علی دایی: برای جنگ باید اسلحه و مهمات داشته باشی/ پروین قولهای امیدوارکنندهای داد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: علی دایی: برای جنگ باید اسلحه و مهمات داشته باشی/ پروین قولهای امیدوارکنندهای داد

نام واقعی
    حامد یوسفی
    استاتوس
    عشق چیست؟
    شغل و حرفه
    در حال تحصیل
    بازیکن محبوب
    mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 1,138 بار در 295 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک

علی دایی: برای جنگ باید اسلحه و مهمات داشته باشی/ پروین قولهای امیدوارکنندهای داد

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در جلسه هیات مدیره موضوعات مهمی مطرح شد و آقای پروین قولهای امیدوارکننده و خوبی را برای حل و فصل مشکلات تیم دادند.
    علی دایی درباره نشست مشترک هیات مدیره باشگاه با سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برگزاری این نشست در شرایط کنونی میتواند مفید و راهگشا باشد. به نظرم جلسه بسیار خوبی بود، ما برخی مسائل و موضوعات مهم مرتبط با تیم را با هیات مدیره و مدیریت جدید در میان گذاشتیم و آنها نیز قولهای امیدوارکنندهای دادند تا این مشکلات برطرف شود. آقای پروین تاکید داشتند در اسرع وقت مسائل و مشکلات اعضای تیم را حل و فصل میکنند، به این امید که بنده درباره مسائل مختلف تیم و مواردی که مدیریت باشگاه باید در جریان باشد نکاتی را مطرح کرده و اعضای هیات مدیره و مدیریت باشگاه نیز تلاش خواهند کرد تا انشاا... این مشکلات برطرف شود.
    علی دایی درباره امیدواریاش نسبت به کسب نتایج مطلوب در شش بازی باقیمانده گفت: ما خیلی امیدواریم و تاکید میکنم که تیم خوبی داریم اما میگویم به تنهایی نمیشود وارد جنگ شد. وقتی وارد جنگ و کارزار میشوی باید اسلحه و مهماتی داشته باشی تا بتوانی موفق باشی و پیروز. با دست خالی نمیشود به جنگ رفت. انشاا... هیات مدیره کمک میکند تا بچهها با روحیه بالا و مشکلات کمتر در تمرینات و بازیها حاضر شوند.
    دایی درباره اینکه علی پروین و محمد جمشیدی تاکید کردند سرمربی پرسپولیس در جلسه هیات مدیره به توان فنی و غیرتمند بودن شاگردانش تاکید داشته، گفت: من چیزی جز حقیقت را نگفتم. انصافا ما بازیکنان خوبی داریم که از نظر فنی توان بالایی دارند و واقعا بچههای باغیرت و با تعصبی هستند. این را با اطمینان کامل و از ته قلبم میگویم. من به شاگردانم افتخار میکنم و آنها را قویا بازیکنان با غیرت و بامعرفی میدانم. بچههای ما امسال مشکلاتی داشتند، آنها واقعا صبوری کردند. اولویت آنها مسائل فنی و کسب نتایج خوب برای سربلندی پرسپولیس و شادی هواداران بوده است. من ایمان دارم که بچهها تمام تلاش خود را میکنند و از هیچ کوششی دریغ نکرده و نخواهند کرد اما آنها باید تمرکز کافی و وافی را داشته باشند. مشکلات مالی و یکسری مسائل این چنینی خواسته یا ناخواسته روی تمرکز و روح و روان بازیکنان تاثیر میگذارد. هر کسی که قرارداد میبندد روی دریافتیها حساب میکند. آنها هم زندگی دارند و ما باید منصفانه و واقعبینانه همه چیز را نگاه کنیم. وقتی مشکلات این چنینی ایجاد میشود مستقیم یا غیرمستقیم روی تمرکز، آرامش و روح و روان بازیکن تاثیر میگذارد. بازیکن هر چقدر هم بخواهد به این مسائل فکر نکند مشکلاتی که برایش ایجاد میشود او را به دردسرهایی انداخته و تمرکز لازم را از او میگیرد و اینها به طور اتوماتیکوار روی عملکرد تیم و بازیکنان تاثیر میگذارد. باز هم تاکید میکنم ما بچههای واقعا باغیرتی داریم و تمام تلاش خودمان را میکنیم که در بازیهای باقیمانده انتظارات باشگاه و هواداران را برآورده کنیم تا شرمنده آنها نشویم. ببینید، یکسری اتفاقات میافتد که خیلیها از آن خبر ندارند. مثلا بازیکن میآید و پول بلیت برگشت به تهران را میدهد اینها یک نمونه است. شما خودتان عمق فاجعه را ببینید. حالا ما امیدواریم این مشکلات برطرف شود و همه چیز با نظم و ترتیب انجام شده و مشکلات به حداقل برسد تا با تمرکز بالا و آرامش بیشتر شاهد عملکرد بهتر بچهها باشیم.
    سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا با حضور علی پروین و علی دایی در راس هرم مدیریتی و فنی پرسپولیس میبایست شاهد روزهای درخشان این تیم پرطرفدار و مردمی بود، گفت: حقیقتش را بخواهید من خودم را جزو بزرگان پرسپولیس نمیدانم. پرسپولیس آدمهای بزرگ زیادی داشته که سالها برای این تیم زحمت کشیدهاند. ما هم به عنوان یکی از اعضای این خانواده تلاش میکنیم برای برآورده کردن انتظارات و سربلندی هواداران. پرسپولیس خیلی بزرگ است و امیدوارم این همدلی که امروز شاهد آن بودهام زمینهای شود برای موفقیتهای پرسپولیس. آنچه مهم است سربلندی و موفقیت پرسپولیس است و همه ما برای این هدف تلاش میکنیم و امیدواریم که امسال شرمنده هواداران نشویم.
    43 43

امروز توخواب با$بارون$ مسابقه دادم اون باریدومن%گریه% کردم.باهاش ازتوحرف زدم،اون دلتنگ خورشیدشده ومن دلتنگ تو

2. کاربر مقابل از arash1 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

M@HS@_Antikise6 (30th January 2014)

نام واقعی
    سیداکبر حسینی
    استاتوس
    پرسپولیس زلزله
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 537 بار در 310 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    ما فقط شانس نداریم به امید خدا از بازی با سپاهان حله میگید نه این من این شما ما سپاهانو میزنیم اونم بدجور

همه شهـــــــــر میدونــــــــــــن

پرســــــــــــــــپولیــ ـــــــــــس

عشــــــــــــــــــق منـــــــــه

وبلاگ مــــــــــــــــــــــــ ـــــن

http://redman-54.blogfa.com/

4. کاربر مقابل از redman-54 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

arash1 (30th January 2014)

نام واقعی
    مریم
    استاتوس
    پرسپولیس یعنی عشق
    بازیکن محبوب
    mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Italy
    تشکر شده 1 بار در 1 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    خداکنه ببریم دلم روشنه ولی میترسم
    تو این نقطه از زندگی مرگ هم
    نمیتونه از من بگیره تو رو...!

6. کاربر مقابل از Senora عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نام واقعی
    mahsa
    استاتوس
    من پرسپولیس پرستم مرگ براستقلال وجوادنکونام
    شغل و حرفه
    رنگی کردن کیسه کشا
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 5,476 بار در 2,026 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    خدااگروجودداره عدالتت حتی ی کمش تواین دنیاسپاهان کم ب ما بدی نکرد انتقام این دلای مظلومو تو بگیر
    میدونم یه روز میری تو اسمونا تاکه ثابت کنی به همه ی اونا که سری ازتمام دنیا...

میگن دیوونه است
    اره دیوونه ام
    دیوونه ی پرسپولیس
    عاشقم عاشقی جرمه؟
    من متعصب ترین دختری ام که دیدین
    قرمزخونمه پرسپولیس جونمه
    مهدی تنها اسطوره ی من نیست شاهرگمه
    بازیکنام تنهابازیکنان سرخ پوش نیستن مثل خون تو رگمن
    افتخارمیکنم به داشتن بی انتهاترین عشق دنیاپرسپولیس

8. کاربر مقابل از M@HS@_Antikise6 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: