گلمحمدي: مهم اين است که دربي جذاب نبود
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: گلمحمدي: مهم اين است که دربي جذاب نبود

نام واقعی
    amirhossein
    استاتوس
    آنچه ما کردیم با خود هیچ نابینا نکرد در میان خانه گم کردیم، صاحب خانه را ...
    شغل و حرفه
    شهرداری شهریار مشغولم
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    تشکر شده 21,306 بار در 6,697 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 50 تاپیک

سرمربي تيم فوتبال نفت تهران گفت: همه فکر ميکردند عزيز دُردانه فدراسيون فوتبال هستيم اما ديد که همه چيز به ضرر ما شد.

سرمربي تيم فوتبال نفت تهران در کنفرانس مطبوعاتي قبل از ديدار مقابل سايپا گفت: در سه هفته گذشته نتوانستيم بيشتر از دو امتياز کسب کنيم. هرچند اگر دقت مي کرديم و شانس داشتيم يا مقابل پرسپوليس کمک داور دقت مي کرد امتياز بيشتري داشتيم اما نمي توان انتظار که همه چيز به نفع ما باشد. اميدوارم فردا سه امتياز را بگيريم و مسابقه حساسي است. با توجه به نيازي که داريم از مديران نفت تهران مي خواهم توجه بيشتري به تيم کنند.

به گزارش فارس،سرمربي نفت تهران تأکيد کرد: هر بازي نسبت به مسابقه قبل دشواري خاص خودش را دارد. تمرينات خوبي را انجام داديم از بازيکنان ميخواهم نمايش متفاوت تري داشته باشند و با تمرکز بيشتر بتوانيم 3 امتياز را کسب کنيم

وي در مورد مصدومان و محرومان تيمش گفت: رضا نوروزي مصدوم است. پورعلي گنجي هم محروم است. اماميان و دباغ نيز از ابتداي فصل با ما نبودند.

گلمحمدي افزود: مقابل ذوب آهن تمرکز خوبي نداشتيم. امين حاج محمدي مصدوم شد و شرايط بيرانوند در دو روز گذشته خوب نبود. متاسفانه در اين ميان نفت ضرر کرد. همه فکر مي کردند نفت عزيز دردانه فدراسيون است اما ديد که ما ضرر کرديم. به دليل در اختيار قراردادن بازيکنان به تيم ملي هم ديدار مقابل ذوب آهن را از دست داديم و اميدوارم فردا اتفاق خاصي رخ نداد.

گلمحمدي در پاسخ به اين سوال که آيا از مديرعامل انتقاد ميکند گفت: نه انتقاد من به مديريت نيست .تيم جواني داريم و انتظار داريم با توجه به کاري کرديم بازيکنان شارژ شوند و توجه بيشتري به آنها شود فکر کنم در اين مسئله کمي بي توجهي شده است. مشکل خاصي نبود اما در جاي حساس فقط من مربي نمي توانم انگيزه دهم ساير نفرات هم بايد بيشتر به عملکرد بازيکن توجه کنند.

وي در مورد اينکه چه پيش بيني از ديدار فردا دارد، عنوان کرد: شکل بازي سايپا مثل ما است انها در حمله سرعت خوبي دارند و در دفاع هم خوب جمع مي شوند استفاده از موقعيت اهميت داد و هرکس بهتر باشد برنده ميشود. بازي پاياپايي را پيش بيني مي کنم.

گلمحمد در پايان در مورد دربي78 پايتخت گفت: : چيزي که مهم است اين است که جذاب نبود همه ناراحت هستند در جايگاهي نيستم که بخواهم نمره بدهم. کارشناسان اين مسئله را ارزيابي ميکنند.

2. 2 کاربر مقابل از *sir amirhossein* عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

AliReza (20th January 2014), Terminator2731 (20th January 2014)

نام واقعی
    mahsa
    استاتوس
    من پرسپولیس پرستم مرگ براستقلال وجوادنکونام
    شغل و حرفه
    رنگی کردن کیسه کشا
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 5,477 بار در 2,026 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    انقددوسش دارم ک میبینم مصاحبه کرد نمیبینم ک فوشش ندم دلخورنشم اخه فوتبالی سر مربی عزیزم6متر تو افساید بود اون1 کارشناس الهی خدالعنتش کنه عادت داره بعدبازی با پرسپولیس کل صحنه هارو بگ پرسپولیس مقصرتو دیگ چرا حس بی غیرتی دارم ک هنوزم حمایتت میکنم
    میدونم یه روز میری تو اسمونا تاکه ثابت کنی به همه ی اونا که سری ازتمام دنیا...

میگن دیوونه است
    اره دیوونه ام
    دیوونه ی پرسپولیس
    عاشقم عاشقی جرمه؟
    من متعصب ترین دختری ام که دیدین
    قرمزخونمه پرسپولیس جونمه
    مهدی تنها اسطوره ی من نیست شاهرگمه
    بازیکنام تنهابازیکنان سرخ پوش نیستن مثل خون تو رگمن
    افتخارمیکنم به داشتن بی انتهاترین عشق دنیاپرسپولیس