رويس: بايرن عالي است و نقطه ضعفي نداردهافبک مليپوش دورتموند اذعان کرد بايرنمونيخ تيم فوقالعادهاي است و در حال حاضر نميتوان در اين تيم نقطه ضعفي پيدا کرد.

تيم فوتبال بايرنمونيخ شب گذشته (چهارشنبه) در ديداري عقب افتاده از هفته هفدهم بوندسليگا با نتيجه 2 بر يک ميزبان خود، اشتوتگارت را از پيشرو برداشت تا اختلاف خود در صدر جدول را به 13 امتياز برساند. شاگردان پپ گوارديولا در حال حاضر با 50 امتياز صدرنشين بوندسليگا هستند و تنها تيم بدون شکست اين رقابتها به شمار ميروند.

به نقل از تسنيم،مارکو رويس، هافبک نفوذي بورسيا دورتموند اظهار داشت: قبلا هم گفتهام که ما نميتوانيم در خصوص اين حقيقت که بايرن در حال حاضر مدعي اصلي کسب عناوين قهرماني است، کاري کنيم. در حال حاضر ميتوان گفت تقريبا نقطه ضعفي ندارند و رويارويي با آنها براي هر تيمي دشوار است. اين موضوع در مورد ما هم صدق ميکند و ما با وجود مصدوماني که داشتيم نتوانستيم مونيخيها را متوقف کنيم. بايرن عالي بازي ميکند ولي زندگي همچنان ادامه دارد و تمام تلاش خودمان را براي موفقيت در ادامه رقابتهاي بوندسليگا به کار خواهيم بست.

وي افزود: فکر ميکنم ما فصل را خيلي خوب شروع کرديم و تقريبا تمامي بازيهايمان را با برد پشت سر گذاشتيم، سپس ليگ قهرمانان آغاز شد و به اعتقاد من تا به اينجاي رقابتها هم خوب عمل کرده و به مرحله بعدي صعود کردهايم اگرچه در ميانه فصل برخي بازيکنان اصلي ما مصدوم شدند و همين کار را براي ما دشوار کرد با اين حال فکر ميکنم ما در رقابتهاي جام حذفي آلمان و ليگ قهرمانان اروپا تاکنون به اهدافمان رسيدهايم هرچند تا به اينجاي کار در رقابتهاي بوندسليگا آن طور که بايد ظاهر نشدهايم.

هافبک مليپوش زردپوشان وستفالن در خصوص جدايي بازيکناني همچون ماريو گوتسه و روبرت لواندوفسکي از دورتموند عنوان کرد: البته که شنيدن خبر از دست دادن بازيکنان به خصوص اينکه اگر آنها بازيکنان کليدي تيم باشند هرگز خوشايند نيست. گوتسه و لواندوفسکي هر 2 بازيکنان خيلي خوبي براي دورتموند بودند ولي ذات فوتبال همين است. آنها اهداف متفاوتي را دنبال ميکردند و چون يک دوره حرفهاي دارند تصميم خودشان را گرفتند. به هر حال زندگي همچنان در جريان است و اميدواريم در آينده چند بازيکن جديد بگيريم.

اين هافبک 24 ساله با تمجيد از سرمربي دورتمونديها اظهار داشت: کلوپ مربي فوقالعاده بزرگي است که در همين ابتداي کار مربيگرياش به موفقيتهاي خوبي دست يافته است. او با دورتموند هم موفق بوده و عناوين خوبي با ما به دست آورده است. ما با يورگن يک قهرماني در جامحذفي آلمان و 2 قهرماني بوندسليگا به دست آورديم و فصل گذشته به عنوان نايبقهرماني رقابتهاي ليگ قهرمانان اروپا رسيديم.

رويس در پايان خاطرنشان کرد: ما سال گذشته به عنوان قهرماني نرسيديم ولي امسال در 2 تورنمنت وضعيت خوبي داريم. به نظرم در بوندسليگا با توجه به عملکرد بايرنمونيخ کار دشواري براي کسب قهرماني داريم ولي تمام سعيمان را خواهيم کرد تا امسال عنواني را تصاحب کنيم. شايد کار سادهاي نداشته باشيم ولي در فوتبال هيچچيز غيرممکن نيست.