:::|| اخبار ، حواشی ، مصاحبه های مربوط به دیدار پرسپولیس و فولاد خوزستان ||:::
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 26

موضوع: :::|| اخبار ، حواشی ، مصاحبه های مربوط به دیدار پرسپولیس و فولاد خوزستان ||:::

نام واقعی
    مـــحـــMـــد Rـــضـــا
    استاتوس
    ...::|||Just Real & Perspolis|||::...
    شغل و حرفه
    ....
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 19,298 بار در 5,901 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک

:::|| اخبار ، حواشی ، مصاحبه های مربوط به دیدار پرسپولیس و فولاد خوزستان ||:::

::: به نام خدا :::

دوستان تمامی اخبار مربوط به دیدار پرسپولیس و فولاد خوزستان در این تاپیک قرار میگیرد ...

* از ایجاد تاپیک جداگانه پرهیز کنید ...

Say something new

I have nothing left
    I can't face the dark without you
    There's nothing left to lose
    The fighting never ends
    I can't face the dark without you

2. 7 کاربر مقابل از Mohammadreza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Behroozz (25th January 2014), H!dden (24th January 2014), M@HS@_Antikise6 (25th January 2014), NumBer1 (24th January 2014), San Iker (24th January 2014), ShAh!N (25th January 2014), صادق مالمیر (25th January 2014)

نام واقعی
    مـــهرآرا::Mehr Ara
    استاتوس
    ♥TaTaLiTy♥
    شغل و حرفه
    دکــ ــ ـتـ ــر آینــ ـده
    بازیکن محبوب
    Alireza Haghighi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 5,017 بار در 1,961 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    عاقا فقط یکی به من بگه پروازشون ساعت چنده...همین

4. کاربر مقابل از NumBer1 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Behroozz (25th January 2014)

نام واقعی
    مـــحـــمــــد
    استاتوس
    ...
    شغل و حرفه
    ســـربـــــاز وطـــــن
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 18,394 بار در 4,079 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 57 تاپیک

سيدصالحي: بايد آبرويمان را حفظ کنيم

مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس گفت: در ادامه مسابقات ما ديگر حق نداريم که در زمين مسابقه اشتباه کنيم.

سيدمهدي سيدصالحي ابتدا در خصوص وضعيت پرسپوليس اظهار داشت: متأسفانه در يک و دو بازي اخير علي رغم تلاشي که انجام شد اما نميدانم چه اتفاقاتي افتاده که شرمنده دايي و هواداران شديم. واقعاً هواداران اين را بدانند که بچه ها از جان و دل مايه گذاشته اما برخي اوقات برخي چيزها به هم پيچ ميخورد و نميدانم حکمت اين موضوع چيست و فقط خدا ميداند چرا اين اتفاقات افتاده است.

به نقل از فارس، وي افزود: بايد عزم خود را بيشتر جزم کنيم. بايد آبروي خودمان و دايي را هر طوري شده حفظ کنيم. بچهها پس از اتفاقات اخير از جان و دل مايه گذاشته اند و انشاءالله با تلاش بيشتر بتوانيم در بازي بعدي سربلند بيرون بياييم.

سيدصالحي گفت: فولاد نياز به تعريف و تمجيد ندارد، ما بايد مقابل اين تيم پرسپوليس هميشگي باشيم چون به نظر من بازي با فولاد براي ما فينال جام حذفي است و ما ميخواهيم امتياز بازي را براي صعود بگيريم. انشاءالله به اميد خدا بتوانيم سربلند از اين بازي بيرون بياييم.

وي در پاسخ به سؤالي که شما هم قبول داريد که ليگ را از دست داده ايد، گفت: خير. من قبول ندارم. ما هيچ چيزي را از دست نداده ايم تا خدا نخواهد هيچ برگي از درخت نمي افتد. ما نمي توانيم به هيچ چيز خودمان بنازيم ما بايد بدانيم همه چيز دست خداي بزرگ است و ما نيم من هم نيستم. ما نمي توانيم آينده را پيش بيني کنيم چون هيچکس از فرداي خودش خبر ندارد. شما يک سيب را به بالا پرت مي کنيد هزار چرخ ميخورد تا به پايين مي آيد پس مطمئن باشيد تا آخرين بازي هاي ليگ هزار اتفاق مي افتاد ما هم بايد بيشتر عزم مان را جزم کنيم تا ديگر امتياز از دست ندهيم.

وي گفت: ما بايد بدانيم حق اشتباه نداريم يعني به هيچ عنوان نبايد امتيازها را از دست بدهيم. انشاءالله خدا کمک کند تا به هدف مان برسيم به قول معروف بعد از هر سختي راحتي است و اين قول را به هواداران ميدهم عروسي به کوچه ما هم ميآيد.

سيدصالحي در پايان درباره تغيير و تحولات در مديريت پرسپوليس نيز گفت: ببينيد ما بايد براي سربلندي پرسپوليس همه دست به دست يکديگر دهيم. پرسپوليس تيمي است که 30 الي 40 ميليون هوادار دارد. من معتقدم با دل هواداران نبايد بازي شود. تمام مسئولان بايد کمک کنند پرسپوليس به جايگاه اصلي خود برسد. اين فقط خواسته من است و ديگر هيچ حرفي در اين مورد ندارم. به هر کس که زحمت کشيد خسته نباشيد ميگويم.

GooDBYe CapTaiN

6. 3 کاربر مقابل از San Iker عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

M@HS@_Antikise6 (25th January 2014), NumBer1 (24th January 2014), ShAh!N (25th January 2014)

نام واقعی
    همون ســــارا !
    استاتوس
    خوشبختــی ینی پــرسپــولیسی باشی ♥
    شغل و حرفه
    محصـــل :|
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 7,651 بار در 2,668 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 53 تاپیک

حاتمی: برای انتقام به اهواز میرویم/ بلایی که فرکی سرم آورد را فراموش نمیکنم

پرسپولیس نیوز : مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با توجه به اینکه بازی با فولاد فینالی زودرس است با حس انتقامجویانه به اهواز میرویم.

دقایقی با فرزاد حاتمی مهاجم قرمزپوشان گفتوگویی انجام دادیم که در زیر میخوانید:

قبول دارید این روزها پرسپولیس برخلاف شش هفته گذشته روزهای خوبی را سپری نمیکند؟

بله، من با توجه به نتایج چند هفته اخیر اعلام میکنم شرایطمان اصلاً خوب نیست. ما سه امتیاز بسیار حساس و حیاتی را از دست دادیم در روزی که حداقل بازی باید با تساوی تمام میشد.

قبول دارید شکست مقابل گسترش فولاد دور از ذهن بود؟

بالاخره فوتبال است و نمیشود این حرفها را زد، اگر استقلال در بازی خودش ذوبآهن را در لیگ برتر ببرد و فولاد هم حریف خود را شکست دهد کار ما خیلی خیلی سخت است و به نظرم اختلاف هفت امتیازی در شش هفته بین ما با تیمهای دیگر به وجود میآید. به همین دلیل کار برای جبران خیلی سخت است و باید خودمان را آماده روزهای سخت تر کنیم.

شاید آنها هم امتیاز از دست دادند؟

اگر تیمهای دیگر امتیاز از دست بدهند برای ما بهتر خواهد شد و قطعاً به قهرمانی امیدوارتر میشویم. شش هفته تا پایان لیگ برتر مانده و ما باید نیم نگاهی به لغزش بالانشینان جدول لیگ برتر داشته باشیم. اتفاقی است که برای ما افتاده هیچکس دوست نداشت این اتفاق بیفتد اما فوتبال است و هر اتفاقی امکان دارد در دقیقه ها و ثانیه های آن بیفتد.

چطور شد که پرسپولیس چهار هفته پشت سرهم نتیجه نگرفت؟

فوتبال ورزشی است که نمی توان نتایج آن را پیش بینی کرد، اما انشاالله تلاشمان را میکنیم که جبران کنیم، ما دیگر حتی یک امتیاز هم نباید از دست بدهیم و چشممان به بازیهای تیم های دیگر باشد. بالاخره شاید قشنگی فوتبال هم همین است و نمیشود کاری کرد. در برخی بازیها خوب بازی میکنیم اما به در بسته میخوریم.

در بازی با گسترش فولاد هم با چنین شرایطی روبه رو شدید؟

بله،وقتی که از یک تیم یک گل عقب بیفتی خیلی سخت است که در چارچوب بازی قرار بگیری. گسترش فولاد تیمی بسیار دونده بود. آنها در زمین خودشان بازی میکردند و اگر مقابل چنین تیم هایی اگر گل بخورید کار برای تیمتان مشکل خواهد شد.
    تعویض شما هم برای باز شدن دروازه گسترش فولاد تاثیری نداشت.

بله، اما شما دیدید بازیکنان حریف همه در 18 قدم خودشان جمع شده بودند، مهاجم از زمین بیرون میرفت و مدافع وارد زمین میشد. من نمیخواهم بهانه بیاورم اما در این شرایط گل زدن خیلی خیلی سخت میشود. من فقط میتوانم بگویم از صمیم قلب شرمنده هستیم که نتوانستیم مقابل گسترش فولاد نتیجه بگیریم و از همین جا به نوبه خودم بابت این نتیجه بد عذرخواهی میکنم.

ماجرای نیمکت نشینی شما در پرسپولیس چیست؟

من تابع تصمیمات علی دایی هستم، چون او را قبول دارم. هر وقت سرمربی صلاح بداند به عنوان یار ثابت به میدان میروم و هر وقت هم صلاح نداند تلاش میکنم که یار ثابت باشم. با زحمت و تلاش و احترام به تصمیم دایی کار خودم را دنبال میکنم و مشکلی هم نیست مخصوصاً الآن که روزهای حساسی در انتظار ماست.

منظورت بازی با فولادخوزستان است؟

بله، بازی با فولاد یک فینال زودرس است، کار بسیار سختی داریم اما ما در بازی لیگ برتر مقابل فولاد با اشتباه داوری بازنده شدیم. برخی ها گفتند توپ به دست افشین خورد و برخی هم گفتند توپ به دستش نخورد. من به نظر همه کارشناسان احترام میگذارم اما از نظر خودم و دیدگاه خودم که پشت دروازه در حال گرم کردن بودم داور باید هند را اعلام میکرد که نگرفت. من دقیقاً به آن صحنه آرش افشین مسلط بودم ولی این نظر من است و من در کار کارشناسان که قطعاً بهتر نظر میدهند دخالتی نمیکنم. اما حالا بهتر است از آن اتفاقات بگذریم.

اما این بار جام حذفی است و شرایط دشوارتر از قبل.

بله، اما ما با حس انتقام جویانه مخصوصاً در مورد برخی از حرف های فولادی ها به اهواز میرویم. ما باید در این فینال زودرس پیروز شویم، چون اگر تیم های صدر جدول در لیگ برتر لغزشی نداشته باشند و ما فولاد را از دست بدهیم آن وقت جواب دادن به هواداران سخت است. ما باید فولاد را هرطوری شده شکست دهیم تا انشالله مدعی بمانیم.

مثل بازی قبلی باز هم به سمت حسین فرکی نمی روی؟

ببینید من دوست ندارم زیاد راجع به این موضوع حرف بزنم اما یک سال حسین فرکی فوتبال مرا از بین برد. سال بسیار حساسی را در پیش داشتم. من با اصرار فرکی به اهواز رفتم ولی همه چیز دگرگون شد. من برای فولاد 150 یا 200 دقیقه فوتبال بازی نکردم اما دو گل سه امتیازی برایشان زدم، دوست ندارم به عقب برگردم اما رفتنم به فولاد علیرغم احترامی که برای این تیم قائل هستم به ضررم تمام شد چون در بهترین شرایط انگیزه بالایی داشتم و حتی در اردوی تیم ملی و لیست تیم ملی در اردوی پرتغال هم بود و به سفارت هم رفته بودم اما آن اردو کنسل شد. من نمیخواهم به عقب برگردم ولی تا آخر عمرم بلایی را که فرکی سرم آورد یادم نمیرود.

هواداران دوست دارند بدانند پرسپولیس میتواند امسال جام بگیرد یا خیر؟

اول در خصوص تغییر تحولات بگویم؛ من چون در پرسپولیس نبودم در این چند وقت هم زیاد به برخی مسائل دقت نکرده ام تا درباره تغییر تحولات نظر بدهم درباره این موضوع دوستانی که سابقه دارند میتوانند نظر بدهند. ما کار خودمان را میکنیم اما از هواداران صمیمانه عذرخواهی میکنم بابت اینکه چند هفته نتایج خوبی نگرفتیم و امیدوارم هرطوری شده دل آنها را به دست آوریم این هدف اصلی ما است. اگر فرصت پیدا کنم سعی میکنم هرطوری شده به این تیم کمک کنم. اگر هم نشد برای پرسپولیس همیشه دعا میکنم.

ازمـ پــرسیـد : " عشـق " چــند حـرفـ داره ؟؟
    گفتـمـ : 9 حــرفـ !
    گـفتـ : مگـ میشـهـ ؟؟
    گـفتمـ : آره
    مگـ
    PERSPOLIS چــند حـرفـ داره ؟

8. 5 کاربر مقابل از SaRa-MoHsEn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

H!dden (24th January 2014), M@HS@_Antikise6 (25th January 2014), NumBer1 (24th January 2014), Raso8L (24th January 2014), ShAh!N (25th January 2014)

نام واقعی
    همون ســــارا !
    استاتوس
    شغل و حرفه
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 53 تاپیک

حسینی: اگر به فولاد ببازیم دیگر چیزی برای جبران نمی ماند

پرسپولیس نیوز : مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در جام حذفی اگر به فولاد خوستان ببازیم، دیگر چیزی برای جبران نمیماند.
    میثم حسینی اظهار داشت: متاسفانه علیرغم انگیزهای که داشتیم مقابل گسترش فولاد نتیجه خوبی را به دست نیاوردیم و ما همه به دنبال این هستیم تا آن شکست تلخ در لیگ را جبران کنیم.

وی افزود: تمام هدف ما این است که بتوانیم فولاد خوزستان را شکست دهیم چون چارهای به جز پیروزی نداریم. متاسفانه در چهار بازی گذشته لیگ فقط دو امتیاز گرفتهایم به همین دلیل اعتقاد دارم اگر هر 3 امتیاز را میگرفتیم 12 امتیاز میشد و کار ما برای قهرمانی خیلی خوب بود. اما من معتقدم اگر از این 4 بازی حتی 6 امتیاز هم میگرفتیم وضعیت مان به مراتب بهتر بود.

حسینی گفت: اما متاسفانه این اتفاق رخ نداد و باید با این موضوع کنار بیاییم. اگر ما میتوانستیم حداقل از چهار بازی 6 امتیاز بگیریم در صدر جدول میماندیم و الان کسی نمیتوانست از ما ایراد بگیرد اما متاسفانه علیرغم تلاش زیاد فقط دو امتیاز گرفتیم و به خواسته خود نرسیدیم. بازی بعدی ما با فولاد است و شرایط جام حذفی خیلی فرق میکند. ما در لیگ کمی عقب ماندهایم و باید با تمام وجود و تلاشمان به جام حذفی فکر کنیم ما به دنبال این هستیم که در برابر فولاد بازی متفاوتی را به نمایش بگذاریم چون اگر این بازی را از دست بدهیم دیگر چیزی برای جبران نمیماند و کارمان خیلی سخت میشود.

مدافع پرسپولیس در جواب اظهارات فولادیها که گفتهاند بهتر است پرسپولیس از جام حذفی کنارهگیری کند، گفت: من صحبتها را از زبان آقای ابنقاسم شنیدم. خیلی خوشحالم که آقایان این حرفها را زدهاند چون باعث میشود این حرفها به غیرت بچههای ما بر بخورد و جریحهدار شوند. مطمئن باشید از قدیم میگویند همیشه دود از کنده بلند میشود و شاهنامه آخرش خوش است.

مدافع قرمزپوشان درباره تغییرات انجام شده در مدیریت باشگاه نیز گفت: من فقط آرزو میکنم اگر تغییر و تحولی شده فقط به سود پرسپولیس شود تا خداییناکرده پرسپولیس ضربه نخورد چون پرسپولیس امسال نسبت به 4 سال گذشته وضعش بهتر است و فرق میکند. به نظر این اتفاقها اصلا برای هوادارانمان نیز مهم نیست چون آنها فقط از ما قهرمانی میخواهند. هواداران پرسپولیسی میخواهند تا انتظارات را برآورده کند.امیدوارم که تغییرات به نفع پرسپولیس باشد و منجر به حاشیه و اتفاقات دیگر نشود.

وی در پایان درباره برخی انتقادها درباره نحوه گل خوردن پرسپولیس مقابل گسترش فولاد نیز گفت: قبل از اینکه مهاجم حریف بخواهد ضربه نهایی را به سمت دروازه ما بزند به سیدجلال گفتم مراقب باش پشت سرت یک بازیکن است، 3 بار این موضوع را به سیدجلال تذکر دادم اما متاسفانه سیدجلال حواسش نبود. زمانی که داشتم با سیدجلال حرف میزدم تمام تمرکزم به آن صحنه مشغول شده بود به یکباره مهاجم حریف آمد و بدون اینکه توپ را درست حسابی بزند وارد دروازه شد. البته این صحنه اگر آن را در تلویزیون نگاه کنید طوری است که من میتوانم توپ را بزنم یا مهار کنم من هم قبول دارم میتوانستم در آن صحنه با یک تکل توپ را بگیرم ولی توپ به دلیل پیچ شدید به سمت دروازه میرفت و اگر من آن توپ را تکل میکردم خودم به خودمان گل به خودی زده بودم.

مگـ

10. 3 کاربر مقابل از SaRa-MoHsEn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

NumBer1 (24th January 2014), ShAh!N (25th January 2014), صادق مالمیر (25th January 2014)

نام واقعی
    همون ســــارا !
    استاتوس
    شغل و حرفه
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 53 تاپیک

برای رویارویی با فولاد خوزستان / سفر پرسپولیسیها به اهواز در پردهای از ابهام

پرسپولیس نیوز : به دلیل برخی مشکلات سفر قرمزپوشان به اهواز در پردهای از ابهام قرار گرفت. تیم فوتبال پرسپولیس در یکی از حساسترین دیدارهای خود در چارچوب جام حذفی روز یکشنبه در اهواز میهمان فولاد خوزستان است اما نکته جالب این است که با توجه به استعفای سعید شیرینی سرپرست قرمزپوشان هنوز هیچکس برای قرمزپوشان بلیت برای سفر به اهواز تهیه نکرده است و به همین دلیل سفر قرمزپوشان به اهواز در پردهای از ابهام قرار دارد.

این در شرایطی است که هیچکس نیز در تمرین قرمزپوشان از زمان و روز سفر پرسپولیسیها به اهواز خبر نداشت و هنوز هم بلیتی تهیه نشده است.

پرسپولیس روز یکشنبه در یکی از حساسترین بازیهای خود در اهواز میهمان فولاد خوزستان است.

مگـ

12. 4 کاربر مقابل از SaRa-MoHsEn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Behroozz (25th January 2014), NumBer1 (24th January 2014), ShAh!N (25th January 2014), صادق مالمیر (25th January 2014)

نام واقعی
    استاتوس
    ♥TaTaLiTy♥
    شغل و حرفه
    بازیکن محبوب
    Alireza Haghighi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    جداییام از پرسپولیس صحت ندارد/ یکی از مهمترین بازی زندگی فوتبالیام را در پیش دارم
    دروازهبان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: یکی از مهمترین بازیها در زندگی فوتبالیام در ایران را در پیش دارم.

نیلسون کوریا در گفتوگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس اظهار داشت: پس از بازی مقابل گسترش فولاد تبریز همه به دنبال این هستیم تا به نوعی آن بازی تلخ را جبران کنیم. چند هفته بسیار حساس را در پیش داریم و من هم باید با تمام توانم در این بازیها برای پرسپولیس به میدان بروم.
    نیلسون ادامه داد: متاسفانه خبرهایی مبنی بر جدایی من از پرسپولیس اعلام شده که به هیچ عنوان صحت ندارد. من قطعا تا پایان فصل در پرسپولیس می مانم و شاید این حضور نیز ادامه داشته باشد.
    نیلسون یادآور شد: من یکی از حساسترین بازیهای زندگی فوتبالم در ایران را مقابل فولاد خوزستان در پیش دارم و همه بچهها از حساسیت این بازی باخبرند. امیدوارم از این بازی حساس دست پر بیرون بیاییم. چون دیگر حق اشتباه نداریم.

14. 3 کاربر مقابل از NumBer1 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Behroozz (25th January 2014), M@HS@_Antikise6 (25th January 2014), ShAh!N (25th January 2014)

نام واقعی
    استاتوس
    ♥TaTaLiTy♥
    شغل و حرفه
    بازیکن محبوب
    Alireza Haghighi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    سرپرست مستعفی پرسپولیس پیگیر کارهای سفر به اهواز

سعید شیرینی با وجود استعفایش از سرپرستی باشگاه پرسپولیس، پیگیر کارهای تیم برای بازی با فولاد خوزستان است.

به گزارش خبرگزاری فارس سعید شیرینی در حالی که ورزشگاه درفشیفر را ترک میکرد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: من هنوز استعفای کتبی خود را ارائه نکردهام، هنوز چیزی مشخص نیست سر تمرینات حاضر میشوم و هر کمکی که از دستم برآید برای دایی و پرسپولیس انجام میدهم.

وی ادامه داد: هماکنون برای ما مهم بازی با فولاد است، اینکه من باشم یا نباشم اهمیتی ندارد. درباره پروین هم اطلاعی ندارم قطعا باید مقابل فولاد به برتری برسیم و تمام تلاش خود را هم انجام میدهیم. پرواز تیم را هماهنگ کردهام و هتل آن را هم پیگیری میکنم.
    سرپرست مستعفی پرسپولیس خاطرنشان کرد: گفته بودم تا زمانی که رویانیان باشد در پرسپولیس خواهم ماند. من این تیم را دوست دارم اما لزومی ندارد زمانی که رویانیان میرود من در این تیم بمانم عجله نکنید و بگذارید همهچیز در آینده مشخص شود. من با هیچکس مشکلی ندارم.

16. 2 کاربر مقابل از NumBer1 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ShAh!N (25th January 2014), صادق مالمیر (25th January 2014)

نام واقعی
    استاتوس
    ♥TaTaLiTy♥
    شغل و حرفه
    بازیکن محبوب
    Alireza Haghighi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    قرمزپوشان از سازمان لیگ استعلام گرفتند
    دردسر پرسپولیس برای بازی با اهوازیها/ هافبک قرمزپوشان بازی مقابل فولاد را از دست داد

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس بازی مقابل فولاد خوزستان را از دست داد.

به گزارش خبرگزاری فارس رضا حقیقی هافبک تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل دوکارته بودن بازی مقابل فولاد خوزستان را از دست داد. البته پرسپولیسیها در خصوص وضعیت حقیقی و دو کارته بودن او کمی شک داشتند اما با استعلامی که از سازمان لیگ گرفتند متوجه شدند این بازیکن نمیتواند در دیدار روز یکشنبه در چارچوب جام حذفی پرسپولیسیها را همراهی کند. در این بازی محمد نوری نیز به دلیل سه کارته بودن حضور ندارد.

18. 4 کاربر مقابل از NumBer1 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Behroozz (25th January 2014), M@HS@_Antikise6 (25th January 2014), ShAh!N (25th January 2014), صادق مالمیر (25th January 2014)

نام واقعی
    استاتوس
    ♥TaTaLiTy♥
    شغل و حرفه
    بازیکن محبوب
    Alireza Haghighi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    یاد شده