ابراهيمزاده:

پرسپوليس کار سادهتري براي قهرماني دارد

سرمربي تيم فوتبال راهآهن سورينت گفت: در 5 بازي آينده بايد تمام تلاشمان را انجام دهيم تا در ليگ برتر باقي بمانيم و اين مسئله نيز دست خودمان است.

منصور ابراهيمزاده در خصوص وضعيت تيمش پيش از ديدار روز جمعه داماش گيلان - راهآهن سورينت، اظهار داشت: ابتدا بايد بگويم که از بازي قبلي با صباي قم يک محروم و يک مصدوم داريم و بايد بدون 2 بازيکن خود به مصاف داماش برويم.

به گزارش تسنيم،وي افزود: معمولاً ديدار تيمهايي که در جدول به هم نزديک هستند براي هر 2 تيم سخت است و اين مسئله براي تيمهاي بالا و پايين جدول صدق ميکند. بازي ما با داماش هم يک ديدار ويژه خواهد بود و هر 2 تيم به دنبال کسب 3 امتياز هستيم تا در انتهاي جدول شرايط بهتري پيدا کنيم.

سرمربي تيم راهآهن سورينت با اشاره به شرايط جوي کشور و بارش برف در تهران، گفت: شرايطي که چند روز اخير در کشور حاکم بوده باعث شده در تمريناتمان اخلال به وجود بيايد و به خاطر بارندگيها در سالن و چمن مصنوعي تمريناتمان را ادامه داديم و به اين شکل خودمان را براي بازي با داماش آماده کرديم. در خصوص وضعيت مالي باشگاه هم بايد بگويم که شرايط همچنان مانند گذشته است و هيچ تغييري به وجود نيامده، اما بازيکنان با انگيزه تمرين ميکنند تا در بازيهاي آينده نتيجه بگيريم.

«داماش اکنون بدون سرمربي به کار خود ادامه ميدهد، اين کار راهآهن را سادهتر نميکند؟» ابراهيمزاده در پاسخ به اين سوال اظهار داشت: اکنون در انتهاي فصل هستيم و همه تيمها کاملاً شکل گرفتهاند و حتي اگر تيمي بدون سرمربي هم باشد بازيکنان ميدانند بايد چگونه با يکديگر کار کنند. در ضمن داماش اکنون مسئول فني دارد که قبل از اين هم به عنوان مربي در داماش کار ميکرد و نميتوان گفت آنها بدون سرمربي هستند و اين تيم با شرايطي که دارد پر از انگيزه است.

وي خاطرنشان کرد: در 5 بازي آينده بايد تمام تلاشمان را انجام دهيم که در ليگ برتر باقي بمانيم و اين مسئله نيز دست خودمان است، چرا که 3 بازي ما با تيمهايي است که در پايين جدول رقيبمان محسوب ميشوند و اگر بتوانيم در اين مسابقات به پيروزي برسيم ماندنمان در ليگ قطعي است.

سرمربي راهآهن سورينت در خصوص اينکه چه اتفاقي افتاد که منصور ابراهيمزاده بر خلاف سالهاي قبل نتيجه خوبي نگرفت و اکنون تيمش گزينه سقوط محسوب ميشود، گفت: اين مسئله به شروع فصل بازميگردد که جابجايي زيادي در تيم صورت گرفت و شروعمان بد بود. در طول فصل هم اشتباهات داوري بارها تيم ما را اذيت کرد و بسياري از اين اشتباهات در برنامه 90 مشخص شد و تعداد آنها آنقدر زياد است که نميتوان به تک تک آنها اشاره کرد.

ابراهيمزاده ادامه داد: مصدوميت بازيکنانمان، وضعيت باشگاه و مسائل اقتصادي که از نيم فصل گريبان ما را گرفت هم در نتايج تاثيرگذار بود و در اين بين اشتباهات فني هم داشتيم که برخي مواقع تفکرات ما جوابگو نبود، اما اکنون همه يکدل هستيم و تلاش ميکنيم از اين بحران خارج شويم و در فصل آينده نتايج را جبران کنيم.

وي در پايان گفتوگو با تسنيم شرايط تيمها را در بالاي جدول ويژه دانست و در اين خصوص عنوان کرد: به نظر من بين تيمهايي که در بالاي جدول هستند استقلال و فولاد شرايط خوبي دارند، اما از نظر بازيها کار پرسپوليس براي قهرمان شدن سادهتر است. سپاهان هم شرايط خوبي براي قهرمان شدن دارد و ميتواند از فرصت باقي مانده استفاده کند.همه تيمهاي بالاي جدول مدعي قهرماني هستند و حتي تيم نفت اگر در بازيهايي که دارد دقت کند و فرصت را مغتنم بشمارد، شانس بالايي براي قهرمان شدن خواهد داشت.