صحبت های جنجالی پیام صادقیان
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: صحبت های جنجالی پیام صادقیان

نام واقعی
    علیرضا
    استاتوس
    justپیام صادقیان..رضا حقیقی...رونالدو
    شغل و حرفه
    دانشجوی حسابداری
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 2,213 بار در 806 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

صحبت های جنجالی پیام صادقیان

دست و پاهايم را ميبندم تا به کَسي نخورم!
    شماره خبر : 89033
    هافبک تيم فوتبال پرسپوليس معتقد است که نبايد نام او و مسلمان در موضوع قليان کشيدن بازيکنان تيم زير 22 سال مطرح ميشد.
    پيام صادقيان در گفتوگو با تسنيم در خصوص شکست پرسپوليس مقابل فولاد خوزستان در جام حذفي عنوان کرد: بايد در وقتهاي قانوني فولاد را شکست ميداديم تا کار به ضربات پنالتي نکشد. البته پنالتي هم يعني شانس و نميشود کسي را به علت شکست در ضربات پنالتي مقصر دانست.
    هنوز هيچ چيز تمام نشده است
    هافبک تيم فوتبال پرسپوليس در ادامه افزود: بازي با فولاد براي ما تمام شده و بايد به فکر 6 ديدار آخرمان در ليگ باشيم تا در تمام آنها پيروز شويم. هنوز هيچ چيز تمام نشده و در ليگ هم براي قهرماني و هم براي کسب سهميه آسيايي شانس داريم.
    يک ماه است روي من زوم کردهاند
    وي در واکنش به محروميت يک جلسهاي خود به خاطر اتفاقات دربي 78 و عدم حضورش در بازي روز جمعه پرسپوليس و سپاهان، گفت: نميدانم چه داستاني در مورد من وجود دارد؟ يک ماه است که روي من زوم کردهاند و هزار نوع ننگ به من نسبت دادهاند.
    آقايان نميخواهند دست از سرم بردارند
    هافبک پرسپوليس ادامه داد: 2، 3 هفته است که هيچ مصاحبهاي انجام ندادهام تا در آرامش باشم اما انگار آقايان نميخواهند دست از سر من بردارند و هر چند وقت يک بار به دلايل مختلف مرا محروم ميکنند. حالا هم مثل بازي با نفت مرا در آستانه يک بازي حساس و 9 امتيازي با سپاهان محروم کردهاند.
    ميخواهند به من و پرسپوليس ضربه بزنند
    صادقيان تصريح کرد: نميدانم دليل اين کارهاي آقايان چيست؟ من نميخواهم مصاحبه کنم اما دست از سرم برنميدارند. حتي وقتي در خانهام هستم نيز يک چيزي به من ميچسبانند! مطمئناً ميخواهند به من و پرسپوليس ضربه بزنند و هيچ دليل ديگري هم براي اين کار وجود ندارد.
    آقاي عليپور نبايد نام من و مسلمان را به زبان ميآورد
    وي با اشاره به حواشي تيم زير 22 سال در اردوي کيش و موضوع قليان کشيدن بازيکنان در اين اردو، اظهار داشت: من روز آخر اردو در کيش حضور نداشتم اما گفتند پيام قليان کشيده است. آقايان! اگر سند و مدرکي داريد رو کنيد. با کدام سند نام من و مسلمان را در اين جريان مطرح کرديد؟ آقاي عليپور نبايد نام ما را به زبان ميآورد. اگر آقاي عليپور مدرک داشت آن وقت من همه چيز را قبول ميکنم.
    هافبک تيم فوتبال پرسپوليس در ادامه انتقاداتش از اتفاقات اخير، تاکيد کرد: به گفته آقايان 15 ، 16 نفر قليان کشيدهاند اما چرا بدون سند و مدرک نام من و مسلمان را آوردند؟ دليل اين کارها چيست؟ حالا هم که پيش از بازي با سپاهان من را محروم کردهاند.
    دست و پاهايم را ميبندم تا به کَسي نخورم!
    صادقيان در خصوص علت محروميتش از بازي با سپاهان تصريح کرد: در فوتبال حرکت و برخورد وجود دارد، از اين به بعد هر بازيکني که به من رسيد ميگويم: «خواهش ميکنم از کنار من رد شو تا من محروم نشوم» يا اينکه دست و پاهايم را ميبندم تا در بازي به کَسي نخورم!

زنده ام به عشق epرسopلیs

اینم عکس پیام جونم با لباس تیم محبوبش البته بعد از رئال مادرید

2. 4 کاربر مقابل از payam sadeghian عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

*Shayan* (27th January 2014), arash1 (27th January 2014), RUDMEHR K (27th January 2014), صادق مالمیر (27th January 2014)

نام واقعی
    حامد یوسفی
    استاتوس
    عشق چیست؟
    شغل و حرفه
    در حال تحصیل
    بازیکن محبوب
    mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 1,138 بار در 295 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    چرا این جور کرده اند نباید این کارو میکردن نامردا اه اه اه اه اه اه

امروز توخواب با$بارون$ مسابقه دادم اون باریدومن%گریه% کردم.باهاش ازتوحرف زدم،اون دلتنگ خورشیدشده ومن دلتنگ تو