پرسپولیس نیوز : هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تیم ما قبل از دربی به دلیل مشکلات مالی و اعتصاب انجام شده و بعضی از مشکلات دیگر دچار مسائل حاشیه ای شد.

امید عالیشاه ضمن ابراز تاسف از مصدومیت دوباره اش به اظهارنظر در خصوص شرایط پرسپولیس، شانس موفقیت این تیم در لیگ برتر، دلایل اُفت سرخپوشان و ... پرداخته است. مشروح این گفت و گو در زیر می آید:


به نظر میرسد بدشانسی و مصدومیت نمیخواهد دست از سرت بردارد...


بدشانسی رهایم نمیکند! متاسفانه بازهم مصدوم شدم و این مصدومیت به روح و روانم نیز آسیب رسانده است. مصدومیت از ناحیه عضله همسترینگ باعث شده تا 3 هفته دیگر شرایط بازی را نداشته باشم. این موضوع زمانی بیشتر مرا اذیت میکند که استراحت و تمرینم هم بسیار به جا و حرفهای است اما با این وجود نمیدانم چرا بازهم مصدوم میشوم و بدشانس رهایم نمیکند. من قبل از مصدومیت در 3، 4 بازی سخت و سنگین به میدان رفتم و عملکرد قابل قبولی هم داشتم اما با بدشانسی محض دوباره آسیب دیدم.


چرا در جام حذفی ناکام ماندید، جامی که خیلی برای کسب قهرمانی در آن امیدوار بودید؟

اعتقاد دارم 2 تعویض اجباری در دیدار با فولاد خوزستان به تیم ما شوک وارد کرد و باعث شد به تیم ضربه وارد شود. من اعتقاد دارم در بازی با فولاد در مجموع بهتر از تیم میزبان بودیم و اگر کمی خوش شانسی می آوردیم می توانستیم در وقت های قانونی و قبل از ضیافت پنالتی ها کار فولاد را در جام حذفی یکسره کنیم.


کارشناسان معتقدند پرسپولیس دچار بحران شده که جام حذفی را از دست داده و از صدر جدول و حتی سهمیه کسب آسیا را هم دور شده است. بازیکنان و مربیان چقدر در گرفتار شدن تیم در بحران مقصر بوده اند؟

من اعتقاد دارم مشکلات اخیر از سوی بازیکنان و کادرفنی نبوده بلکه مسائل دیگری به تیم ما ضربه زده است.

چه مسائلی؟ مشکلات مدیریتی در اُفت پرسپولیس چقدر تاثیرگذار بوده است؟

من نمیگویم مشکلات کاملاً به مدیریت ارتباط داشته است اما معتقدم تیم ما قبل از دربی به دلیل مشکلات مالی و اعتصاب انجام شده و بعضی از مشکلات دیگر دچار و گرفتار مسائل حاشیه ای شد که به تیم شدیداً لطمه زد. متاسفانه قبل از دربی کم کم مشکلات ما بیشتر شد.

چقدر امیدواری پرسپولیس قهرمان لیگ برتر شده و یا حتی سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را کسب کند؟

با وجود ناکامی هایی که در هفته های گذشته داشتیم، جبران این نتایج دور از دسترس نیست، چون ما کادر فنی خوب و بازیکنان شایسته ای داریم. اعتقاد دارم می توانیم در بازیهای باقی مانده جبران مافات کنیم.

چه زمانی آماده بازگشت به میدان خواهی شد؟

فکر میکنم تا 3 هفته دیگر شرایط حضور در میدان را خواهم داشت. امیدوارم در چند هفته پایانی بتوانم به تیمم کمک کنم.