دایی: صدرحمت به زمان رویانیان/مگر بازیکنان من محتاج پاداش هستند؟
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: دایی: صدرحمت به زمان رویانیان/مگر بازیکنان من محتاج پاداش هستند؟

 1. #1


  محل سکونت
  مشـــــــهد ♥
  نام واقعی
  همون ســــارا !
  استاتوس
  خوشبختــی ینی پــرسپــولیسی باشی ♥
  شغل و حرفه
  محصـــل :|
  بازیکن محبوب
  ali daei
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Spain
  نوشته ها
  4,531
  تشکر
  7,196
  تشکر شده 7,651 بار در 2,668 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 53 تاپیک

  دایی: صدرحمت به زمان رویانیان/مگر بازیکنان من محتاج پاداش هستند؟

  پرسپولیس نیوز : سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از وضعیت نابسامان مالی باشگاه انتقاد کرد. علی دایی پس از انجام نشدن تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مثل آب خوردن حق بچهها را میخورند و به فکر مردم نیستند. دیروز هم در مصاحبهای گفتم که قرار بوده 3،4 میلیارد به من پول بدهند اما آقایان دم از پرداخت پاداش میزنند. مگر بازیکنان من محتاج پاداش هستند یا مشکلشان پاداش است؟ وی افزود: متاسفانه برخیها به خاطر اینکه خودشان باشند تیم بزرگ پرسپولیس و هوادارانش را میخواهند خراب کنند. متاسفم برای کسانی که چنین تصمیمهایی گرفتند که تیم پرسپولیس به چنین روزی بیفتد.

  وی ادامه داد: بازیکنانم خیلی باغیرت هستند که با این شرایط تمرین میکنند و مسابقه میدهند. دیگر دارد به آنها و به شعورشان بیاحترامی میشود. حالا قرار است فردا تکلیف نهایی را در این مورد روشن کنیم و تصمیم بگیریم. مطمئنا کاری انجام میدهیم که به صلاح تیم باشد و شرمنده مردم نشویم.

  سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: هرکاری که صلاح تیم باشد انجام میدهیم تا شرمنده مردم نشویم اما مردم بدانید که شاید برخی از بچههای من شرمنده زن و بچههای خود شدهاند مگر می شود یک فوتبالیست که آنقدر حرف و حدیث دنبالش است این اتفاق برایشان بیفتد. بچه های من فکر میکنند آقایان با شعورشان بازی میکنند. متاسفانه فقط در این مدت وعده و وعید و غر شنیدیم. صد رحمت به زمان رویانیان چون او حداقل جوابگوی ما بود و تلاشش را می کرد اما الان ما غیر از قول الکی چیزی ندیدیم.

  دایی با اشاره به این مسئله که محمد رویانیان در زمان مدیریتش پاسخگو بوده است اظهار داشت: آقایان 2 هفته است که به باشگاه آمدند اما در این مدت از آنها چیزی ندیدیم . آقایان قرار بوده از مدتها پیش به تمرین بیایند اما این اتفاق نیفتاده و متاسفانه برخی از اعضای هیئت مدیره حتی تلفنهایشان را جواب نمیدهند. اگر حرفی دارید بیایید اینجا بزنید نه اینکه مصاحبه کنید.به جز پنجعلی کسی سر تمرین نیامده است.مگر تیم محلی است یا مال علی دایی است؟با دعواهای بیرون به تیم ضربه می زنند.

  وی گفت: باز هم میگویم مشکل ما پاداش نیست، آقایان به من گفتند شنبه پاداشها حاضر است اما معلوم نیست بقیه آن کی مهیا میشود. بازیکنانم بعد از 25 هفته بین 20 تا 30 درصد پول گرفتند و حتی بازیکنی دارم که صفر درصد پول گرفته . بازیکنی که در 25 هفته صفر درصد گرفته در 5 بازی آینده چقدر میگیرد؟

  سرمربی پرسپولیس ادامه داد: آقایان هفته پیش در جلسه هیئت مدیره قسم شرف و ناموس خوردند که تا پایان هفته 3،4 میلیارد پول بدهند و پاداشها را هم مهیا کنند اما آخر هفته است وخبری از پاداش است و نه 3،4 میلیارد من با این پول میتوانستم تا 20 درصد از قرارداد بازیکنانم را تامین کنم. آقایان اگر نمیتوانید پول تامین کنید و یا پول ندارید راحت بگویید. مثلا یک ماه دیگر میتوانم پول بدهم اینطور نشود که فقط قول و وعده وعید بدهید. چطور جلوی ما قسم ناموس خوردند که این هفته سه چهار میلیارد به دست ما میرسانند؛ اما امروز پنجشنبه است و فکر کنم تمام بانکها نیز تا ظهر تعطیل میشود. نه خبری از پاداشها شد و نه خبری از سه یا چهار میلیارد آقایان.

  دایی تصریح کرد: پیش از بازی با سپاهان آقایان به من گفتند که با بازیکنان صحبت کنم و من هم این کار را انجام دادم اما این وسط من خراب میشوم و از همه بدتر اعصاب و جوانیمان تحت تاثیر قرار میگیرد. بازیکنانم دنبال پاداش نیستند. پول قرارداد آنها را بدهید. وقتی نمیتوانید پول تامین کنید چرا میآیید و چرا قبل از اینکه پست بگیرید مصاحبه میکنید و میگویید این کار را انجام میدهید.
  وی خطاب به مردم و هواداران پرسپولیس گفت: مردم بدانید بچههای من بسیار باغیرت هستند و این مسئله را در بازی با سپاهان نشان دادند اما وقتی فکر یک بازیکن خراب باشد نمیتواند کاری انجام بدهد. مگر فقط آمادگی مربوط به مسائل بدنی و تاکتیکی است؟

  سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا اعتبارش در این مسئله زیر سوال نمیرود، اظهار داشت: من هر کاری که لازم بوده انجام دادهام و منتظر بودم تا مشکلات حل شود ولی وقتی شما به یک کارگر 5 روز پول ندهید روز ششم برایتان کار نمیکند.

  دایی در پاسخ به این سوال که آیا تیم پرسپولیس بدون انجام تمرین به مصاف فجر خواهد رفت، عنوان کرد: در این خصوص فردا تصمیم میگیریم که چه کار کنیم اما یک نفر باید جوابگوی ما باشد . با حرف زدن و مصاحبه کردن که کاری درست نمیشود. الان یک ماه و نیم است که یک نفر سر تمرین ما نیامده. مگر پرسپولیس برای من است که آن را به امان خدا رها کردید. اگر تیم دست من هم بود خوب بود اما آقایان از بیرون به خاطر منافعشان تیم را میزنند. همین مسائل است که به پرسپولیس ضربه میزند.

  وی ادامه داد: چقدر بگویم و داد بزنم، ماندهام که چرا ازطرف وزارت ورزش و دولت حرکتی صورت نمیگیرد. مگر تیم برای دولت نیست، اگر اینطور است باید به آن توجه شود. اگر تیم مال آنهاست پس چرا خودشان را کنار کشیدند و اگر نیست اعلام کنند که تیم متعلق به ما نیست و باید فکر دیگری کنیم. خدا را شکر آقایان از جیبشان برای پرسپولیس خرج نمیکنند وگرنه واویلا میشد.

  سرمربی پرسپولیس در ادامه انتقادهایش از شرایط موجود گفت: آقایان هی میگویند به خاطر مردم کار میکنید و یا رفاه مردم برایمان مهم است اگر اینطور است چرا به این 2 تیم و مخصوصا پرسپولیس کمک نمیکنید. مردم ما که جز این 2 تیم چیزی ندارند و حداقل امکانات رفاهی بیبهره هستند. همه دیدند با برد پرسپولیس مقابل سپاهان مردم چقدر خوشحال شدند. دولتی باید چقدر خرج میکرد تا این خوشحالی را بوجود آورد به نظر من با بیش از 500 میلیارد تومان هم نمیشود این کار را انجام داد. من تا کی باید داد بزنم.

  دایی تصریح کرد: قبلا هم این جمله را گفتم و باز هم میگویم کسی که خواب است را میشود بیدار کرد اما کسی که خودش را به خواب زده نمیشود. حالا آقایان هم اینطور شدهاند. نمیدانم چرا کسی جوابگو نیست و جواب ما را نمیدهد. من آبروی خود را گذاشتم اما دیگر نمیشود اعصاب و جوانی خودم را بگذارم.

  وی در پاسخ به این سوال که مگر علی پروین از او در مصاحبههایش حمایت نکرده تاکید کرد: با حرف که نمیشود حمایت کرد من میتوانم در خانه بنشینم با 100 خبرگزاری مصاحبه کنم و حتی از کره مریخ هم خبرگزاری بیاورم و اعلام حمایت کنم. حمایتها باید عملی باشد و باید در کنار تیم باشند. آقایان تا الان چقدر حمایت کردند. چطور میشود یک نفر را تنها گذاشت. من احساس میکنم مشکل اینجاست بعضیها دوست ندارند پرسپولیس نتیجه بگیرد و متاسفانه خودشان هم پرسپولیسی بودند. آنها هر کاری کردند تا به تیم فشار بیاورد و ما را تنها گذاشتند. حالا میشود بدانم چه حمایتی کردند واقعا خندهدار است. دایی در پایان در خصوص بازی با فجر نیز گفت: ما فردا تصمیم نهایی را میگیریم اما جالب است بدانید برای رفتن به شیراز مشکل داریم نمی دانیم باید چگونه به شیراز برویم ما الان حتی برای سفر به شیراز هم مشکل داریم. مشخص نیست که بتوانیم هتل بگیریم یا خیر. شاید مجبور شویم که در شیراز چادر بزنیم. من به چند نفر از دوستانم گفته ام چند چادر تهیه کنند که نزدیک حافظیه چادر بزنیم و برای بازی با فجر آماده شویم.


  ازمـ پــرسیـد : " عشـق " چــند حـرفـ داره ؟؟
  گفتـمـ : 9 حــرفـ !
  گـفتـ : مگـ میشـهـ ؟؟
  گـفتمـ : آره
  مگـ
  PERSPOLIS چــند حـرفـ داره ؟ 2. 5 کاربر مقابل از SaRa-MoHsEn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  AliReza (6th February 2014), CRIS 7 (6th February 2014), M@HS@_Antikise6 (6th February 2014), mansoor66 (6th February 2014), Terminator2731 (6th February 2014)

 3. #2


  محل سکونت
  مشهد
  نام واقعی
  HOSEIN
  استاتوس
  اول پرسپولیس بعد .....
  شغل و حرفه
  دانشجوی کامپیوتر ( Network)
  بازیکن محبوب
  ali daei
  تیم های محبوب خارجی
  Manchester-United | Portugal
  نوشته ها
  5,325
  تشکر
  20,544
  تشکر شده 7,103 بار در 3,074 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 66 تاپیک
  رویانیان کجایی ؟
  تا ابد در قلب ما خواهی ماند ............ درود به روح مقدست ای مرد


 4. کاربر مقابل از Terminator2731 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  στρατιώτης-313 (6th February 2014)

 5. #3


  محل سکونت
  زیر اسمون خدا
  نام واقعی
  MOSTAFA
  استاتوس
  PERSPOLIS is always VICTOR
  شغل و حرفه
  مهندس صنایع اینده
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Spain
  نوشته ها
  3,355
  تشکر
  5,927
  تشکر شده 3,999 بار در 1,757 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 9 تاپیک
  واقعا جای سردار خیلی خالیه

  KEEP CALM
  AND LOVE
  CRISTIANO RONALDO
 6. کاربر مقابل از CRIS 7 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  στρατιώτης-313 (6th February 2014)

 7. #4


  محل سکونت
  مشـــــــهد ♥
  نام واقعی
  همون ســــارا !
  استاتوس
  خوشبختــی ینی پــرسپــولیسی باشی ♥
  شغل و حرفه
  محصـــل :|
  بازیکن محبوب
  ali daei
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Spain
  نوشته ها
  4,531
  تشکر
  7,196
  تشکر شده 7,651 بار در 2,668 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 53 تاپیک
  اگ سردار مونده بودبازيكنا الان اين كارارو نميكردن سردارم الكی قول نميدادكلی كارانجام نشده داشت ک همشون پولسازبودن ولی نذاشتن پايه رومستحكم كنه ترسيدن ! اينقدرچوب لاچرخش گذاشتن كه شداين :|


  ازمـ پــرسیـد : " عشـق " چــند حـرفـ داره ؟؟
  گفتـمـ : 9 حــرفـ !
  گـفتـ : مگـ میشـهـ ؟؟
  گـفتمـ : آره
  مگـ
  PERSPOLIS چــند حـرفـ داره ؟ 8. 3 کاربر مقابل از SaRa-MoHsEn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  AliReza (6th February 2014), στρατιώτης-313 (6th February 2014), Terminator2731 (6th February 2014)

 9. #5


  محل سکونت
  شهر بهشت(مشهد)
  نام واقعی
  کیان
  استاتوس
  مسیر جاودانه
  شغل و حرفه
  EMS
  بازیکن محبوب
  karim bagheri
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Spain
  نوشته ها
  1,371
  تشکر
  4,870
  تشکر شده 2,872 بار در 636 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 4 تاپیک
  یاد سردار بخیر
  just for you
 10. کاربر مقابل از SALAMI-FC عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  στρατιώτης-313 (6th February 2014)

 11. #6


  محل سکونت
  اراک
  نام واقعی
  محمد
  استاتوس
  خدایا زمین را با ظهور زنده کن؛ اللهم عجل لولیک الفرج ...
  بازیکن محبوب
  Hossein Mahini
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Portugal
  نوشته ها
  2,155
  تشکر
  6,950
  تشکر شده 3,752 بار در 1,608 ارسال
  Blog Entries
  1
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 66 تاپیک
  بالأخره یه سری با رفتن سردار خوش حال شدن دیگه ..


  حالا تحویل بگیرن ..


  یه عده مثلا پرسپولیسی هم که دنبال مقام بودن ..


  بفرمایین ...

  همه بیاین تو ... میخواهیم امام زمان (عج) رو خوش حال کنیم
  ...  گرگ ها زوزه می کشند ..


  قلب هامان با ترس می زند ..


  شیعه خانه ات دارد خراب می شود ..


  جان
  مادرت زهرا کمکمان کن ...


  نقشه ها دارند برایمان آقا ...
 12. #7


  محل سکونت
  روسرکیسه کشای بدبخت
  نام واقعی
  mahsa
  استاتوس
  من پرسپولیس پرستم مرگ براستقلال وجوادنکونام
  شغل و حرفه
  رنگی کردن کیسه کشا
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Spain
  نوشته ها
  3,647
  تشکر
  1,737
  تشکر شده 5,477 بار در 2,026 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 8 تاپیک
  پروین یکی از ماشینا میلیاردیتو بفروشی 5درصد میدی الکی پاداش ندی
  میدونم یه روز میری تو اسمونا تاکه ثابت کنی به همه ی اونا که سری ازتمام دنیا...  میگن دیوونه است
  اره دیوونه ام
  دیوونه ی پرسپولیس
  عاشقم عاشقی جرمه؟
  من متعصب ترین دختری ام که دیدین
  قرمزخونمه پرسپولیس جونمه
  مهدی تنها اسطوره ی من نیست شاهرگمه
  بازیکنام تنهابازیکنان سرخ پوش نیستن مثل خون تو رگمن
  افتخارمیکنم به داشتن بی انتهاترین عشق دنیاپرسپولیس


 13. #8


  محل سکونت
  دبي
  نام واقعی
  مريم
  استاتوس
  ReD 9
  شغل و حرفه
  در وزارت اقتصاد + درس ميخونم در The British university in Dubai
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Argentina
  نوشته ها
  1,899
  تشکر
  2,737
  تشکر شده 4,443 بار در 1,865 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 46 تاپیک
  نقل قول نوشته اصلی توسط CRIS 7 نمایش پست ها
  واقعا جای سردار خیلی خالیه
  اره خيلى خيلى
  کاش به جای جدایی مردن بود ،


  چون مردن یک لحظه است

  و

  جدایی


  ذره ذره مردن .

 14. #9


  محل سکونت
  کرج
  نام واقعی
  سیدحامد
  استاتوس
  *
  شغل و حرفه
  کارمند/الکترونیک
  بازیکن محبوب
  ali daei
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Brazil
  نوشته ها
  5,443
  تشکر
  5,733
  تشکر شده 3,381 بار در 1,968 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 42 تاپیک
  هرکی برا خودش یه سازی میزنه

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا