مهاجم گلزن دورتموند به دنبال آن است که با کسب يک عنوان قهرماني سيگنال ايدونا پارک را ترک کند.

پس از گذشت 19 هفته از رقابتهاي بوندسليگا در فصل جاري تيم فوتبال بورسيا دورتموند با 17 امتياز اختلاف نسبت به بايرن مونيخ صدرنشين در جايگاه سوم جدول ردهبندي اين رقابتها قرار دارد و بعيد به نظر ميرسد که بتواند در اين فصل عنوان قهرماني را از آن خود کند.

به نقل از تسنيم، البته زردپوشان وستفالن در اين فصل هنوز اميد به کسب عنوان قهرماني دارند. آنها به مرحله يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان اروپا راه يافتهاند و در اين دور از رقابتها به مصاف زنيت سنپترزبورگ روسيه خواهند رفت. شاگردان يورگن کلوپ همچنين در مرحله نيمه نهايي جام حذفي آلمان حريف اينتراخت فرانکفورت هستند که به نظر براي صعود به جمع 4 تيم برتر کار سختي ندارند.

روبرت لواندوفسکي، مهاجم لهستاني زردپوشان وستفالن که از ابتداي فصل آينده پيراهن سرخ مونيخيها را به تن خواهد کرد، به نشريه «بيلد» آلمان گفت: هدف من همچنان به قوت خود باقي است و به دنبال اين هستم که در تابستان با کسب يک عنوان قهرماني سيگنال ايدونا پارک را ترک کنم ولي همگي ما ميدانيم که براي رسيدن به اين هدف بايد بهتر عمل کنيم.

مهاجم لهستاني زردپوشان وستفالن افزود: با وجود اينکه ما مصدومان زيادي داريم ولي در هر بازي تمامي توان خود را براي گرفتن نتيجه به معرض نمايش ميگذاريم. افراد زيادي بر اين باورند که من ديگر علاقهاي براي بازي کردن در دورتموند ندارم ولي با عملکردم نشان دادم که هنوز به دنبال بازي کردن براي اين تيم هستم. ميخواهم با دادن يک هديه خوب به هواداران از آنها خداحافظي کنم.

اين مهاجم 25 ساله در 19 بازي بوندسليگايي 11 گل براي دورتمونديها به ثمر رسانده است.