رویانیان: برخی شایعات هدفمند به پرسپولیس ضربه میزند/گزارشات مالی را رسانهای میکنم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: رویانیان: برخی شایعات هدفمند به پرسپولیس ضربه میزند/گزارشات مالی را رسانهای میکنم

نام واقعی
    همون ســــارا !
    استاتوس
    خوشبختــی ینی پــرسپــولیسی باشی ♥
    شغل و حرفه
    محصـــل :|
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 7,651 بار در 2,668 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 53 تاپیک

رویانیان: برخی شایعات هدفمند به پرسپولیس ضربه میزند/گزارشات مالی را رسانهای میکنم

پرسپولیس نیوز : مدیرعامل مستعفی باشگاه پرسپولیس گفت: گزارشات مالی باشگاه را به مراجع قانونی ارائه میکنم و اگر لازم باشد آنها را رسانهای خواهم کرد. محمد رویانیان ضمن ارائه گزارش عملکرد و فعالیت های انجام شده برنامه های آماده اجرا،طی 72 ساعت آینده گزارش مالی خود را در اختیار مراجع قانونی قرار خواهد داد.

محمد رویانیان طی 72 ساعت آینده گزارش مالی شفاف باشگاه پرسپولیس از مهر 90 تا دی ماه 91 به وزارت ورزش و جوانان مدیریت جدید و هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس،سازمان بازرسی کل کشور و سایر مراجع قانونی زیربط تقدیم خواهد شد و در صورت لزوم در رسانه ها نیز منتشر می شود.رویانیان اعلام کرد این گزارش مالی شامل درآمد ها،هزینه ها،بدهی های پرداخت شده از ادوار گذشته و بدهی های برجامانده است که به طور شفاف و بدون پرده پوشی و به صورت داوطلبانه در اختیار مراجع قانونی قرار خواهد گرفت.

رویانیان همچنین قصد دارد گزارش عملکرد و فعالیت های انجام شده طی دوران مدیر عاملی خود در پرسپولیس را اوایل هفته آینده ارائه کرده و در گزارشی جداگانه نیز برنامه های اقتصادی و ورزشی آماده اجرا را به هیات مدیره،مدیریت جدید و وزارت ورزش اعلام خواهد کرد.

وی ادامه داد: وظیفه خود می داند پس از کناره گیری از مدیرعاملی پرسپولیس گزارش عملکردش به ویژه در زمینه مالی را ارائه کند تا ضمن شفاف سازی از انتشار برخی شایعات هدفمند که عملا به پرسپولیس لطمه می زند جلوگیری نماید.

رویانیان تاکید کرد تمایلی به رسانه ای کردن گزارش مالی خود ندارد اما در صورتی که ضرورت ایجاب نماید گزارش مالی را نیز به رسانه ها تقدیم خواهد کرد.

ازمـ پــرسیـد : " عشـق " چــند حـرفـ داره ؟؟
    گفتـمـ : 9 حــرفـ !
    گـفتـ : مگـ میشـهـ ؟؟
    گـفتمـ : آره
    مگـ
    PERSPOLIS چــند حـرفـ داره ؟

2. کاربر مقابل از SaRa-MoHsEn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Raso8L (24th January 2014)