بايرامي: پيروزي برابر پرسپوليس به ما انگيزه داد


مهاجم تيم فوتبال گسترشفولاد تبريز گفت: از اينکه در صدر جدول گلزنان حضور دارم خوشحالم و هدفم اين است که بتوانم اين فصل آقاي گل شوم.

مهرداد بايرامي در خصوص ديدار آينده تيمش با ذوبآهن اظهار داشت: ديدار با ذوبآهن شرايط خاصي دارد و اين تيم براي اينکه 3 امتياز را بگيرد مقابل ما بازي ميکند. اين فصل از شانسي که داريم هر تيمي با استقلال بازي ميکند هفته بعد از آن به مصاف ما ميآيد و با انگيزه ظاهر ميشود.

به گزارش تسنيم،وي افزود: استقلال براي قهرمان شدن برابر تيمهاي مقابلش امتياز از دست نميدهد و بازيها نهايتاً مساوي ميدهد. اين هفته نيز ذوبآهن برابر استقلال مساوي کرد و به مانند ديگر حريفان استقلال براي جبران امتيازهاي از دست رفته برابر ما حاضر ميشود. البته شانسي که اين هفته آورديم اين است که ذوبآهن فاصله کمتري از ديدار مقابل استقلال تا بازي با ما دارد. ما اين هفته به خوبي استراحت کرديم اما ذوبآهن اين فرصت را از دست داد و با استقلال بازي کرد. اين موضوع قطعاً در بازي روز جمعه به نفع ما خواهد بود.

مهاجم تيم فوتبال گسترش فولاد تبريز با تشريح وضعيت اين تيم خاطر نشان کرد: پس از پيروزي برابر پرسپوليس در شرايط خوبي قرار داريم و وضعيت روحي و رواني خودم هم بهتر از گذشته شده است. با توجه به وضعيت ذوبآهن و ديداري که با اين تيم در اصفهان داريم تمرينات را پيگيري کرديم و اميدواريم در خارج از خانه برابر اين تيم به نتيجه برسيم.

بايرامي با اشاره به آخرين ديدار خارج از خانه گسترش فولاد و شکست برابر استقلال خوزستان، گفت: درست است که برابر استقلال خوزستان و در خارج از خانه شکست خورديم اما اين شکست به تاريخ پيوست و با پيروزي برابر پرسپوليس انگيزهمان بيشتر شد. به همين دليل با اينکه در خارج از خانه با ذوبآهن مسابقه داريم اما به 3 امتياز اين بازي فکر ميکنيم.

وي ادامه داد: اميدوارم بتوانم در ديدار با ذوبآهن براي تيمم مثمرثمر باشم و بازيکنان گسترش فولاد مانند هميشه کمکم کنند تا در اين ديدار هم براي تيمم گلزني کنم.

مهاجم تيم گسترش فولاد با اشاره به گلزنيهايش در زمان حضور تارتار و ايستادن در صدر جدول گلزنان اظهار داشت: بايد از آقاي تارتار تشکر کنم که دوباره من را به پست مهاجم انتقال داد تا بتوانم گلزني کنم. از زماني که ايشان آمده 6 گل زدهام و خوشحالم که به من اعتماد شد و تا به اينجا جواب اين اعتماد را دادهام. از اينکه در صدر جدول گلزنان حضور دارم خوشحالم و هدفم اين است که بتوانم اين فصل آقاي گل شوم.

بايرامي بيان اينکه هدف گسترش فولاد قرار گرفتن در نيمه بالاي جدول است، اظهار داشت: از ابتداي فصل که کار را با آقاي خطيبي آغاز کرديم، هدف ما و باشگاه اين بود که در رتبه هشتم به بالا قرار بگيريم که اکنون در رده نهم جدول هستيم، رتبهاي که براي تيم گسترش فولاد بد نيست.

وي در پايان تصريح کرد: براي تيمي که اولين فصل حضور در ليگ برتر را تجربه ميکند رتبه چندان مهم نيست و ماندن در ليگ کافي است اما ميخواهيم باز هم در جدول صعود داشته باشيم تا به هدفي که باشگاه دارد برسيم.