نوری:در نیم فصل اول آرامش نداشتم و خیلی اذیتم می کردند
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: نوری:در نیم فصل اول آرامش نداشتم و خیلی اذیتم می کردند

نوری:در نیم فصل اول آرامش نداشتم و خیلی اذیتم می کردند

ستاره این روزهای پرسپولیس بدون شک محمد نوری است. هافبک پرتلاش پرسپولیس در نیم فصل دوم تحول عجیبی داشت و این مسوله را در نوع تمرینات دنیزلی و آرامشی که او تزریق کرده می داند. نوری که در نیم فصل اول عملکردش غالبا عملکردش زیر سوال می رفت در 8بازی گذشته پرسپولیس یکی از تاثیرگزار ترین بازیکنان بود. نوری بعد از شکست مقابل فجر این مسئله را ناشی از اشتباهات تیمش می داند و در پایان امیدوار است پرسپولیس بتواند در بازی هفته آینده مقابل صبا باطری با یک پیروزی روحیه بخش به بازی های آسیایی اعزام شود.

- باید به خاطر درخشش مقابل فجر تبریک بگویم یا درباره شکست پرسپولیس بپرسیم؟
    هر کدام که مایلید. اما وقتی تیم نتیجه نگرفته درخشش بازیکن معنا ندارد. به هر حال ما بازی خوبی انجام دادیم و توانستیم با یک گل از فجر جلو بیفتیم اما فجری ها توانستند با تیزهوشی از ما جلو بیفتند. خوشبختانه بچه ها توانستند با زحمت زیاد این نیتجه را جبران کنند که باز هم روی یک اشتباه گل خوردیم و عقب افتادیم. در پایان هر کاری کردیم به در بسته خوردیم و متاسفانه با شکست زمین را ترک کردیم. ما تمام تلاشمان را انجام دادیم اما روی چند صحنه اشتباه کردیم ولی مطمئنا حق مان باخت نبود.
    - به نظر می رسید حریف را دست کم گرفته بودید.
    ما تمام تمرکزمان روی بازی با فجر بود و در تمرینات هم روی این مسئله کار کرده بودیم. اصلا به بازی با استقلال فکر نمی کردیم و از پیروزی مقابل استقلال غره نشده بودیم. بازی با استقلال هم برای ما مثل بازی های دیگر بود. سه گل یک جور خرودیم و بد شانسی آوردیم.
    - انتظار این بازی را از تیم فجر داشتید؟
    فجر تیمی خوبی بود و اصلا فکر نمی کردیم اینجور بازی کنند. اگر بتوانند در بازی های آینده هم اینگونه بازی کنند حتی می توانند تا دو سال دیگر یکی از تیم های خوب که باز بازیکن به لیگ و تیم ملی معرفی کنند.
    - به نظر می رسد نباید فقط به دروازه بان به خاطر گل های دریافتی خرده گرفت و هافبک ها هم فضای زیادی به مهاجمان فجر برای شوت زنی داده بودند.
    در گل های خورده تمام بازیکنان مقصر هستند و هر کسی می تواند به اندازه مشخص روی گل دریافتی مقصر باشد. تمام بازیکنان و حتی هافبک های ما روی این گل ها مقصر هستند و نمی شود تقصیر را گردن یک نفر انداخت. ما باید سعی کنیم در بازی های آینده هم این اشتباهات را تکرار نکنیم و روی این ضعف کار کنیم.
    - محمد نوری کاملا متفاوت تر از نیم فصل اول بازی می کند و در حرکات تیم تاثیر خاصی دارد. دلیل این تغییرات چیست؟
    من در همان زمان هم تمام تلاش و چیزی که در چنته داشتم برای موفقیت تیم به کار می بردم اما حضور دنیزلی باعث شده تا شرایط بدنی ام را بهتر شود و او تاثیر زیادی در این مسئله داشته است. نکته دیگر این است که من توانستم از فضای بغرنج نیم فصل اول دور شوم و در آرامش تمریناتم را دنبال کردم. در نیم فصل اول آرامش نداشتم و خیلی اذیتم می کردند! حاشیه دور و برم زیاد بود و خیلی ها نمی گذاشتند در یک فضای مناسب به بازی مشغول باشم. تغییرات شرایط نیم فصل اول و اعتمادی که دنیزلی به من داشت باعث شد از نظر شرایط بدنی بهتر شوم و بتوانم برای تیم عملکرد بهتری داشته باشم.
    - با این شرایط چقدر امیدواری در اردوی تیم ملی حضور داشته باشی و یکی از نفرات مورد نظر کی روش باشی.
    تمرکزم در حال حاضر روی پرسپولیس است و باید سعی کنیم نتایج خوبی در ادامه لیگ کسب کنیم و به وضعیت خود در جدول سر و سامان بدهیم. درباره حضور در تیم ملی هم باید بگویم که مربی گری سلیقه ای است و همانقدر که می توانم باشم و به همان اندازه هم احتمال دارد جزو نفرات کی روش نباشم. اگر باشم می روم و حقم را می گیرم و اگر نباشم به تلاشم ادامه می دهم و برای تیم ملی هم آرزوی موفقیت می کنم.
    - اما با توجه به مصدومیت چند بازیکن و نیز بازی هایی که در نیم فصل دوم داشتی انتخابت دور از ذهن نیست.
    من هم به این مسئله امیدوارم. در وهله اول دوست دارم بازیکنانی که در این پست مصدوم شده اند هر چه زودتر بهبودی خود را به دست بیاورند. کی روش از من شناخت خوب و کافی دارد و در اردوی قبل هم در تیم ملی حاضر بودم. آرزوی هر بازیکنی حضور در تیم ملی است و من هم به عنوان بازیکن دوست دارم با بازی خوب و هر وقت شایسته بودم به تیم ملی دعوت شوم.
    - با توجه به نوسانات زیاد در پرسپولیس این هفته چه نتیجه ای را باید تیم تان تصور کرد؟
    صبا تیم خوب و جوانی است که مانند فجر چرک بازی می کنند. منظورم این است که نمی گذارند تیم حریف بازی خود را انجام دهد و در آن خلل ایجاد می کنند. بازیکنان جوانی در صبا بازی می کنند که با انگیزه زیاد برای نمایش خود باعث می شوند با دوندگی و تلاش بسیار برای تیم شان موقعیت سازی کنند و تیم حریف را با مشکل مواجه می کنند. ما باید در این بازی و شهر قم برای کسب برد به میدان برویم و کاری سختی در پیش داریم.
    ویرایش توسط zahra : 9th February 2012 در ساعت 10:18

2. کاربر مقابل از zahra عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Liverpoolpersian (9th February 2012)

نام واقعی
    Meysam
    استاتوس
    thewaysfans.ir
    شغل و حرفه
    گرافیست و طراح
    بازیکن محبوب
    Emon Zayed
    تیم های محبوب خارجی
    Liverpool | England
    تشکر شده 5,353 بار در 1,778 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک

من از سرزمین آه... آمده ام،

سرزمین اندوه های بسیار

اینجا، اوج ِ جهان، خانه است،

خانه ای که همیشه یک خان دارد.

خان بابا، خان شوهر، خان داداش،

اینجا خانه مردانه است.

جالب که خان های خانه ام، هیچ گاه هیچ نخوانده اند،

هیچ گاه هیچ...

من از اینجا آمده ام، درست همینجا،

همین ترسگاه ِ بی لبخند،

که هیچگاه نخندیدم

برای ورود به سایت the ways fans روی تصویر بالا کلیک کینید.

اگر بخواهی دور می ایستم ! همچو آخرین چراغ خیابان....امّا روشن!

"کاوه آفاق "

¤*¨¨*¤.¸¸…¸.¤\ \.♥.PERSPOLIS.♥.\ .\¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¸.¤*

4. 2 کاربر مقابل از Liverpoolpersian عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

mahya-red (9th February 2012)