازي گذشته مصدوم بودم و بازي نکردم اما تا خوب شدم اعلام کردند که محروم شده ام. ضمن اينکه من خطاي آنچناني نکردم. در برنامه 90 آقاي مرادي به عنوان کارشناس داوري گفت که روي من خطاي پنالتي نشده و من سر خوردم در حالي که صمد زارع چندين بار در طول آن بازي موهاي من را کشيد و در آن صحنه هم همين کار را انجام داد و من زمين خوردم. حتي داور و کمک او کاملا به صحنه تسلط داشتند و نمي توانم بپذيرم که اين صحنه را نديدند. حتي داور مي توانست علاوه بر اينکه پنالتي اعلام کند بازيکن فجر را اخراج کند.

عقيلي تاکيد کرد: سوال من اين است که چرا دو هفته بعد محروميتم اعلام مي شود؟ خود مسئولان کميته انضباطي مي دانند که چرا اين سوال را مطرح مي کنم. بيشتر از اين هم نمي توانم توضيح دهم. چون هميشه ترس از تعليق شدن محروميتم دارم. حتي من نمي توانم از حق خودم دفاع کنم.

وي در پاسخ به اين سوال که باشگاه در حمايت از او چه کاري انجام داد، گفت: باشگاه بيانيه اي براي من صادر کرد اما به نظر من که تاثيرگذاري در رسانه نداشت. من هم در همين حد مي توانم از خودم دفاع کنم.باشگاه پرسپوليس بابت محروميت صادقيان خيلي پيگير بود و حتي چند بيانيه داد. من هم توهيني نکرده بودم و مي گويم چرا مثل صادقيان رايم زود صادر نشد. ضمن اينکه در دربي دو صحنه خطا رخ داد که مي تواند براي بازيکنان محروميت داشته باشد. اگر صحنه اي که منجر به مرحوميت من شده خطا محسوب شده در دربي خطاهاي رخ داده بدتر بود.

عقيلي در مورد شرايط سپاهان عنوان کرد: خدا را شکر وضعيت تيم خوب است و مشکلي در تيم نيست. ما کم کم در نيم فصل دوم شرايط بهتري پيدا کرديم. شايد عده اي بگويند که سپاهان چراغ خاموش مي آيد اما ما فاصله زيادي تا صدر جدول نداريم و اختلاف امتيازها زياد نيست. اين را هم در نظر بگيريد که تيم ما دو بازيکن خود را از دست داده است.