شرط حضور دادکان در پرسپولیس / دادکان مدیر عامل می شود ؟
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: شرط حضور دادکان در پرسپولیس / دادکان مدیر عامل می شود ؟

نام واقعی
    AMIN
    استاتوس
    only perspolis
    شغل و حرفه
    Daneshjo ♥_♥ GK
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 9,829 بار در 2,754 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 48 تاپیک

شرط حضور دادکان در پرسپولیس / دادکان مدیر عامل می شود ؟

پرسپولیسیها : براي مديريت در پرسپوليس نياز به اين دارم كه اين بدهي تسويه شود.در اين صورت من يك ريال هم براي اداره باشگاه نمي خواهم و طوري پرسپوليس را اداره مي كنم كه همه حظ كنند.

از دكتر محمد دادكان به عنوان يكي از گزينه هاي اصلي مديرعاملي پرسپوليس نام برده مي شود.

مديرعامل فعلي باشگاه دانشگاه آزاد و مدير اسبق فدراسيون فوتبال كه در دوره رياستش نام نيكي از خود بين اهالي فوتبال بر جاي گذاشت هم سابقه مديريتي پر و پيماني دارد هم از جنس فوتبال و پرسپوليس است اما ظاهرا بدهي ميلياردي مهمترين دليل او براي نپذيرفتن مديريت باشگاه پرسپوليس در اين مقطع ويژه است.

دادكان در اين خصوص به گل مي گويد:« در اين چند روزه تماس هاي زيادي داشته ام كه به پرسپوليس بيايم .اتفاقا خود من هم دوست دارم به باشگاه محبوبم بيايم و شرايط را درست كنم اما نكته مهم همان بحث بدهي هاست.»

وي ادامه مي دهد:« من در اتاق آقاي رويانيان با ايشان صحبت كردم كه رويانيان به من گفت باشگاه ۴۰ ميليارد تومان بدهي دارد .معلوم است كه اگر من بيايم زير بار اين بدهي ۴۰ ميلياردي كمرم خم مي شود .من براي مديريت در پرسپوليس نياز به اين دارم كه اين بدهي تسويه شود.در اين صورت من يك ريال هم براي اداره باشگاه نمي خواهم و طوري پرسپوليس را اداره مي كنم كه همه حظ كنند.»

دادكان ادامه داد:«البته بايد اين را هم بگويم كه من با امضاي افراد دولتي و آقاي گودرزي مديريت پرسپوليس را قبول نمي كنم اما اگر مردم مرا بخواهند به روح مادرم مي آيم و خدمت مي كنم.»

وي در پايان گفت:« در كامنت هاي سايت ها و خبرگزاري ها و البته تماس هايي كه داشته ام خيلي حرف ها با من زده شده وخيلي ها به من لطف داشته اند اما اميدوارم در نهايت بهترين اتفاق براي پرسپوليس رخ دهد و اين باشگاه مردمي شرايط با ثباتي داشته باشد.»
    ویرایش توسط A_MI_N : 24th January 2014 در ساعت 17:06

خداحافظ آپاچی

2. کاربر مقابل از A_MI_N عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

shabnam12-8 (24th January 2014)