خانزاده: فغاني به استقلال هديه داد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: خانزاده: فغاني به استقلال هديه داد

نام واقعی
    amirhossein
    استاتوس
    آنچه ما کردیم با خود هیچ نابینا نکرد در میان خانه گم کردیم، صاحب خانه را ...
    شغل و حرفه
    شهرداری شهریار مشغولم
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    تشکر شده 21,306 بار در 6,697 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 50 تاپیک

خانزاده: فغاني به استقلال هديه داد

مدافع تيم فوتبال ذوبآهن اصفهان گفت: فغاني فهميد پنالتي استقلال صحيح نبوده و به دنبال اين بود که به نوعي اين اشتباه را جبران کند.

محمدرضا خانزاده درباره باخت تيم ذوبآهن مقابل اصفهان در جام حذفي گفت: ما براي اين بازي خوب تمرين کرده بوديم و خوب هم بازي کرديم و فکر ميکنم استقلال در اين بازي حتي موقعيت 10 درصدي هم براي رسيدن به گل نداشت و فکر ميکنم که آقاي فغاني در گرفتن پنالتي براي اين تيم اشتباه کرد و به استقلاليها هديه داد.

به نقل از فارس، وي ادامه داد: البته بين دو نيمه وقتي ما به رختکن رفتيم مطمئن بوديم که براي ما هم ايشان يک پنالتي ميگيرند که همين هم شد. به نظر من هيچ کدام از اين دو پنالتي درست نبود و روند بازي تغيير کرد. پنالتي استقلال در زماني زده شد که اين تيم استرس نداشت اما پنالتي ما در دقايق آخر بود و همين موضوع فشار زيادي به ما وارد کرد.

مدافع تيم فوتبال ذوبآهن اصفهان در خصوص اينکه منظورش از اينکه مطمئن بودم فغاني براي آنها پنالتي ميگيرد، چيست افزود: مشخص بود که فغاني براي ما پنالتي ميگيرد چراکه خود او هم فهميد پنالتي استقلال صحيح نبوده و به دنبال اين بود که به نوعي اين اشتباه را جبران کند. اما به نظرم فايدهاي نداشت چرا که تيم ما از نظر روحي به هم ريخته بود اما استقلاليها با تجربهتر از ما بازي کردند.

خانزاده در مورد بازي ذوبآهن مقابل استقلال در روز يکشنبه و در ليگ برتر هم بيان داشت: استقلال تيم بزرگي است اما همانطور که گفتم در بازي جام حذفي موقعيت 10 درصدي هم نتوانست روي دروازه ما ايجاد کند و در بازي با اين تيم ديديد که در نيمه دوم در زمين خودش جمع شده بود و رحمتي بازي را برايشان درآورد. با اين همه با تفکرات آقاي تقوي ما به تهران ميآييم تا اين سه امتياز را بگيريم.

وي در پايان در مورد مصدوميت سينا عشوري و رايي که کميته انضباطي براي آندرانيک تيموريان صادر کرده،گفت: من نميدانم آقايان در کميته انضباطي چطور تصميم ميگيرند اما فکر ميکنم در بازي رفت ذوبآهن مقابل استقلال سينا عشوري فقط اعتراض کرد اما سه جلسه او را محروم کردند. آنهم در حالي که اتفاق نيفتاد. اما حالا که چشم سينا عشوري به طور وحشتناکي سياه شده و لخته در آن افتاده فکر نميکنم اين راي عادلانه باشد به نظر من حرکت تيموريان حداقل 4 جلسه محروميت داشت.

2. کاربر مقابل از *sir amirhossein* عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Raso8L (24th January 2014)