مگر قلعه نویی صادقیان را داشته که غلامنژاد را گرفته؟!
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: مگر قلعه نویی صادقیان را داشته که غلامنژاد را گرفته؟!

نام واقعی
    علیرضا
    استاتوس
    justپیام صادقیان..رضا حقیقی...رونالدو
    شغل و حرفه
    دانشجوی حسابداری
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 2,213 بار در 806 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

پیشکسوت استقلال با تمجید از قلعهنویی میگوید او میان بد و بدتر، بد را انتخاب کرده است.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، اصغر حاجیلو درباره حذف استقلال از جام حذفی گفت: گاهی اوقات، تیم زمانی گل میخورد که کاریش نمیتوان کرد. با این فشردگی کار استقلال و وضعیتی که دارد احتمال این میرفت که یک اتفاق در یک بازی بیفتد و نوار موفقیت آنها پاره شود. استقلال هنوز در لیگ برتر صدرجدول است. شما پرسپولیس را با استقلال مقایسه کنید تا متوجه شوید استقلال چقدر خوب کار میکند. من اعتقاد دارم که شکست استقلال در یکی، دو بازی اخیر باید میباخت. به نظر من باخت جلوی مس کرمان فاجعه نیست. در بازی حذفی این مسائل طبیعی است و بهترین تیمهای جهان هم در جام حذفی به راحتی حذف شدهاند. جام حذفی جام اتفاقات است. فراموش نکنید استقلال در شرایط مالی بسیار بدی قرار دارد و چندین بازیکنش از این تیم جدا شدهاند.

او افزود: متاسفانه میبینیم که یک بازیکن از استقلال میرود اما ترکشهایش را در این تیم میگذارد. بازیکن از استقلال رفته اما با صحبتهایی که کرده به تیم آسیب میزند. متاسفانه این "میگم میگمها" در فوتبال ما زیاد شده است. افرادی بودهاند که میلیاردها تومان در این مملکت خوردهاند و کسی درباره آنها نمیگوید "میگم میگم" اما در فوتبال این افراد پیدا شده اند.

پیشکسوت استقلال در پاسخ به انتقاداتی که از میانگین سنی بالای آبیپوشان میشود، اظهار کرد: به طور کلی میانگین سن بازیکنان استقلال بالاست ولی اگر این تیم پا به سن گذاشته که فعلا صدرجدول است، مس را شکست میداد باز هم از این صحبتها مطرح میشد؟ من دیروز میدیدم که سیاوش اکبرپور با تمام وجودش میدوید. گاهی اوقات یک مربی در شرایطی قرار میگیرد که بین بد و بدتر یکی را انتخاب کند. با این بیپولی استقلال، برخی به این تیم آمدهاند که بدون دریافت پول بازی میکنند. آیا قلعهنویی یکی مثل صادقیان را داشته که مثلا مجید غلامنژاد را جذب کرده است؟ مگر قلعهنویی، مسی را داشته که آن را رها کرده و اولادی را آورده است؟ همین اولادی وقتی در ملوان قرار میگیرد سهمش از پیروزیها چقدر است؟ ما میگوییم اولادی را در زمین ملوان میبینیم اما در استقلال و پرسپولیس وقتی این بازیکنان میآیند میبینیم بار فنیشان پایین آمده است. برای آن بازیکن اتفاقی نیفتاده است. این توقع مردم است که آنها را پایین میبیند چون آنها میخواهند بهترینها در تیمشان باشند.

او ادامه داد: تا وقتی قلعهنویی نتیجه میگرفت همه منتقدان و عدهای که دوست دارند جا به جا شوند و جایگزین شوند ساکت بودند. البته برخی از منتقدان افرادی دلسوز هستند که حسابشان از آن عده بی انصاف جداست. من خیلی دلم میخواهد کنار قلعهنویی باشم و به او کمک کنم هرچند که میدانم کاری از دستم بر نمیآید. خیلی وقت است که احساس میکنم عدهای به دنبال اتفاقی بودند که از قلعهنویی انتقاد کنند. خدا را شکر که قلعهنویی و تیمش صدرنشین هستند. اگر قلعهنویی تیم پیرمردها را جمع کرده صدرنشین است و نباید آنرا فراموش کرد. همه میدانیم که پول آنچنانی در استقلال نبوده و همینها را هم که استقلال جذب کرده بازیکنان کوچکی نبوده و نیستند.

حاجیلو در پایان با مهم شمردن نقش هواداران گفت: استقلال تا اینجا هم کار بزرگی کرده و مستحق جایگاهش است. از اینجا به بعد فکر میکنم استقلال بیش از همیشه به کمک هواداران نیاز دارد. قهرمانی لیگ برتر دور از ما نیست و هرچند که چهار بازی پیشروی ما دشوار است اما این تیم با حمایت مردم و تدابیر قلعهنویی و فتحاللهزاده میتواند قهرمان شود و یک جام برای هواداران به ارمغان بیارود.

زنده ام به عشق epرسopلیs

اینم عکس پیام جونم با لباس تیم محبوبش البته بعد از رئال مادرید

2. 6 کاربر مقابل از payam sadeghian عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

AliReza (5th February 2014), Amir_Ali (5th February 2014), M@HS@_Antikise6 (5th February 2014), RaMiN (6th February 2014), RUDMEHR K (6th February 2014), SALAMI-FC (5th February 2014)

نام واقعی
    ***Moh@mm@d***
    استاتوس
    just Mr.Hattrik
    شغل و حرفه
    IWF
    بازیکن محبوب
    Emon Zayed
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Brazil
    تشکر شده 10,877 بار در 3,022 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک
    خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ. ه همین خیال باشید قهرمان شید!اینا آرزوی داشتن صادقیان رو دارن

4. کاربر مقابل از Zayed FC عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

payam sadeghian (5th February 2014)

نام واقعی
    mahsa
    استاتوس
    من پرسپولیس پرستم مرگ براستقلال وجوادنکونام
    شغل و حرفه
    رنگی کردن کیسه کشا
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 5,477 بار در 2,026 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    خفه بابا بیشورا
    میدونم یه روز میری تو اسمونا تاکه ثابت کنی به همه ی اونا که سری ازتمام دنیا...

میگن دیوونه است
    اره دیوونه ام
    دیوونه ی پرسپولیس
    عاشقم عاشقی جرمه؟
    من متعصب ترین دختری ام که دیدین
    قرمزخونمه پرسپولیس جونمه
    مهدی تنها اسطوره ی من نیست شاهرگمه
    بازیکنام تنهابازیکنان سرخ پوش نیستن مثل خون تو رگمن
    افتخارمیکنم به داشتن بی انتهاترین عشق دنیاپرسپولیس

6. کاربر مقابل از M@HS@_Antikise6 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

payam sadeghian (5th February 2014)