تیترشو هر چی میخوای بذار هوادار!
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: تیترشو هر چی میخوای بذار هوادار!

 1. #1


  محل سکونت
  تهران
  نام واقعی
  sara
  استاتوس
  نمیدونممم دگه مخم واقعا نمی کشه...!
  شغل و حرفه
  دانشجو
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Manchester-United | England
  نوشته ها
  1,432
  تشکر
  3,641
  تشکر شده 2,200 بار در 765 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 4 تاپیک

  تیترشو هر چی میخوای بذار هوادار!  پرسپولیسیها : چهار کلام با وزیری که از طرف دولتی است که انتخاب همین مردم و هواداران بوده تا برای رضایت مردم در ورزش قدم بردارد و اسباب ارامش و رشد ورزش را مهیا کند نه اینکه مسائل تیمی که 30 ملیون هوادار دارد را بنا بر درفشانی و نظر خودش کم اهمیت و حاشیه ای و کوچک جلوه دهد و رسیدگی به مشکلات آن را ریزه کاری بداند!
  مشکل ما شخص نیست مشکل این است که چرا شیرازه تیم را از هم میپاچید و نمیگذارید تیم به ثبات برسد ؟!  اقای گودرزی بعداز استعفای سردار رویانیان در مصاحبه ای شما عنوان کرده اید :
  ما امروز آمدیم به کمپ تیمهای ملی سر بزنیم و مسائل کوچک و ریز را اجازه بدهید سر فرصت و به وقتش بررسی نماییم. زیاد جدی نگیرید این ها مسائل حاشیه ای است !!!
  گودرزی وقتی در حال بازدید از آکادمی ملی فوتبال بود وقتی با پرسش خبرنگاران در مورد استعفای رویانیان که بعد از شکست سرخپوشان مقابل گسترش فولاد به طور رسمی اعلام شد، روبرو شد در نهایت تعجب و در واکنشی غیر قابل انتظار عنوان کرد که به این مسائل اهمیت ندهید، این مسائل کوچک است و بعدا به این مسائل کوچک می پردازد!!!
  اقای بزررررگ!
  اقای محترم!
  جناب اقای وزیرررر!
  اقای گودرزی!
  شنیده ایم کتابی هم با عنوان : مدیریت رفتار سازمانی در ورزش هم نوشته اید؟!
  که جا دارد بگویم این است مدیریت و نوع حرق زدن مدیر نه! نه! وزیر!نوشته شما از افکار و به اصطلاح تجارب شما بوده و هیچ سنخیتی با رفتار و گفتار شما ندارد.شما پراز تناقض و ناهمنگی فکری و گفتاری و رفتاری هستید و هیچ ارزشی برای گفته های خودتان قائل نیستین! چرا؟
  توجه خودتان را به مصاحبه خودتان جلب میکنم و تناقضهای حرفها و رفتار و افکار شما و نوع عملکردتون و فکر میکنم تحت تاثیر نام وزیر قرار گرفته اید و جو گیر شدید و خودتان هم نمیتوانید گفته های خودتون رو تحلیل کنید و در مورد یه رشته ورزشی 30 نوع نظر دارید که در زیر به ان میپردازیم و شماهم خوب است که توجه کنید.هه!
  اولین تناقض :
  1.محمود گودرزی در حاشیه بازدید از آکادمی ملی فوتبال اظهار داشت: فوتبال ورزش پرمخاطب کشور است و ما در حال حاضر مسابقات جام جهانی را در پیش داریم که امروز هم با سجادی به اینجا آمدیم تا ببینیم اگر نیازی به کمک باشد تا قبل از جام جهانی انجام دهیم.
  شما فرمودین فوتبال ورزش پر مخاطب کشور است! شرمنده که ما نمیدانستیم که تیم پرسپولیس پینگ پونگ بازی میکنه و شامل فوتبال نمیشه.
  تناقض دوم:
  وی ادامه داد: نیاز اصلی فوتبال ما آرامش است. باید حمایت عالی و معنوی صورت گیرد و رسانهها هم کمک کنند تا در سایه این آرامش برنامههای در نظر گرفته شده را اجرایی کنیم.
  در ادامه فرمودین نیاز اصلی فوتبال ارامش است؟ و باید حمایت عالی و معنوی صورت بگیرد؟ پس کوچیزی که از ان دم میزنید؟ اها هواسم نبود که این شعار شماست! یادمان نبود که مجموعه پرسپولیس از فوتبال دوراست و تیم پینگ پونگ بود!
  تناقض سوم :
  وزیر ورزش و جوانان در خصوص اینکه کیروش برنامههای دارد که نیاز به بودجه دارد عنوان کرد: ما در حد توان حمایت میکنیم. معاون اول رئیس جمهور هم دستور دادند که تمام نیازهای کیروش برآورده شود فوتبال هم علم است و هم فن و شرایط خاصی دارد و تنها به عنوان ورزش محسوب نمی شود ما هم همین نگاه را داریم.
  اقای گودرزی میگوئید فوتبال هم علم است و هم فن و شرایط خاصی دارد و صرفا ورزش محسوب نمیشود؟!
  و اینکه کی روش برنامه زیادی دارد که نیاز به بودجه دارد و شما در حد توان کمک میکنید! یاد صحبتهای قلعه نوعی و کلمه زیبای اجنبی پرستش افتادم و الان فهمیدم که چی گفته بنده خدا!
  ای بابا من همش یادم میره پرسپولیس تیم پینگ پمگه و ربطی به فوتبال ندارد. شرمنده اقای وزیر که یادم میرود این مسئاله رو !
  تناقض چهارم :
  گودرزی وقتی در حال بازدید از آکادمی ملی فوتبال بود وقتی با پرسش خبرنگاران در مورد استعفای رویانیان که بعد از شکست سرخپوشان مقابل گسترش فولاد به طور رسمی اعلام شد، روبرو شد در نهایت تعجب و در واکنشی غیر قابل انتظار عنوان کرد که به این مسائل اهمیت ندهید، این مسائل کوچک است و بعدا به این مسائل کوچک می پردازد.
  این مسئله کوچیکی که میگی اهمیت ندارد و بعدا به این مسائل کوچک میپردازید میدونستی که 30 ملیون هوادار دارد و جزو همام فوتبالی هست که نیاز به ارامش دارد؟
  میدونستی که اینم با همون فوتبالی که میگی هم علم است و هم فن و شرایط خاصی دارد و صرفا ورزش محسوب نمیشود فرقی ندارد و با آن فوتبال یکی هست؟!
  نمیدونم شاید کسی بتواند فرق بین فوتبال با فووووووتبال رو برای ما باز کند خدایی گیج شدیم ! نه! شاید فهم ما در برابر اقای وزیر به اون تکامل نرسیده که فوتبال رو از فوتبال تشخیص بدیم !
  شایدم بخاطر اقای کی روش هست و اگر این باشد باز کلمه قصار قلعه نوعی یادمان میاید که گفت: اجنبی پرست!
  و تناقض اخر:
  وزیر ورزش و جوانان در مورداستعفای رویانیان عنوان کرد: ما امروز آمدیم به کمپ تیمهای ملی سر بزنیم و مسائل کوچک و ریز را اجازه بدهید سر فرصت و به وقتش بررسی نماییم. زیاد جدی نگیرید این ها مسائل حاشیه ای است.
  ما امروز امده ایم به کمپ تیم های ملی سر بزنیم؟!
  اقای وزیر میدونستی همون جای که گفتی اسمش چی بود؟ اها کمپ تیمهای ( ملی ) مجموع چیست و اون تیم چجوری تشکیل میشه؟ اصلا معنی ملی رو میدونید چیه؟ اصلا میدونید بنیان همون تیمهای ملی از همین تیمهایی که کم اهمیت هستن و ریز و کوچک هستن؟دوست من بیخود کتاب ننویس و برو یکمی رو این مسائل فکر کن! کوچک وریز شما هستی دربرابر خیل هواداران تیمهای داخلی و مخصوصا پرسپولیس بهتره در یک مصاحبه از همه هواداران عذر خواهی کنید و به اشتباه خودتون اعتراف کنید.
  حالا اقای وزیر چنتا سوال دارم :
  1. چرا تیم استقلال و دیگر تیمها در مدیریت خودشون از ثبات نسبی برخوردارند ولی تیم مردمی پرسپولیس در 4 سال باید 3 مدیر عوض کنه؟
  2. چرا تیم ملی فوتباله ولی تیمهای لیگ جزو قاذورات و کم اهمیتها هستن؟!
  3. چرا از همین تیمها پس برای تیم ملی بازیکن میگیرین ؟ مگه این بازیکنا که میان تیم ملی اقای کی روش از کشور خودش اورده که به تیم ملی کمک میکنین ولی به باشگاهای پرورش دهنده این بازیکنا کمک نمیکنید؟
  4.اگه فوتبال هم علم هست هم فن هست و صرفا یه ورزش از نظر شما محسوب نمیشه و نیاز به ارامش دارد چرا پس ارامش رو به فوتبال باشگاهی تزریق نمیکنید؟ چرا به همین علم وفن احترام نمیگذارید؟ چرا در حد توانتان کمک نمیکنید؟
  5. جواب به این سوال خیلی مهمه! اقای گودرزی تیم ملی فوتبال علمی هست و فنی از نظر شما.خوب؟ پس فوتبالی که در لیگ بازی میشود چیست؟ اگر چیزی غیر فوتبال است چرا این رشته رو حذف نمیکنید؟ چرا پس مثل قطر نمیرید بازیکن از کشورهای دیگه نمیاورید و تبعیت ایرانی بهشون نمیدید تا در جامهای معتبر که تیم ایران میخواهد شرکت کند از انها استفاده کنید و اینهمه باشگاه ریز و کوچک که کم اهمیت هم هستن هزینه نکنن و بازیکنای بی علم و فن پرورش ندهند که به تیم ملی دعوت بشن و اخر هم باشگاه هاشون و هواداراشون بی اهمیت و کوچک خطاب بشن؟!
  اقای وزیر این ورزش برای مردم هست و وظیفه شما در کابینه خدمت به مردم هست و باید برای مردم قدم بردارید نه اینکه 30 ملیون هوادار پرسپولیس رو کم اهمیت و کوچک وریز خطاب کنید!

  راستی تو کتابتون که در مورد مدیریت رفتار سازمانی در ورزش هست اینم اضافه کنید که با مدیریت رفتاری اشتباه تو این مدت همه هوادارارو فراری دادین و میبینین که تیمهایی که پر هوادارترین بودند و در هر بازی دست کم 50 هزار تماشاچی برای دیدنش می امدن الان به زور التماس و بیانیه کانونهای هواداری 5 هزار نفرهم نمیاد که این هم به منافع مالی ورزش و هم به خود ورزش ضربه میزند و چیزی نمانده که از کی روش بخواهید تماشاچی هم با خودش از کشورش بیاره.
  اقای وزیر از ادمها چیزی بجز نام نیک و اعمال نیکشان بجا نخواهد ماند که شما اول راه چهره بدی از خود بین هواداران پرسپولیس ساختین و همیشه از شما به بدی یاد خواهد شد.
  عشق فقط یکلام ***پرسپولیسه والسلام
  فقط پرسپولیس...

 2. 10 کاربر مقابل از salmonela عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  A_MI_N (25th January 2014), FaRsHaD_8 (25th January 2014), M@HS@_Antikise6 (24th January 2014), Majid:62 (24th January 2014), Mohammadreza (24th January 2014), payam sadeghian (25th January 2014), s A r A (25th January 2014), ShAh!N (25th January 2014), پیروزی (24th January 2014), خلوت (25th January 2014)

 3. #2


  محل سکونت
  روسرکیسه کشای بدبخت
  نام واقعی
  mahsa
  استاتوس
  من پرسپولیس پرستم مرگ براستقلال وجوادنکونام
  شغل و حرفه
  رنگی کردن کیسه کشا
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Spain
  نوشته ها
  3,647
  تشکر
  1,737
  تشکر شده 5,477 بار در 2,026 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 8 تاپیک
  تف ب ذات نداشتت
  میدونم یه روز میری تو اسمونا تاکه ثابت کنی به همه ی اونا که سری ازتمام دنیا...  میگن دیوونه است
  اره دیوونه ام
  دیوونه ی پرسپولیس
  عاشقم عاشقی جرمه؟
  من متعصب ترین دختری ام که دیدین
  قرمزخونمه پرسپولیس جونمه
  مهدی تنها اسطوره ی من نیست شاهرگمه
  بازیکنام تنهابازیکنان سرخ پوش نیستن مثل خون تو رگمن
  افتخارمیکنم به داشتن بی انتهاترین عشق دنیاپرسپولیس


 4. #3


  محل سکونت
  تیفوسی خونه
  نام واقعی
  majid
  استاتوس
  فضولو بردن زیر زمین...پله نداشت خورد زمین
  شغل و حرفه
  تنهایی
  بازیکن محبوب
  ahmdareza abedzadeh
  تیم های محبوب خارجی
  Liverpool | Germany
  نوشته ها
  3,550
  تشکر
  3,936
  تشکر شده 9,141 بار در 2,352 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 44 تاپیک
  کچل بی عرضه
  ...


 5. #4


  محل سکونت
  تهران،شهریار
  نام واقعی
  amirhossein
  استاتوس
  آنچه ما کردیم با خود هیچ نابینا نکرد در میان خانه گم کردیم، صاحب خانه را ...
  شغل و حرفه
  شهرداری شهریار مشغولم
  بازیکن محبوب
  ali daei
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Germany
  نوشته ها
  7,494
  تشکر
  5,818
  تشکر شده 21,310 بار در 6,701 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 50 تاپیک
  منمیدونم چی بگم


 6. #5


  محل سکونت
  پرسپولیس اف سی
  نام واقعی
  FarSHaD
  استاتوس
  به بهشت نمی روم اگه علی آنجا نباشد
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Brazil
  نوشته ها
  16,939
  تشکر
  11,273
  تشکر شده 23,001 بار در 7,966 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 47 تاپیک
  هر چقد هم پرسپولیس را بزنید بازم محکم و استوار میمونه.....

  بدرود آقای کریمی...

  ما چراغ ها را روشن نگه می داریم

  برای بچه های نسل هاوش و هیرسا

  تا یادشون نره یه روز دلخوشی فوتبالی ها

  جادوگری بود که 8 می پوشید...

  29 تیر روز مرگ فوتبال زیبا....

 7. #6


  محل سکونت
  استادیوم
  نام واقعی
  امیر
  استاتوس
  حق داری میگی شده سگ اخلاقم....استقلال جن*ست من هوس بازم
  شغل و حرفه
  هوادار
  بازیکن محبوب
  mohsen khalili
  تیم های محبوب خارجی
  Juventus | Italy
  نوشته ها
  102
  تشکر
  122
  تشکر شده 123 بار در 50 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک
  تیتر:جوگیر

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا