اگر گفته بودم میشکنم تا الان پای آندو شکسته بود !
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: اگر گفته بودم میشکنم تا الان پای آندو شکسته بود !

نام واقعی
    حامد یوسفی
    استاتوس
    عشق چیست؟
    شغل و حرفه
    در حال تحصیل
    بازیکن محبوب
    mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 1,138 بار در 295 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک

اگر گفته بودم میشکنم تا الان پای آندو شکسته بود !

مدافع تیم فوتبال ذوبآهن گفت: من هیچگاه نگفتهان پای تیموریان را میشکنم اما اگر این حرف را میزدم حتما به آن عمل میکردم!
    به گزارش پارس به نقل از فارس ،محمدرضا خانزاده در خصوص دیدار تیمهای استقلال و ذوبآهن گفت: همه دیدند که بازی دست ما بود و موقعیتهای زیادی داشتیم. و از طرف دیگر استقلال موقعیت آنچنانی نداشت اما در دقایقی آخر و زمانی که یکی از بازیکنان ما در حال تعویض بود تمرکز تیمی ما از دست رفت و یک اشتباه از روی غافلگیری خوردیم و متاسفانه به حقخودمان نرسیدیم چرا که حق ما سه امتیاز بود.
    مدافع تیم فوتبال ذوبآهن درباره شایعه درگیری پایان بازی آندرانیک تیموریان و وی گفت: من روحم از این موضوع اصلا خبردار نبود و زمانی که در اتوبوس تیم نشسته بودم چند نفر از بازیکنان تیم به من گفتند که با آندو دعوا کردی؟ من اصلا از این موضوع روحم خبر نداشت اما بازیکنان گفتند که آندو به تو فحش میداده و بد وبیراه میگفته است. گویا یکی از خبرنگاران به تیموریان گفته خانزاده قبل از بازی اعلام کرده پای تیموریان را می شکند اما من روحم از این موضوع خبردار نبود و مشکل خاصی هم بین ما دو بازیکن وجود نداشت. من نمیدانم کدام خبرنگار این حرف را مطرح کرده است.
    وی ادامه داد:فکر میکنم قاسم حدادیفر با آندو صحبت میکرده و شاید صدای آنها بالا رفته است اما من در صحنه حضور نداشتم اما باید بگویم که تیموریان بازیکن بزرگ فوتبال کشور ماست که سهم زیادی در رفتن تیم ملی به جام جهانی دارد اما باید بگویم که من این حرف را نزدم و هیچ گاه نگفتم که پای تیموریان را میشکنم. چرا که من جایی بزرگ شدم که این گونه صحبت نمیکنم اما مطمئن باشید اگر این حرف را میزدم حتما به آن عمل میکردم! ترس و واهمهای هم از کسی ندارم. خدا را شکر میکنم من در آن صحنه حضور نداشتم. من نگفتم پای آندو را میشکنم اما مطمئن باشید اگر این حرف را میزدم حتما آن را عملی میکردم چراکه تیموریان که هیچ حتی اگر مسی هم بود این کار را میکردم!خانزاده در پایان با انتقاد از تماشاگران استقلال که به بازیکنان ذوبآهن به خصوص سپهر حیدری توهین کردند، تصریح کرد: شاید اگر جای استقلال تیم دیگری بود کمیته انضباطی آن تیم را از تمام بازیهای خانگی محروم میکرد!

امروز توخواب با$بارون$ مسابقه دادم اون باریدومن%گریه% کردم.باهاش ازتوحرف زدم،اون دلتنگ خورشیدشده ومن دلتنگ تو

2. 2 کاربر مقابل از arash1 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Love2013 (27th January 2014), Milad criska (27th January 2014)