به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، سایت باشگاه ذوب آهن با درج عکسی از سینا عشوری نسبت به سلامت چشم بازیکن خود ابراز نگرانی کرد. در این گزارش آمده است: «علیرغم گذشت دو روز از دیدار تیم های ذوب آهن و استقلال تهران خطای غیرفنی آندرانیک تیموریان که طی دو دیدار گذشته متاسفانه چهره خشنی از خود در اذهان به جا گذاشته، موجب آسیب دیدگی شدید چشم چپ سینا عشوری شده است؛ آسیبی که به شدت چشم این بازیکن متعصب اصفهانی را با خطر روبهرو ساخته است.


آنچه در هفته های پایانی لیگ برتر بعضا مشاهده می شود، کسب پیروزی به هر قیمتی است که بعضا می تواند به قیمت از دست رفتن سلامتی رقیبان در مستطیل سبز فوتبال شود که این موضوع به هیچ وجه پسندیده و قابل قبول نخواهد بود. رفتار خشن و غیراخلاقی که با یک عذر خواهی ساده از ذهن ها پاک نخواهد شد.

نکته دیگر این است که با توجه به این اتفاق و به جای دلجویی، شوخی ها، انکارها و سرپوش ها جایگزین اخلاق حرفه ای می شود که این امر نیز از نگاه تیز بین مردم فهیم و ورزش دوست ایران عزیز به هیچ وجه دور نخواهد ماند.

بدون تردید جام ها و لیگ ها یکی پس از دیگری به اتمام خواهد رسید و آنچه باقی می ماند نام نیک و رفتار اخلاق مدارنه خواهد بود.»