کد خبر : 1032316 زمان ارسال : پنج شنبه 1392/11/10 15:59

ماسکرانو:

تمام رقيبان در جامجهاني را جدي ميگيريم

بازيکن تيم ملي فوتبال آرژانتين اعلام کرد که تمام رقيبان خود در جامجهاني را جدي ميگيرند.

خاوير ماسکرانو در خصوص جامجهاني 2014 برزيل اظهار داشت: تنها در رقابتهاي جام جهاني 2006 با نيجريه همگروه نشديم. به نظر ميرسد سرنوشت ما به اين تيم بسته شده است.

به نقل از فارس،وي ادامه داد: نيجريه رقيبي است که ما را کاملاً ميشناسد و ما هم کاملاً آنها را ميشناسيم. تواناييهاي اين تيم را ميشناسيم و ميدانيم که اين تيم قهرمان آفريقا شده است. نيجريه رقيب سختي براي ما خواهد بود؛ همين طور بوسني، ايران و هر تيم ديگري که در جامجهاني حاضر است.

بازيکن آرژانتيني بارسلونا خاطرنشان کرد: با توجه اينکه همه انتظار دارند که آرژانتين صدرنشين گروهش شود، ما کارمان را با دقت انجام ميدهيم و همه حريفانمان را جدي ميگيريم. بنابراين تمام تلاشمان را انجام ميدهيم تا به بهترين شکل صعود کنيم.

وي اضافه کرد: همه فکر ميکنند که بايد به رقيبانمان در مرحله گروهي احترام بگذاريم و اين اشتباه بزرگي خواهد بود که از قبل فکر کنيم در مسابقهاي پيروز ميشويم و همه درها براي صعود به مرحله حذفي براي آرژانتين باز است. ما به اندازه کافي تجربه داريم که بدانيم پيش از هر مسابقه بدون توجه به تيمي که قرار است مقابل آن به ميدان برويم، بايد محتاط و متواضع باشيم.

ماسکرانو گفت: اينکه مدت زيادي است قهرمان نشدهايم، فشاري براي ما است؛ اما در حقيقت عملکرد ما خوب نبوده است. عملکرد تيم ملي در سالهاي اخير مطابق با انتظارات مردم آرژانتين نبوده است. در 24 سال اخير حتي نتوانستيم در جمع 4 تيم برتر باشيم و اين براي آرژانتين انتظار زيادي است. اميدوارم در برزيل بهتر کار کنيم و بتوانيم به نيمهنهايي برسيم اما اين نيازمند تلاش فراواني است.