۷ نکته درباره فرهاد مجیدی که نمی دانستید
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: ۷ نکته درباره فرهاد مجیدی که نمی دانستید

نام واقعی
    فرزانه
    استاتوس
    تحمل میکنم دردومیگم این قسمته بخته...
    شغل و حرفه
    نمیدونم والاخودمم موندم که چیکارم...!!!
    بازیکن محبوب
    alireza haghighi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 2,502 بار در 659 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 43 تاپیک

۷ نکته درباره فرهاد مجیدی که نمی دانستید

فرهاد مجیدی در سال ۱۳۷۶ برای اولینبار با پیراهن استقلال در میادین آفتابی شد و آن سال که در نهایت با قهرمانی استقلال به پایان رسید او عملکرد بسیار خوبی داشت. در واقع مجیدی که آن زمان ۲۱ سال داشت عنوان پدیده لیگ را به خود اختصاص داد و همراه با منصوریان و علیرضا اکبرپور از بهترینهای استقلال در لیگ ۷۶ بود. در آن فصل ناصر حجازی سرمربی وقت آبیها خیلی به مجیدی اطمینان کرد و به او میدان داد؛ به همین خاطر فرهاد خود را خیلی مدیون ناصر حجازی میداند؛ هر چند که سال بعد از آن پرسپولیس مجیدی را خواست و سر همان موضوع اختلافاتی بین مجیدی و حجازی پیش آمد. در زیر ۷ نکته جالب از زمان بازیگری شماره ۷ محبوب آبیها را میخوانید:
    ۱ـ هواداران! رخصت، میروم پرسپولیس!

در سال ۷۷ فرهاد مجیدی در مصاحبهای پر سر و صدا خطاب به هواداران استقلال گفت: «هواداران! رخصت، میروم پرسپولیس» بعد از این اظهارنظر جو استقلال ملتهب شد و فتح الله زاده سعی کرد به هر قیمتی جلوی حضور فرهاد در پرسپولیس را بگیرد. آن زمان امیر عابدینی، مدیرعامل پرسپولیس بود و میخواست به هر قیمتی مجیدی را سرخپوش کند ولی استقلالیها هم نمیخواستند ستاره جوان تیمشان را از دست بدهند.
    ۲ـ هواداران جلوی در منزل مجیدی

وقتی بحث پرسپولیسی شدن مجیدی جدی شد عدهای از هواداران دوآتشه استقلال جلوی در منزل او رفتند تا فرهاد را منصرف کنند. جالب اینکه روزنامهها هم به این موضوع آب و تاب دادند و خلاصه جو عجیبی ایجاد شد. همان موقع یکی از هفتهنامههای هوادار استقلال عکس مجیدی را چاپ کرد و روی آن قلم قرمز کشید تا بلکه استقلالیها را علیه مجیدی بشوراند.
    ۳ـ هوادار خشمگین در دفتر فتح الله زاده

در همان زمان شایعه شد یک هوادار عصبی استقلال به زور وارد دفتر فتح الله زاده شده و به نوعی او را تهدید کرده که اگر مجیدی به پرسپولیس برود خودش را میکشد و … البته فتح الله زاده این ماجرا را تایید نکرد ولی یکی، دو نشریه به این موضوع پرداختند.
    ۴ـ حجازی: مجیدی طلا هم باشد او را نمیخواهم

واکنش ناصر حجازی هم به ماجرای پرسپولیسی شدن فرهاد جالب بود. حجازی که سعی میکرد تا حد امکان با بازیکنسالاری مبارزه کند در مصاحبهای گفت حتی اگر مجیدی طلا هم باشد او را نمیخواهم! بعد از این مصاحبه کامران منزوی قائم مقام وقت استقلال و بعضی دیگر از عوامل باشگاه سعی کردند حجازی را آرام کنند تا بلکه او از مواضع خود عقبنشینی کند.
    ۵ـ پروین: وقتی با حجازی این کار را کرده …

علی پروین، سرمربی وقت پرسپولیس هم بلافاصله موضع گرفت و گفت وقتی فرهاد مجیدی با ناصر حجازی این کار را میکند با ما که دیگر هیچی! البته پروین از نوع بازی مجیدی خوشش میآمد.
    ۶ـ مجیدی با ۲۰ میلیون استقلالی ماند

… و سرانجام فرهاد مجیدی با مبلغی حدود ۲۰ میلیون تومان یک فصل دیگر هم در استقلال ماند تا خیال هواداران آبی راحت شود. این در حالی است که در آن مقطع گرانترین بازیکن استقلال نهایتا ۷، ۸ میلیون میگرفت ولی فتح الله زاده ۲۰ میلیون تومان به او داد تا پرسپولیسی نشود و البته حجازی هم رضایت داد ستاره جوانش برگردد.
    ۷ـ فرهاد: هرگز مرگ ناصرخان را از یاد نمیبرم

وقتی فرهاد مجیدی روز ۷ آبان ۹۲ از فوتبال خداحافظی کرد، در نامه خداحافظیاش از مرحوم ناصر حجازی یاد کرد و گفت هرگز روز مرگ ناصر خان را از یاد نمیبرم. فرهاد حتی با همسر حجازی هم تماس گرفت. او بعد از تعویض هم سمت قلعهنویی رفت و در رختکن با او عکس یادگاری گرفت. وقتی یکی از هواداران از امیر پرسید آیا ماجرای خداحافظی فرهاد به مسئله دوپینگ ربط دارد یا نه؟ ناگهان قلعهنویی عصبانی شد و گفت: «الان وقت این حرفهاست؟!»
    رابطه مجیدی و قلعهنویی معمولا سینوسی بوده اما این اواخر با هم بد نبودند. مجیدی در یک خداحافظی سرد از فوتبال رفت و حالا قلعهنویی که برهانی را هم در اوج نمیبیند باید به فکر پیدا کردن جانشینی برای او باشد. آیا قاضی، نظری و… میتوانند جای خالی ستاره پرطرفدار و بازنشسته استقلال را پر کنند؟!
    تاکه بودیم نبودیم کسی
    کشت ماراغم بی هم نفسی
    تاکه رفتیم همه یارشدند
    خفته ایم وهمه بیدارشدند
    قدرآینه بدانیم چوهست
    نه درآن وقت که اقبال شکست

2. 3 کاربر مقابل از WiSe عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

*sir amirhossein* (21st January 2014), kimiya 1 (21st January 2014), reza_emis (21st January 2014)

نام واقعی
    amirhossein
    استاتوس
    آنچه ما کردیم با خود هیچ نابینا نکرد در میان خانه گم کردیم، صاحب خانه را ...
    شغل و حرفه
    شهرداری شهریار مشغولم
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    تشکر شده 21,306 بار در 6,697 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 50 تاپیک
    ولی فکر کنم تکراری بود قبلا اینو تو انجمن خونده بودم