ماريو بالوتلي ستاره ايتاليايي باشگاه ميلان در گفتگو با ديلي ميرر از رويايش براي همکاري مجدد با آقاي خاص حرف زده ودر واقع فرضيه اي را در مورد احتمال بازگشتش به ليگ انگليس مطرح کرده است.

ستاره ايتاليايي در پاسخ به سوالي دراين باره که آيا ممکن است دوباره به ليگ برتر بازگردد يا خير اعلام کرد که دوست دارد دوباره زير نظر ژوزه مورينيو فوتبالش را دنبال کند و درعين حال عنوان کرد که تمايل زيادي دارد تا دوباره به منچسترسيتي بازگردد

بالوتلي در پاسخ به اين سوال گفت:« قطعا دوست دارم تا دوباره زير نظر ژوزه فوتبالم را دنبال کنم. در اولين روزهاي حضورم در اينتر، با مورينيو به برخي اختلافات و مشکلات برخورديم ولي بعد از آن احترام متقابلي ميان ما حاکم شد و حالا دوستي واقعي و عميقي داريم.»

سوپرماريو درادامه با اشاره به شخصيت سرمربي پرتغالي و نقش او در رختکن تيم ها گفت:« هيچ وقت بازي کردن زير نظر ژوزه خسته کننده نيست. وقتي در تيم مورينيو هستي، حس مي کني که در يک خانواده اي و درشرايطي وارد زمين مي شوي که قول مي دهي که اوضاع را براي خانواده ات خوب پيش ببري. زياد مهم نيست که در خارج از تيم چه اتفاقي رخ مي دهد.»

بالوتلي در مورد تجربه حضور درليگ برتر گفت:« وقتي که به منچسترسيتي پيوستم هم گفتم که هواداران سيتي آنقدر با من خوب بودند که هيچ وقت تصورش را هم نمي کنم که بتوانم در تيم ديگري در انگليس بازي کنم. من در طول دوران حضورم در سيتي از حمايت تمام و کمال هواداران برخوردار بودم و هميشه به آنها احترام خواهم گذاشت.»