خبرگزاری تسنیم: اعضای کادر فنی استقلال پس از پایان نیمه اول نسبت به عملکرد البرز حاجیپور، داور این دیدار اعتراض کردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم، نیمه اول دیدار تیمهای استقلال و ذوبآهن در حالی با نتیجه یک بر صفر به سود ذوبآهن به اتمام رسید که امیر قلعهنویی و دیگر اعضای کادر فنی این تیم نسبت به عملکرد داور مسابقه اعتراض شدیدی داشتند.
* هواداران استقلال در نیمه نخست شعارهای «یه افتخار تو آسیا، حسرت پرسپولیسیها» و «عقاب آسیا کیه، سید مهدی رحمتیه» سر دادند.
* تعداد تماشاگران به حدی کم بود که در صحنهای که قلعهنویی بر سر صادقی، مدافع تیم خود فریاد زد، خبرنگاران حاضر در جایگاه خبرنگاران صدای او را شنیدند.
* گل ذوبآهن مشکوک به آفساید بود که همین موضوع باعث اعتراض بازیکنان به داور شد.
* زمانی که اسکوربورد ورزشگاه صحنه گل ذوبآهن را نشان میداد، قلعهنویی با نشان دادن نمایشگر ورزشگاه به ناظر بازی گفت گل شاگردان تقوی آفساید بوده است.
* پس از گل تیم ذوبآهن مدافعان استقلال و مهدی رحمتی دقایقی با هم بحث کردند. از سوی دیگری محمدرضا خانزاده، مدافع تیم ذوبآهن به شکل عجیبی پس از گل بیاتینیا با دست به صورت این بازیکن کوبید.
* فیرات انگین سرمربی سایپا، سرژیک تیموریان، امیر عرب و امید نمازی از حاضرین در جایگاه ویژه بودند.
* پس از گل ذوبآهن این تیم بازهم صاحب موقعیت شد که رحمتی از اینکه کمک داور اعلام آفساید نکرده بود به شدت به داور و کمکش اعتراض کرد.
* در اواخر نیمه اول بازیکن ذوبآهن به روی زمین افتاد و قاضی قصد ادامه بازی را داشت که داور با زدن سوت بازی را متوقف کرد. پس از سوت داور سرمربی استقلال به شدت به مهاجم خود بابت ادامه بازی اعتراض کرد و گفت: مگر نمیبینی بازیکن حریف روی زمین افتاده است؟!
* در وقتهای اضافی نیمه اول خطایی به سود استقلال پشت محوطه جریمه ذوبآهن رخ داد. زمانی که استقلالیها قصد زدن ضربه را داشتند داور سوت پایان نیمه را زد. در این لحظه ماجدی به جایگاه ویژه اشاره و نسبت به عملکرد داور معترض شد. همچنین قلعهنویی و دستیارانش به وسط میدان رفتند و به داور بازی اعتراض کردند.
* هواداران استقلال شعار «با این وضع داوری، والا خجالت داره» نسبت به عمکلرد داور معترض بودند.
* نیکبختواحدی قبل از ورود به زمین با قلعهنویی دست داد.
* با آغاز نیمه دوم هواداران بیشتری به ورزشگاه آمدند.