سرمربي تيم تراکتورسازي گفت: پس از مسابقه با نفت درباره بازي هاي بعدي صحبت مي کنيم.

توني اوليويرا در نشست خبري پيش از بازي تيمش مقابل نفت تهران عنوان کرد:قبل از اينکه صحبت کنم به خبرنگاران خسته نباشيد مي گويم.خيلي خوشحالم به فوتبال تبريز برگشتم.عشق و علاقه هواداران تراکتور و مردم تبريز دليل بازگشت من بود.

به گزارش اوج، وي ادامه داد: يک هفته است به تبريز رسيده ام.پس از دو،سه روز که آمده بودم با فولاد بازي کرديم و خوشبختانه توانستيم با پيروزي به فينال برويم.

سرمربي تراکتورسازي تاکيد کرد:بازي هاي آخر صد در صد سخت تر است.5 بازي ديگر هم مانده است.سه بازي بيرون از خانه داريم که با تيم هايي است که در صدر جدول هستند.

وي ادامه داد:وقتي براي اولين بار در سال گذشته به تبريز آمدم و کارم را با تراکتورسازي شروع کردم باهمان انگيزه و شور که داشتم اين بار هم ادامه مي دهم.به عنوان يک مربي تلاش مي کنم به بازيکنان کمک کنم تا پيشرفت کنند.طبيعتا همه تلاشمان را مي کنيم که بازي ها را ببريم.ناگفته نماند نمي توانم طرز تفکر بازيکنان را نسبت به فوتبال گذشته عوض کنم و همه تلاشم را براي پيشرفت انجام مي دهم تا به اهدافمان نزديک تر شويم.در اين فاصله،باغ آبادي کمک زيادي کرد و دست راست من است و الان همه تمرکز ما اين است که فردا بازي خوبي انجام بدهيم.

وي درباره بازي تيمش مقابل مس درفينال جام حذفي و تاثير آن در بازي با نفت و کسب سهميه آسيايي گفت:الان همه افکار ما متمرکز بازي فرداست.پس از مسابقه با نفت درباره بازي هاي بعدي صحبت مي کنيم.

سرمربي تراکتورسازي افزود:يک بازي متفاوت در فينال در پيش داريم.هميشه فينال به دست نمي آيد. خيلي وقت ها بوده که تراکتور و مس خواستند به فينال برسند اما راه سختي داشتند.

توني درباره غايبان تيمش در بازي فردا گفت:مهدي کياني براي اين بازي سه کارته است.