رمزگشايي از عقب نشيتي مديرعامل استقلال/حاجي ابي ها ديگر جرات مصاحبه عليه وزارت ورزش ر
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: رمزگشايي از عقب نشيتي مديرعامل استقلال/حاجي ابي ها ديگر جرات مصاحبه عليه وزارت ورزش ر

نام واقعی
    حامد یوسفی
    استاتوس
    عشق چیست؟
    شغل و حرفه
    در حال تحصیل
    بازیکن محبوب
    mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 1,138 بار در 295 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک

رمزگشايي از عقب نشيتي مديرعامل استقلال/حاجي ابي ها ديگر جرات مصاحبه عليه وزارت ورزش ر

تا همين يك هفته قبل مصاحبه متعددي از سوي علي فتح الله زاده در رسانه ها ديده مي شد كه مدام از وازرت ورزش درخواست پول مي كرد و با در فشار قرار دادن آنها مي خواست به خواسته اش مي رسد. اما به مجرد اينكه وزارت ورزش و شخص وزير بدون درنگ با استعفاي روياينان موافقت كردند، مديرعامل استقلال احساس خطر كرد و فتيله انتقاداتش را پائين كشيد.او امروز در مصاحبه اي كه با فارس داشت در مورد گودرزي گفت:« من با ایشان مشکلی ندارم. اتفاقا از ایشان تشکر هم می کنم. من خودم هم متاثر شدم که چرا در این مسئله ما را هم می خواستند وسط دعوا بیندازند. به نظر من وزیر تلاش خود را می کند. ما خودمان هم حرفه ای هستیم. گودرزی دو ماه بیشتر نیست که آمده و نمی توان از او انتظار شقالقمر داشت.» او سپس در مورد خروجح رويانيان توضيح داد:« به نظر من قضیه رویانیان کمی پیچیده شد. من به خود او هم گفتم که نباید با این صراحت در مورد وزارت صحبت میکرد. البته او هم تحت فشار بوده و از روی عصبانیت حرف زده است. من هیچ وقت دوست ندارم چنین اتفاقاتی رخ دهد.»اين تغيير ادبيات يك معنا بيشتر ندارد ؛فتح الله زاده كه همواره رابطه خوبي با همه مديران بالا دستي(از اصلاح طلب گرفته تا اصولگرا و ميانه رو) دارد مي داند كه در صورت تكرار اعتراضات امكان خروجش از باشگاه محبوبش وجود دارد از اين اگر وزارت خانه تا چند سال ديگر هم به او پولي ندهد وي ديگر اهل اعتراض نيست. اين را تبار شناسي فتح الله زاده مي گويد.فرق او با امثال رويانيان كه مي آيند و مي روند دقيقا همين يك فوت كوزه گري ساده است.

امروز توخواب با$بارون$ مسابقه دادم اون باریدومن%گریه% کردم.باهاش ازتوحرف زدم،اون دلتنگ خورشیدشده ومن دلتنگ تو

2. کاربر مقابل از arash1 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

SALAMI-FC (1st February 2014)

نام واقعی
    حامد یوسفی
    استاتوس
    عشق چیست؟
    شغل و حرفه
    در حال تحصیل
    بازیکن محبوب
    mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 1,138 بار در 295 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    ترسیده دیگه

امروز توخواب با$بارون$ مسابقه دادم اون باریدومن%گریه% کردم.باهاش ازتوحرف زدم،اون دلتنگ خورشیدشده ومن دلتنگ تو